Кількість заяв, які абітурієнти зможуть подавати до вишів, скоротили до семи....
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розпочнеться з 6 лютого, основна сесія - з 22 травня.
Перелік предметів, з яких можна складати тести, скорочений - на російську мову....
Детальніше.Кількість заяв, які абітурієнти зможуть подавати до вишів, скоротили до семи.
Про особливості проведення ЗНО та вступної кампанії 2018 року розповів в прес-центрі Status Quo заступник голови - керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Анатолій Бабічев.
\"Новий закон про освіту вже вступив в силу, і сьогодні ми працюємо над його реалізацією. Головне завдання - забезпечити якість і рівний доступ до освіти. Два останніх роки Харківська область займає лідируючі позиції в рейтингу Кабінету міністрів за показниками якості та доступності освіти. Ми не збираємося зупинятися, будемо і далі працювати над розвитком освіти \", - зазначив заступник голови ХОДА.
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розпочнеться з 6 лютого, основна сесія - з 22 травня.
Перелік предметів, з яких можна складати тести, скорочений - на російську мову.
\"Для проходження тестів з російської мови по всій країні в останні роки реєструється кілька сотень людей. При цьому жоден вуз не виставляє цей предмет як конкурсний, тому проведення тестування позбавлене сенсу\", - пояснив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості знань Олександр Сидоренко.
Планується, що у ЗНО з української мови та літератури візьмуть участь 23 тис. осіб (проти 17 тис. у 2017 році). До випускників шкіл вперше приєднаються студенти професійно-технічних навчальних закладів, які будуть здавати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.
До проведення тестів планується залучити близько 5 тис. педагогів, 200 співробітників поліції і 200 медпрацівників.Серед особливостей проведення ЗНО у 2018 році - тести двох рівнів складності з іноземних мов.
\"Випускники спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов складатимуть тести рівня В2, інші - В1. Крім того, буде запроваджено новий формат завдань з аудіювання\", - розповів Сидоренко.
За інформацією ректора ХНУ ім. В. Н. Каразіна Віля Бакірова, при вступній кампанії буде скорочено кількість заяв, які може подавати абітурієнт, - з 9 до 7. При цьому кількість навчальних закладів не обмежується.
За деякими спеціальностями - журналістика, деякі напрямки дизайну, музичне, художнє та фізичне виховання на педагогічних спеціальностях - вводиться творчий залік.
Крім того, стандартизований перелік предметів, за якими виші прийматимуть абітурієнтів.
\"У цьому році вузи самі встановлювали перелік предметів, крім української мови і літератури. Тепер будуть два стандартних предмета, третій представляється у вигляді альтернативи - наприклад, або фізика, або математика\", - розповів Бакіров.
Зараз вузи ще вивчають нові вимоги і розробляють власні правила прийому.
Нововведення вступної кампанії – 2018
Facebook Коментарі