На міського голову Ізюма відкрито справу за зрив мобілізації

Вам також може сподобатися...

Немає відповідей

 1. Изюмчанин :

  Наш мэр не только самоустранился от призывной кампании, но и от управления городом. Дорог нет, горы мусора по колено, бурьян в человеческий рост и т.д….

 2. Зимбельман :

  Городской голова должен не вылазить из Киева и добиваться финансирования Изюма. Дороги разбиты тяжелой техникой и под это можно выбить деньги на их ремонт. Если уж сам изъявил желание быть мером города, так РАБОТАЙ а не ……..!!!

 3. IP :

  Не уважаемый Божков, был всегда человеком януковича, чем тупее и зашоренней тем лучше. Какой Киев, какая работа , Чему удивляться ? ……………………………………………………………………..
  ………..

 4. Небайдужий :

  Можливо Божков не дуже гарний мiський голова, але заслуговуе на подяку за те,що не став допомогати ……….владi вiдправляти iзюмчан на вiйну на Донбас.

 5. георгий :

  кто то пишет про ВЛАДУ а что лучше бы было бы как в Донецке или Луганске где каждый который сидел в тюрьме ходит с автоматом и гранатой . А мэр наш на блок посту на выезде неделю солдатам неподключал свет в апреле прошлого года ребята попростуживались !

 6. Александр :

  Небайдужий, Він просто, як завжди, відморозився від усього, що треба робити в місті. Дякувати йому нема за що. Його самого туди відправити треба.

 7. Небайдужий :

  Александр ,не очiкував,що в мене такi земляки,пiдтримуючi вбиство своiх братiв на Донбасi

 8. Небайдужий :

  Питання до адмiнiстратора сайту.Виходячи з того,що Ви,займаетесь цензурою i видалили з мого коментаря про владу (25 августа 2015г.)

  Главред. Правила користування сайтом «Обрії»
  1. Загальні положення
  1.1. Мета правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для користування сайтом «Обрії» (далі – Сайт).
  1.2. Редакція «Обрії» (далі – Редакція) залишає за собою право вносити зміни до цих Правил з повідомленням у рубриці сайту "Новини проекту". Подробнее о правилах пользованием сайтом в разделе "О НАС"

 9. Александр :

  Небайдужий, Ці брати в мене стріляли з братської зброї. І проясніть мені: якщо в нас брати, чому в РФ на Кавказі ці брати терористами називаються, вони ж за таку ж саму ідею, як і брати на Донбасі. Тільки в нас вони чомусь ополченці???? Може все ж таки – терористи? Чи Ви такий же брат, чекаєте, коли Україна нападе на РФ в Ізюмі, як це було в минулому році в Слов`янську з братом Стрєлковим (Гіркиним), коли по-вашому Україна напала на РФ саме там?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *