Категорія: Залишайся живим

Закінчився проєкт “Залишайся живим”

Закінчився проєкт "Залишайся живим", який спільно реалізували чотири редакції - Слобідський край , Обрії Ізюмщини , "Нове життя", "Вісник Куп'янщини") і яким він допоміг вижити. Проєкт закінчився - а дружба та праця продовжуються.

 

obrii.com.ua
Читати далі...

Постійні обстріли та поступове відновлення: як живе прифронтова Золочівщина

За час повномасштабного вторгнення російські війська здійснювали три спроби захопити Золочівську громаду, що на Харківщині, однак усі атаки були відбиті. Унаслідок обстрілів та бойових дій 69 місцевих мешканців загинуло, 109 були поранені. Прикордонні села ворог продовжує постійно обстрілювати.

Три російські …
Читати далі...

Перший обстріл Чугуєва: історія постраждалих мешканців «Авіатора»

24 лютого 2022 року росіяни вдарили по мікрорайону «Авіатор» у Чугуєві. Тоді фотографії з місця трагедії розлетілися усім світом. «Слобідський край» дізнався історію Зінаїди Губарь, яка пережила обстріл у перший день повномасштабної війни та досі бореться з його наслідками.

«Відчиняю …
Читати далі...

Медична сестра з Ізюма: Війна не привід полишити роботу

Світлана Ткаченко 33 роки працює медичною сестрою травматологічного відділення Ізюмської міської лікарні. Вона залишалася в окупованому місті, багато чого пережила, але жодного разу за всі роки у професії не пожалкувала, що стала медиком.

Від вчительки до медичної сестри
У шкільні …
Читати далі...

Допомога ЗСУ і землякам: як жителі Старовірівки стали волонтерами

У селі Старовірівка Шевченківської громади Харківської області росіяни жили майже в кожному порожньому будинку. Під час окупації з 24 лютого по 8 вересня 2022 року вони запевняли населення, що відновлять роботу птахофабрики та кар’єру. Місцеві не вірили обіцянкам, тож почали …
Читати далі...

Поранений боєць із Близнюківщини: Якщо буде треба, то піду воювати знову

Віктор Пилипенко із села Шевченкове Перше Близнюківської громади воював на Харківщині та Донеччині. Отримав поранення, зараз лікується. Але каже, що як буде треба, то піде воювати знову.

Віктор Пилипенко має дружину Людмилу, яка хворіє вже 22 роки, та доньку – …
Читати далі...

Місто, де нічого немає: як ізюмчани жили на початку війни

Незадовго до війни компанією обговорювали, що нічого в Ізюмі немає. Ні кінотеатру, ні аквапарку, ні клубу. Хто ж знав тоді, що слова «нічого немає» можуть справдитися…

Я тоді до розмови не долучився. Мені Ізюм, в якому прожив усі свої три …
Читати далі...

В окупованій громаді на Куп’янщині ходив до церкви у вишиванці: історія залізничника з Петропавлівки

Олег Гетта із села Петропавлівка вважає, що про своє життя в окупації треба написати книгу. До війни він щасливо мешкав з родиною у Петропавлівці, працював на залізниці, порався на городі, а до церкви ходив у вишиванці. Сповна своє колишнє щастя …
Читати далі...

Медики екстреної допомоги: На межі життя і смерті людина стає сама собою

Медики на війні важливі не менш за військових. Людське горе та страждання вони бачать кожного дня. Про те, як працюють бригади ЕМД у Близнюківській громаді, та про людей, з якими звела доля на війні, розповіла Марія Звягінцева, старша фельдшерка КНП …
Читати далі...

Лікарка з Циркунів: дуже хочеться, щоб люди в окупації не втрачали надію

Сімейний лікар з Циркунів на Харківщині в окупації допомагала хворим, збирала для них ліки, навіть приймала пологи. І весь час чекала, що скоро прийдуть наші та звільнять її рідне село.
Близько п’ятої ранку 24 лютого 2022 року родина лікаря загальної …
Читати далі...