Про цю подію в житті нашого міста місцеві засоби масової інформації широко повідомляли десь три роки тому. Саме 8 серпня 2011 року між містом Ізюм (Україна) і містом Інтань (Китайська Народна Республіка) було підписано Протокол про наміри щодо встановлення економічних зв\'язків.
У рамках цього договору протягом двох років велася копітка робота, результатом якої став підписаний Договір про співпрацю, що дає шлях до встановлення і поглиблення економічних, соціальних, науково - технічних, екологічних, культурних відносин між містами побратимами.
ДаліПро цю подію в житті нашого міста місцеві засоби масової інформації широко повідомляли десь три роки тому. Саме 8 серпня 2011 року між містом Ізюм (Україна) і містом Інтань (Китайська Народна Республіка) було підписано Протокол про наміри щодо встановлення економічних зв\'язків.
У рамках цього договору протягом двох років велася копітка робота, результатом якої став підписаний Договір про співпрацю, що дає шлях до встановлення і поглиблення економічних, соціальних, науково - технічних, екологічних, культурних відносин між містами побратимами.
Перший спільний проект теж не змусив себе довго чекати. За ініціативи бізнесменів - оптиків нашого міста, підтримки виконавчого комітету Ізюмської міської ради та керівництва компанії УОК «Еврооптика» цього року в місті Інтань планується відкрити ресторан «Української національної кухні» площею більше 1000 кв.м, де передбачається працевлаштувати близько 20 осіб нашого міста. Мер міста Інтань пан Сюн Маопіне передав запрошення для офіційної делегації нашого міста взяти участь в урочистому відкритті українського ресторану в місті - побратимі Інтань.
У рамках розвитку експортно-орієнтованого малого та середнього підприємництва ведеться робота зі створення та реєстрації в м. Інтань спільної експортно-імпортної компанії з постачання товарів як з Китаю в Україну, так і з України до Китаю з працевлаштуванням фахівців міста Ізюма.
На сьогодні у рамках розвитку комерційної діяльності в місті-побратимі Інтань керівництвом «Постійного комітету зборів народних представників міста» надається спеціальна пільгова система ведення бізнесу. Зокрема. триває обговорення питання з поставки продуктів харчування, коньячної і вино-горілчаної продукції національного виробництва до Китайської Народної Республіки. Згідно цієї системи, бажаючим відкрити бізнес в КНР на дворічний період надаються «канікули» щодо сплати податків, орендної плати, а також максимальні пільги на комунальні послуги. Дружня сторона готова надавати будь-яке сприяння у створенні спільних підприємств і подальшого їх процвітання.
Мер міста Інтань пан Сюн Маопін запевнив, що керівництво міста Інтань готове надати будь-яке сприяння і допомогу в реалізації спільних бізнес - проектів, які дозволять створити сприятливі умови для привабливого інвестиційного клімату, а це в свою чергу стане запорукою зростання добробуту наших міст.
Виконавчий комітет Ізюмської міської ради, керівництво компанії УОК «Еврооптика» спільно з представниками малого та середнього бізнесу Китайської Народної Республіки запрошують всіх бажаючих підприємців міста до співпраці. У кого є підприємливі ідеї, проекти, бізнес-плани, молодий і активний може сміливо включитися в цю роботу. Звертатися: пл. Центральна, 1, ком.38, м. Ізюм, промислово-економічне управління виконавчого комітету Ізюмської міської ради.
ТОВ УОК «Еврооптика».
Перспективи співробітництва міст – побратимів Ізюм та Інтань
Facebook Коментарі
Офигеть, за три года непосильного труда собрались в Китае ресторан открыть. А для Изюма то, что?