Будівля Лозівської міської ради тепер закрита для відвідувачів і в ній не проводитимуть зібрання. Таке рішення прийняли як додатковий захід для протидії поширенню коронавірусу COVID-19.
Стало відомо, що хворобу виявили у особи, яка минулого тижня перебувала на засіданні виконавчого комітету міськради. Тому на нараді 27 квітня вирішили вжити додаткових дій. Працівники виконкому, які контактували з хворою особою, пройшли ПЛР-тестування і очікують на його результати.
У терміновому режимі видали розпорядження: відтепер будівля міськвиконкому закрита для відвідування сторонніх осіб, окрім працівників структурних підрозділів. Також скасували прийоми громадян, усі наради і засідання комісій. А прийом заяв та листування здійснюється через поштовий зв’язок та електронну пошту.
У Лозовій мерію закрили для відвідувачів
Facebook Коментарі