Не зважаючи на зимову температуру, перший місяць 2017 року видався для Ізюмського міськрайонного суду досить спекотним. Серед більш ніж 100 розглянутих справ деякі були особливо цікавими.
Так, згідно з вироком Ізюмського міськрайсуду волі було позбавлено мешканця Ізюма, який у власному помешканні зберігав дві реактивні протитанкові гранати РПГ-22, дві реактивні протитанкові гранати РПГ-26, два корпуси ручної осколкової гранати Ф-1, один підривник для ручних гранат типу УЗРГМ-2, велику кількість патронів та понад два кілограми канабісу - наркотичного засобу. Далі.Не зважаючи на зимову температуру, перший місяць 2017 року видався для Ізюмського міськрайонного суду досить спекотним. Серед більш ніж 100 розглянутих справ деякі були особливо цікавими.
Так, згідно з вироком Ізюмського міськрайсуду волі було позбавлено мешканця Ізюма, який у власному помешканні зберігав дві реактивні протитанкові гранати РПГ-22, дві реактивні протитанкові гранати РПГ-26, два корпуси ручної осколкової гранати Ф-1, один підривник для ручних гранат типу УЗРГМ-2, велику кількість патронів та понад два кілограми канабісу - наркотичного засобу. Іншого ізюмчанина було засуджено за зберігання й збут вогнепальної зброї та боєприпасів без передбаченого законом дозволу. Чоловік намагався продати реактивну протитанкову гранату РПГ-18 (Муха), два корпуси ручних гранат РГД-5, два запали модернізованих ручних гранат УЗРГМ та пістолет «Макарова» (ПМ) калібру 9 мм., укомплектований одним магазином. До семи років позбавлено волі жителя міста, який наніс своїй знайомій умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть.
Проте, цікавим січень видався не тільки гучними вироками, а й рішеннями, якими суд захистив права городян у так званих «соціальних справах». Так, рішенням Ізюмського суду відновлено права одного ізюмчанина, котрий брав участь у бойових діях на території Республіки Афганістан та якому Міністерство оборони України категорично відмовляло у виплаті одноразової грошової допомоги, передбаченої ст. 16 Закону України « Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей». Суд зобов’язав Міністерство оборони України прийняти рішення про призначення відповідної допомоги та подати звіт про виконання судового рішення в строк до 17.07. 2017 року. Ще одним рішенням суду визнано протиправними дії Ізюмського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови жительці Ізюма в достроковому (пільговому) призначенні пенсії за віком як матері інваліда з дитинства відповідно до ст. 17 ЗУ «Про пенсійне забезпечення».
О.Герцов, суддя-спікер Ізюмського міськрайонного суду.
Ізюмський міськрайонний суд: покарали порушників і відновили права постраждалих
Facebook Коментарі