РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Інтернет-портал obrii.com.ua створений у 2009 році у складі юридичної особи ТОВ "Обрії 1919", власниками якого є трудовий колектив редакції. Видання є незалежним від будь-яких політичних, релігійних, комерційних або некомерційних структур.

Медіа є політично незаангажованим, не веде релігійної чи атеїстичної пропаганди, не використовує мову ворожнечі. Наші журналісти не є членами жодної партії , вони не можуть підтримувати в своїх публікаціях жодну політичну силу.У публікаціях дотримуємося гендерного балансу. Для журналістів у роботі пріоритетним є суспільний інтерес до виявлення фактів корупції ,злочинів, порушення норм суспільної моралі.

Видання не публікує прихованої реклами. Оприлюднена реклама маркується згідно законодавства.

Редакція завжди ставиться однаково критично до усіх подій, людей, компаній і організацій. Наша місія- служити інтересам суспільства. Наша мета - бути чесними перед своїми читачами, глядачами, слухачами. Редакція поважає право на недоторканність приватного життя та конфіденційність особистої інформації особливо обережно висвітлюємо питання, пов’язані із дітьми .Ми завжди підписуємо джерело та (якщо це вказано) автора\ку фото або відео, яке використовуємо. Ставимо гіперпосилання на джерело.

Редакція нашого медіа є підписантом Кодексу етики українського журналіста і несе відповідальність за оприлюднену інформацію.

У разі порушення вимог Кодексу ви можете подати скаргу до Комісії з журналістської етики (cje.org.ua)