Слова з Інтернаціоналу –«Хто був ніким - той стане усім!» як найкраще характеризують ситуацію в окупованому Ізюмі. Охоронець банку оголошує себе мером міста, бухгалтерку призначають керівником управління освіти, багаторічний безробітній становиться заступником мера, завгосп очолює управління молоді і спорту і це тільки початок списку так званих керівників міста. Отже протягом трьох місяців окупаційна влада продовжує агітаційно- пропагандистську роботу серед населення ,складність ситуації полягає ще в тому, що в Ізюмі сконцентрована величезна кількість військових російської армії. За свідченнями жителів міста ,російських солдатів у рази більше ніж місцевого населення, яке з різних причин залишилось в окупованому місті. Самопроголошена влада у червні випустила дві інформаційні листівки «Ізюмський телеграф». Коротко розповідаємо вам про зміст «бойових листків»
ОСВІТА.
Управління освіти очолила колишня бухгалтерка - Бабаєвська Юлія. Продовжується робота по формуванню списків учнів за віком для комплектації класів в навчальному році. Випускників запрошують прийти в управління освіти для оформлення замовлення на отримання атестату, при цьому обіцяють що всі випускники отримують можливість безкоштовно навчатися в російських Вузах. Повідомляється що уряд РФ надіслав до Ізюма художню літературу та підручники .Канцелярські товари учням також обіцяють безкоштовно роздати перед початком занять. Самопроголошений глава Соколов В.В. підписав розпорядження про створення в школах козацько -кадетських класів. Говорять у листівці також про відновлення роботи дитячих садочків №4 №9 №16 та ліцеїв №3 і №5 ,про зруйновані окупантами в центрі місті ліцеї №1 І №4 а ні слова.
КУЛЬТУРА , РЕЛІГІЯ ,МЕДІА.
Самозванці звітують що в Ізюмі відзначили День захисту дітей в міському Палаці культури, 11 червня День міста під час якого роздавали млинці та полуницю .А 12 червня відзначали День Росії та релігійне свято Трійці ,на яке приїхав митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей і провів богослужіння у головному храмі Ізюма Вознесенському кафедральному соборі. Зазначається що церква сьогодні є єдиним джерелом -правди для мирян. Йдеться мова також про те, що так званий глава Ізюма під час бесіди з митрополитом прозвітував перед ним про свою роботу і отримав благословення на добрі справи. Серед здобутків зараховують до активу, відновлення пам’ятника загиблим революціонерам у центральному парку міста. Місцевий «поет і художник» Євген Сіпков почав друкувати в листівці свої» патріотичні» вірші і по сумісництву верстає «Ізюмський телеграф». Шукають на роботу журналістів, при тому досвід роботи не обов’язковий , головна вимога -знання російської мови. Продовжує мовлення» Радіо-Z» на хвилі 105.4 FM Щодня з 16 до 18 години, планують розширити діапазон мовлення.
МЕДИЦИНА.
Керівником відділу охорони здоров’я призначено Суханова Володимира Вікторовича, повідомляється що на День медика так званий керівник медицини разом з самопроголошеним мером відвідали усі медичні заклади міста. Крім того Ізюм отримав від так званої »ЛНР» чотири автомобіля «Швидкої допомоги» і медикаменти від Московської клінічної лікарні. Довідково: до війни в Ізюмі працювало 50 аптечних закладів ,на сьогодні жоден не працює. Переважна більшість лікарів виїхали з Ізюма. Серед тих хто залишився і працює ,сімейні лікарі Покровський, Булига і Храмцов . Колаборанти разом з загарбниками обіцяють відкрити найближчим часом стоматологічну поліклініку і шкірно-венерологічний диспансер.
Не зважаючи на труднощі життя ізюмчани продовжують вірити в перемогу України, знаходять можливість слухати українське радіо і дивитися українське телебачення. Все більше жителів Ізюмського району завдяки волонтерським організаціям виїжджають з окупованих територій. Підтримуємо наші Збройні сили і загони тероборони ,допомагаємо матеріально і морально нашим рідним і близьким які залишились в окупації. Робимо кожен на своєму місці все щоб наблизити перемогу. К.Тарасюк
Як живе Ізюм під час окупації.
Facebook Коментарі