Переривання запою-перший етап лікування алкоголізму, який покликаний розірвати порочне коло залежності від етанолу. Сучасні засоби і перевірена тактика, в результаті якої пацієнтові вдається остаточно протверезіти і позбутися від болісних симптомів абстинентного синдрому (в народі похмілля).
Як проходить виведення із запою на дому
Процедура виведення із запою з виїздом лікаря нарколога за місцем перебування хворого проводиться при легких симптомах абстинентного синдрому. Показанням до неї є:
-
- запій тривалістю менше тижня;
- відсутність хронічних захворювань у пацієнта;
- відсутність токсичних уражень внутрішніх органів;
- відсутність ознак алкогольного делірію (білої гарячки).
Після первинного огляду хворого і бесіди з ним і його родичами лікар підбере необхідні препарати для зменшення симптоматики і відновлення організму і поставить крапельницю. За посиланням - https://rehab.net.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/vyvedennya-iz-zapoyu/ вам дієво допоможуть в лікуванні алкоголізму.
Зручний і приємний стаціонар
В ході детоксикації використовуються препарати для прискореного виведення токсинів з організму і відновлення водно-електролітного балансу. Додатково використовують седативні речовини і вітамінно-мінеральні комплекси. Всю процедуру лікар буде перебувати поруч з хворим і спостерігати за його станом.
Корисно знати! При легкому ступені абстиненції буває досить 1-2 послідовно проведених інфузій, щоб хворий остаточно прийшов до тями. Вся процедура займає близько 1-2 не більше 1 години.
Як проходить виведення із запою в стаціонарі
Процедура виведення із запою в стаціонарі клініки в СПб проводиться пацієнтам, у яких є ознаки важкого ураження внутрішніх органів або існує ризик ускладнень. Фахівці рекомендують цей варіант наступним категоріям хворих:
- літнім, ослабленим і виснаженим людям;
- людям з хронічними захворюваннями в стадії загострення;
- особам, які пробули в стані запою довше тижня;
- людям, які відчувають симптоми високої інтенсивності і мають проблеми з психікою (біла гарячка).
Перед виведенням із запою такі пацієнти ретельно обстежуються, щоб виявити всі наявні розлади і патології. Після цього лікар призначає комплекс препаратів, спрямованих на відновлення роботи внутрішніх органів і зменшення симптоматики. До їх переліку входять:
- сольовий розчин для заповнення рівня рідини;
- сечогінні препарати для очищення організму;
- заспокійливі для зниження тривожності;
- протисудомні засоби для зняття тремору;
- препарати для захисту і відновлення серця, печінки, нервової системи;
- вітаміни.