Як помиляються ті, що стверджують: мовляв, щасливі годин не помічають. Ой, як ще й помічають. Адже Хронос, що створив із Хаосу й Ефіру яйце світу, з якого постав Ерос, дав нам не так вже й багато часу на щастя. Навіть хвилинка взаємин з коханою перетворюється у вічність.
Звісно, це філософія. Однак без неї важко пізнати істину буття. Тож людство й придумало годинники. Спершу були сонячні, вогняні, потім водяні, пісочні, маятникові. Справжнім проривом в розвитку інструментарію відліку стали механічні із часовою і хвилинною стрілками. Але й це виявилося відносним. З розвитком електроніки годинниковий механізм було замінено на кристали кварцу, що дало змогу лічити час з набагато більшою точністю.
На руці чи у кишені
У старовину годинники носили в бокових кишенях. Ознакою надійності були ланцюжки (золоті, позолочені, срібні), які кріпилися як до годинника, так і до жилетки або костюма. Десь на початку XX століття, коли планетою котилися війни, носити годинник на ланцюжку стало не практично. Вони ледве вміщався в кишені військової жилетки солдата, часто губилися. Тому на зміну кишеньковому прийшов наручний годинник. Його зовнішній вигляд був вельми специфічний, але доволі вигідний. Сьогодні даний аксесуар вигідно відрізнається від попередників. Завітайте, скажімо, до Інтернет-магазину Свісс Вотч. Тут можна придбати екстравагантні копії та оригінали годинників відомих світових брендів, зокрема з таких країн, як Австрія, Бельгія, ОАЕ, можна вибрати та замовити наручні «ходики», що виготовлені за новітніми технологіями, не виходячи з дому. Для цього слід зробити кілька кліків через інтернет або телефоном звернутися до менеджерів магазину, котрі залюбки допоможуть вибрати необхідну модель годинника (Джерело: https://swiss-watch.com.ua/uk-ua)
Торг йде назустріч покупцеві
Чимало людей користується мобільним, де вмонтовано годинниковий пристрій. Але це знову ж таки повернення до минулого. Треба дістати з валізи чи кишені телефон, увімкнути його, подивитися на табло. Зовсім інша річ – наручний годинник: був і лишається зручним аксесуаром. До того ж на руці він свідчить про певний рівень достатку людини. Коли телеоператори знімають сильних світу цього, об’єктив нерідко концентрується на їх зап’ясті, де красується оригінал годинника того чи іншого світового бренду.
Але не кожна пересічна людина має можливість придбати собі такі зразки хронометру (хоча й хотіла б). Ось тут на виручку приходять копії, які не гірші за оригінал. У інтернет-магазині Swiss-Watch є чималий вибір. Адже австрійські та бельгійські конструктори виробили перевірений механізм відтворення досить складних конструкцій. Тож якісний наручний годинник можна отримати за доступною ціною. Це є головним кредо в роботі магазину Свісс-Вотч.
Підготував Микола Калюжний