Як відомо, будівля по вулиці Соборній, 6 під час окупації зазнала значних руйнувань. Тож наша редакція була вимушена шукати нового притулку. Завдяки підтримці місцевої влади рік тому з’явилася можливість тимчасово прописатися за адресою вул. Гайдамацька, 1 в приміщенні Ізюмської районної адміністрації. Саме там за короткий термін вдалося налагодити регулярний випуск газети, відновити прямі ефіри медіа студії.
Звісно, з плином часу потреби зросли. І журналісти відчули необхідність подальшого удосконалення виробничого процесу, зокрема забезпечення редакції необхідним обладнанням, створення належних умов для роботи.
Постійний аналіз для розширення можливостей увінчався успіхом. У будинку по вулиці Покровській, 18 знайшлося відповідне приміщення. Але для його ремонту потрібні кошти. Ось тут дружнє плече підставила Національна спілка журналістів України. В кінці травня цього року її керівник Сергій Томіленко побував в Ізюмі, ознайомився зі станом розвитку інформаційного простору в прифронтовій зоні. Його візит посприяв налагодженню зв’язків з міжнародними партнерами. Й першими, хто відгукнувся на потреби медійників нашого краю, стали італійці.
Минулої п’ятниці вони дружнім десантом висадилися в Ізюмі. Зацікавленість стосувалася на тільки загальної обстановки прифронтового міста, а й конкретних проєктів щодо підтримки у його відбудові. Зарубіжні колеги мали зустріч з керівництвом мерії, побували в місцях найбільших руйнувань. Начальник Ізюмського управління житлово-комунального господарства Максуда Руденко провела своєрідну екскурсію, надала гостям інформацію про перспективи ренесансу соціальної інфраструктури. Серед важливих було і приміщення для редакції газети. Італійці, як кажуть, на власні очі, оглянули об’єкт, намітили певний план щодо його відновлення.
Микола Калюжний, фото автора
obrii.com.ua