Вже вкотре вдатися до цієї теми примусила велика кількість звернень до редакції від жителів і гостей нашого міста стосовно того, що більшість рейсових автобусів не заходять на залізничний вокзал, і людям доводиться довго чекати, а потім, зневірившись, брати таксі і платити за той же відрізок шляху в два-три кілометри вдесятеро більше проти автобусного тарифу.
Опанасова Рімма Веніамінівна, проживає в Ізюмі на вулиці Калініна:
– Днями донька-студентка приїхала увечері з Харкова. А зараз сутеніє рано. На автобусній зупинці поруч із залізничним вокзалом темно. Простояла майже годину, очікуючи автобус на Піски по маршруту №2. Так і не дочекалась, бо водії питають у пасажирів, мовляв, на вокзал немає, і не заїжджають. Я їй по мобільному сказала, щоб брала таксі і їхала додому. І обійшлася ота поїздка до Поворотки, замість 2 грн. 50 коп. автобусного тарифу, в 20 грн. так невже в нашому місті немає управи на таких водіїв та власників тих чи інших автобусних маршрутів?
Дмитренко Павло Леонідович, житель міста Красний Лиман, пенсіонер:
– Приїхав в Ізюм на оптичний ринок, щоб придбати по прийнятній ціні пот-рібні мені окуляри. Вийшов з електрички на привокзальну площу і почав шукати, як дістатись до отого " оптичного ринку". Спершу, як всі нормальні люди, пішов на автобусну зупинку. А там автобуси йдуть лише у напрямку центру міста. А звід-ки ж на "оптичний ринок"? Спасибі, люди добрі підказали, де чекати і на який автобус сідати. І таких, як я, виявилось чимало. Невже не можна встановити там, де зупиняються автобуси, що йдуть на ІОМЗ, трафарет, мовляв, тут посадка на "оптичний ринок".
Лизун Марія Матвіївна, жителька Артемівська, прочанка:
– До Ізюма мене привела біда. Приїхала, щоб попросити допомоги у Піщанської ікони Божої Матері щодо позбавлення хвороби та омитися водою Святого джерела Кириченківської криниці. А як добратися до святині, не знаю. Спасибі, люди на автобусній зупинці підказали, що і як. А невже так важко повісити на автобусній зупинці вказівник, як дістатися до відомих на весь світ православних святинь Ізюма?
Ромашкін Василь Йосипович, житель залізничного мікрорайону:
– Досить часто доводиться їздити до центральної частини міста і досить часто водії автобусів або попереджають, що на залізничний вокзал не заходять, або вже на ходу питають у пасажирів, мовляв, на вокзал немає? І їдуть навпростець, хоч люди на залізничному вокзалі чекають на автобус. Невже у місті немає сили, котра б примусила автоперевізників чітко дотримуватись графіків руху автобусів, затверджених міською владою? Чи у нас в місті безвладдя?
В.Поліщук.
Від редакції: Це лише частка звернень з питань автобусного руху в Ізюмі. Всі вони слушні, тому хотілося б почути думку тих, хто причетний до справи пасажирських автоперевезень в місті.
Очень актуальная статья,большое спасибо! Был бы ещё толк с этого. Не приучены наши перевозчики соблюдать маршрут и график. Плюс опять же можно украсть (сэкономить на топливе) 30-50 грн за смену,если не заезжать на вокзал.
Как вы все любите считать деньги в чужих карманах,наивный подход,туда обратно на вокзал это 1 км,умножаем на 10 заездов в среднем=10 км,а это 1куб.метр газа= 6,35грн. В среднем.Ну что завидно чужим"украденным" деньгам?