На хвилі зростаючої популярності процедури нарощування вій свій активний розвиток почала і сучасна lash-індустрія. Право називатися кращими відстоюють відомі бренди-виробники всього, що потрібно для нарощування вій, а список матеріалів поповнюється новими найменуваннями і позиціями – мова йде про штучні волосках, клеї і всіх додаткових інструментах і аксесуарах.
Основний список
У професійний набір для нарощування вій входить наступний необхідний мінімум матеріалів:
Захисна стрічка або подушечки
Обов'язковою умовою отримання якісного результату від проведення процедури є підготовка робочої зони. Щоб запобігти склейку верхнього і нижнього війкового ряду, рекомендується використовувати спеціальні патчі (професіонали рекомендують гідрогелеві подушечки без ворсу) на нижню повіку. За посиланням - https://dluxpro.com.ua/ua/viyi/ ви зможете придбати якісні професійні вії Dlux Professional.
Засіб для знежирення
Спеціальний знежирювач призначений для дбайливого видалення залишків декоративної косметики, доглядає крему, жирового шару, частинок епітелію і пилу. Без такого очищення термін носіння штучних волосків значно скорочується.
Новачки часто припускаються помилки, використовуючи засіб для демакіяжу очей замість знежирювача-така косметика не призначена для процедури нарощування, тому не забезпечує належний ефект.
Праймер
Рідка основа наноситься після ретельного знежирення для видалення залишків жиру, прискорення висихання клею, посилення його зчіпних властивостей.
Пінцет
Для виконання нарощування потрібен прямий пінцет (для поділу вій, ізоляції вії-основи) і скошений (для посадки і видалення синтетичних волосків). Професійні Lash-експерти радять пінцети з нержавіючої сталі, що відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до деформацій і корозії. Хороший пінцет повинен бути легким і зручним (працюючи з важким інструментом, рука швидко втомлюється, і якість нарощування знижується), з гострими і щільно примикають один до одного кінцями.
Вія
Досвідчені майстри можуть похвалитися значним арсеналом наборів штучних війок, різних по діаметру, розтяжці (довжині), завитку і кольору. Для старту ж оптимальним є набір вій в міксі довжин, товщиною від 0.1 мм до 0.12 мм.
Можна також вибрати міні-палетки вій по 6 ліній різної довжини-відмінне рішення для новачків, охочих «познайомитися» з брендом, оцінити властивості матеріалів певного виробника і вибрати «свій» варіант.
Клей
Вибираючи клей, потрібно орієнтуватися на швидкість його висихання – швидковисихаючий засіб підходить для використання професійним майстром, тоді як новачкам підійде склад з середньою швидкістю фіксації. Хороший клей повинен мати гіпоалергенну формулу і не містити формальдегідів.
Ремувер
Щоб акуратно зняти штучні волоски, використовується ремувер. У роботі найбільш зручні засоби з кремовою або гелеобразной текстурою, оскільки вони не потрапляють на слизову очей і не викликають подразнень. Рідкий ремувер (дебондер) не підходить для повного видалення синтетичних вій, його використовують для точкової корекції під час процедури і для очищення інструментів.
Копітка, трудомістка і відповідальна процедура нарощування вій нарівні з відточеними навичками вимагає і наявності професійних матеріалів високої якості. Щоб забезпечити безпеку, комфорт і бездоганний результат, вибирати слід продукцію перевірених виробників.
Додатковий список
Значно полегшити і прискорити роботу можна за допомогою таких пристосувань:
нефритовий або кришталевий камінь, колечко або палетка для клею-дозволяють довше зберегти свіжість крапельки клею і зменшити час нарощування;
мікробраші-палички, призначені для дбайливої корекції або видалення вій, які допомагають скоротити витрату ремувера, не залишають мікроворсинок, не адсорбують вологу;
мініатюрні нейлонові або силіконові щіточки-гребінці-для поділу злиплих вій, видалення надлишків клею, догляду за волосками під час нарощування і додаткової турботи після процедури;
- лешбокс-коробка для планшеток з різними видами / вигинами вій;
- одноразові витратні матеріали (маски, шапочки, серветки, простирадла) - для забезпечення додаткової гігієнічності та безпеки маніпуляцій;
- засоби для дезінфекції – Естілодез, Аламінол, спиртові серветки) - для ретельної антисептичної обробки поверхонь, приладів т. д.
Щоб всі необхідні інструменти та аксесуари були під рукою, потрібно обзавестися спеціальним кейсом (міні-бокс, валізка, саквояж, розкладна сумка і т.д.).
Матеріали для ламінування
Надати віям доглянутий вигляд з ефектною довжиною, красивим завитком і насиченим кольором, не вдаючись до нарощування, дозволяє технологія насичення волосків кератином.
Що потрібно для ламінування вій? У список матеріалів входять:
- знежирювач;
- аплікатор для розділення і розчісування вій;
- гідрогелеві патчі або стрічки;
- валики (бігуді з різним вигином від " S " до " L”);
- ватні палички, ватяні диски, харчова плівка, фольга, рушник і бебі-браші;
- фарба для вій;
- три склади для ламінування вій (фіксація вигину, ліфтинг, зволоження та живлення);
- крем для зволоження і пом'якшення шкіри повік.
Відомі бренди пропонують кілька варіантів готових стартових наборів для процедури ламінування.
Розібратися в тому, які матеріали потрібні для нарощування вій, і як їх використовувати, можна самостійно. Однак гарантувати безпеку нарощування або ламінування для рідних волосків і шкіри повік, а також забезпечити бездоганні результати проведення процедури може тільки професійний лешмейкер в спеціалізованому салоні. І тільки в салоні можна створити необхідні умови для проведення процедури: вологість повітря, повітрообмін, стерильність інструментів, контроль якості.