Приготовлене з любов’ю та вірою у Перемогу
💙💛 Доки хоробрі воїни боронять свободу та незалежність України, «Ізюмські помічниці», турбуються про їхню безпеку, зігрів, комфорт та харчування. Ми вже розповідали про те, як ізюмські волонтерки плетуть маскувальні сітки та кікімори, виготовляють окопні свічки та розпалювачі, збирають кошти на закупівлю необхідних речей та навіть самостійно виготовляють хімічні грілки. А цього разу хочемо розповісти про унікальний досвід виготовлення денного харчового раціону для військового, майже всі компоненти якого приготовані командою «помічниць».
💚 Такий досвід дійсно унікальний для України. Є об'єднання волонтерів, котрі формують денний сухпай із закуплених продуктів швидкого приготування та довготривалого зберігання. Але раціон від «Ізюмських помічниць» – це кардинально інша справа. Ми розкажемо вам про те, що до нього входить, хто все це готує, фасує та про ідейну натхненницю цього проєкту.
✅ Все почалося, коли до асортименту страв для військових, які виготовляють «помічниці», додалися каші, які не треба варити, а можна просто залити гарячою водою і їсти. Прийшло розуміння того, що далеко не у кожного бійця є час і можливість щось готувати, а харчуватися поживно і бажано смачно – треба. Хтось не має навіть тих 10 хвилин, які потрібні для варіння супу. Було вирішено, що до супу буде додаватися каша, і щось смачненьке – цукерка, чай і цукор. Все це складали у один коробок і прийшли до висновку, що це вже починає скидатися на раціон на певний період.
🧐 Проаналізували те, що входить до державних та інших варіантів сухих пайків для військових. Зробили висновок – головне, щоб поживно, смачно і максимально зручно. А якщо вже це набір від волонтерів, виготовлений так би мовити по-домашньому, то ще має бути й щось особливе, приємне та неочікуване.
Тетяна, як ідейний центр усієї організації, переглянула тематичні відео у соціальних мережах, де блогери розказують про вміст пакетів із сухпаєм у різних країнах світу. Подивившись на досвід інших, зробила висновки де чого на її думку не вистачає, а де щось можливо не зручне чи навіть зайве. Склали орієнтовний список свого варіанту.
💬 Продовження - у наступних публікаціях.
📝 Анастасія Гарагуля, на фото Тетяна Рибакова
Facebook Коментарі