Онлайн кредитам сьогодні віддає перевагу більшість населення нашої країни. В першу чергу ті громадяни, які хочуть швидко та якісно вирішувати нагальні фінансові питання.
Фішка в тім, що взяти кредит на картку в Україні можна на досить вигідних умовах майже в кожній банківській установі або кредитній організації. Вам завжди запропонують декілька видів акцій, непогані знижки і забезпечать персональний професійний підхід до кожного клієнта.
У чому полягає різниця між мікрокредитом на банківську картку та отриманням готівки? Мікрокредит оформляється тільки онлайн і ніяким іншим способом. Його отримання не потребує особистої присутності клієнта у відділенні банку чи кредитної спілки.
Головні переваги отримання онлайн кредиту
Можна знаходитись будь де – вдома, на роботі, але при цьому легко і швидко отримати потрібну суму грошей через інтернет. Для цього слід зайти на відповідний сайт з гарною репутацією, подати на ньому заявку в електронному вигляді у спеціальному розділі. Далі пройти необхідні етапи верифікації даних і отримати замовлену суму кредиту на власну картку будь-якого банку України. Гроші поступлять на карту через кілька хвилин після підтвердження заявки. А ось для того, щоб навпаки, отримати кредит готівкою, вам доведеться довго збирати багато документів, щоб верифікувати вашу особистість. Також доведеться відвідати й відділення мікрофінансової установи чи банку. Клієнту необхідно власноруч у письмовому вигляді заповнити анкету. Більша частина банків не видадає готівку на руки, а просто зачисляє гроші на картку в присутності клієнта.
Скористайтеся і послугами для накопичення
Особливого таланту тут не потрібно. Навіть при мінімальній заробітній платі можна створити фінансову подушку безпеки, яка в слушний момент стане корисною. Для цього треба бодай раз на місяць порахувати сімейний бюджет. Тоді стане зрозуміло, куди йдуть ваші гроші, на чому можна зекономити.
Одним із перевірених часом способів накопичення є банк. Створіть для себе план заощаджень. І кожного місяця кладіть певну суму на депозит чи окремий банківський рахунок. При цьому не забувайте про економію.
- Не купляйте дорогих або непотрібних речей.
- Оцінюйте покупку відпрацьованими годинами на роботі. Це дасть змогу ставитися до покупок досить осмислено. Скажімо, візьміть вартість товару і розділіть її на погодинну зарплату.Точно замислитеся, чи варте це взуття відпрацьованих п’яти годин.
- Плануйте своє харчування заздалегідь і дотримуйтесь списку під час покупки продуктів. Старайтесь не ходити за продуктами із почуттям голоду.
Люди, які роблять покупки їжі за списком, витрачають набагато менше грошей, ніж ті, хто вирішує імпульсивно, що купувати, потрапляючи на продовольчий ринок чи супермаркет. Річна економія може легко скласти кругленьку суму.