Щоб у приватному домоволодінні було тепло, а витрати на обігрів в зимовий час не били по гаманцю, необхідно провести утеплення. Досить часто вибір робиться на користь теплоізоляції зовнішніх стін. На думку фахівців, цей спосіб є найбільш ефективним. Він не тільки забезпечує захист від проникнення холоду зовні, але ще і захищає стіни від факторів зовнішнього середовища. Адже при проведенні робіт поверх утеплювача укладається шар міцного оздоблювального матеріалу. Для якісного проведення цієї процедури найголовніше-правильно вибрати відповідний утеплювач.
Чим утеплити стіни?
На ринку пропонується кілька рішень для утеплення, які найбільш затребувані серед власників приватних будинків. Дуже добре для утеплення фасаду підходять базальтові плити, які можна знайти за посиланням - http://www.termolife.com.ua/produkcziya/primenenie/fasadnaya-teploizolyacziya.html
Найчастіше для зовнішньої теплоізоляції використовується мінеральна вата. Цей матеріал багато власників вибирають не тільки за його невисоку ціну, але і завдяки плюсів, якими він володіє. Для нього характерні хороші звукоізоляційні характеристики. Також мінеральна вата володіє хорошою паропроникністю. Тому стіни будинку, які ізольовані цим матеріалом, не втрачають здатність «дихати». У внутрішніх приміщеннях забезпечується природний повітрообмін. Самопочуття людей, що проживають в такому житлі, не погіршується. Для зовнішнього утеплення мінеральна вата підходить ще й з тієї причини, що вона володіє хорошою стійкістю до впливу відкритого полум'я.
Для зовнішнього утеплення будинку можна використовувати і пінопласт. У нього є свої плюси. Головний з них – невисока вартість. Тому він такий популярний серед власників приватних домоволодінь. За допомогою нього можна за невеликі гроші утеплити будинок. Даний утеплювач володіє низькими показниками теплопровідності. Тому добре зберігає теплову енергію, яка була вироблена приладами обігріву всередині житла. Піноізол дуже легкий. Тому складнощів при його укладанні не виникає. Навіть поодинці можна якісно виконати зовнішнє утеплення будинку за допомогою з його допомогою. Його головний мінус — крихкість. Тому необхідно при укладанні дотримуватися певної обережності. Цей утеплювач схильний до горіння. Під впливом відкритого полум'я він виділяє речовини, які є токсичними і в змозі завдати шкоди здоров'ю людини.
Для теплоізоляції будинку зовні можна використовувати і екструдований пінополістирол. У плані теплопровідності він цілком порівнянний з пінопластом і мінеральною ватою. Тому він добре зберігає тепло, створене в будинку. Його головна перевага - він не вбирає вологу. Роботи з його монтажу не доставляють великих проблем. Виробники випускають його у вигляді плит. Він відрізняється високою міцністю і в цьому плані помітно перевершує пінопласт.