Облицювальна цегла на сьогоднішній день широко застосовується для облицювання фасадів будівель. Використання такого матеріалу дозволяє надати старому будинку оновлений зовнішній вигляд і захистити його стіни від негативного впливу вологи і негативних температур. Одним з найбільш важливих переваг використання такого матеріалу є довговічність, адже порівняно із штукатуркою або фарбою він набагато міцніше і може прослужити набагато довше.Облицювальна цегла на сьогоднішній день широко застосовується для облицювання фасадів будівель. Використання такого матеріалу дозволяє надати старому будинку оновлений зовнішній вигляд і захистити його стіни від негативного впливу вологи і негативних температур. Одним з найбільш важливих переваг використання такого матеріалу є довговічність, адже порівняно із штукатуркою або фарбою він набагато міцніше і може прослужити набагато довше. На сайте можно заказать отличные колонны жби
Як самостійно облицювати будинок цеглою?
Спорудити таку для облицювання фасаду будинку можна і самостійно, тим самим заощадивши значну частину фінансових коштів. З інструменту для проведення робіт Вам знадобляться рівень, висок і мотузка для контролю рівності кладки. Перевіряти рівність кладки потрібно як можна частіше, особливо якщо Ви в цій справі новачок. Адже навіть найменші відхилення можуть привести до перекосу цеглин і деформацій конструкції.
Для того, щоб забезпечити підвищений рівень теплоізоляції і вентиляцію простору під фасадом, між базовими стінами і лицьовою цеглою потрібно залишити проміжок приблизно в 3 см. А сам цегла зі стінами будівлі повинен в декількох місцях бути пов\'язаний за допомогою арматури, дроту або анкерних болтів. Такі кріпильні елементи з одного боку кріпляться до базової стіні, а з іншого – до швах кладки цегли. Відстань від одного кріплення до іншого має складати не більше одного метра (для дерев\'яних стін – ще менше).
Далі потрібно приготувати розчин, за допомогою якого і буде проводитися кладка. Він має такий же склад, що і при звичайній кладці: одна частина цементу на три частини піску. У таку суміш додається вода, після чого вона перемішується до однорідної консистенції.
Сама ж укладання – це досить трудомістка, але не складна з технічної точки зору процедура. Спочатку потрібно укласти цегла на кутах будівлі, після чого натягнути між ними мотузку, за допомогою якої і буде контролюватися рівність рядів кладки. Поступово просуваючись від одного ряду до іншого, від однієї стіни до іншої, Ви незабаром зможете облицювати свій будинок цеглою.