Навіщо взагалі подорожувати з валізою?
Валізи проти рюкзаків-гаряча і завжди актуальна суперечка серед подорожуючих. У цій статті ми обговорюємо чемоданну тему, так що посперечаємося як-небудь іншим разом.
Ось кілька причин полюбити валізи:
- Ніяких болів в спині.
- Організоване зберігання. Немає нічого гіршого, ніж, будучи з ніг до голови в фісташковому морозиві, усвідомити, що вологі серветки знаходяться на дні рюкзака. Під чистими речами, які фісташковими руками краще не чіпати.
- Більше шансів довести Чилійське вино в цілості й схоронності, завдяки більш міцному корпусу.
- Коліщатко. Коли всередині кілька пляшок чилійського вина або кілька кілограмів голландського сиру, то дуже приємно котити валізу по аеропорту, єхидно спостерігаючи за тим, як "заплічники" і "рюкзачники" звалюють на себе все це добро, ризикуючи завалитися на спину під вагою вантажу. І залишитися безпорадно лежати на підлозі як маленький цуценятко бульдога.
- Представницький вигляд. Коли потрібно бути діловим або виглядати як рок-зірка в розкішному готелі, то рюкзак тут не помічник. Якісні валізи ви зможете придбати за посиланням - https://wallet.ua/c/f-suitcases/
Що варто врахувати при виборі багажу
Все безпосередньо залежить від ваших цілей і від типу подорожей, які зазвичай у вас трапляються. Це допоможе визначити важливі функції вашої валізи і надалі зробити правильний вибір, не повертаючись до питання багажу довгі роки.
До якого з основних типів мандрівників ви себе відносите?
Бізнес-турист. Всі ваші подорожі переважно пов'язані з роботою. Ви тягаєте ноутбук і костюм, який бажано сильно не м'яти.
Шопінг-турист. Ви з легкістю можете полетіти в Мілан в одній футболці і джинсах, знаючи, що назад вивезете мінімум півміста.
Турист, який подорожує з мінімумом речей. Ви не любите набирати з собою купу одягу і рідко щось купуєте в поїздці. Вам просто не хочеться тягатися з рюкзаком.
Екстремал. У Вашому багажі завжди купа техніки, якихось дивовижних пристосувань і крихких штучок. Під час поїздки ви з радістю губите себе об скелі і мотоцикли, і більше бережете екіпіровку, ніж своє тлінне.
Сім'я з дитиною. Ваше головне завдання-якось вмістити всі улюблені іграшки, футболочки, панамки, ліки від усіх хвороб і спробувати залишити місце для власних речей.
Епізодичний мандрівник. Ви відправляєтеся в поїздку тільки по подіях: медовий місяць, день народження бабусі, футбольний матч та інше.
Тепер, коли ми розібралися з цілями, подивимося на характеристики валіз, які взагалі існують в природі. А потім спробуємо все це якось зіставити.
Вибір розміру: загальні рекомендації
Валіза повинна бути такого розміру, з яким ви зможете впоратися самостійно. Не всі і не скрізь готові вам допомагати.
Не забувайте про вимоги авіакомпаній. Розмір багажу повинен їм відповідати.
Перевірте валізу на наявність додаткової блискавки, яка може збільшувати корисний простір валізи.
Які існують розміри валіз
40x55x20 см-розмір ручної поклажі в більшості авіакомпаній.
47x68x30 см-один з найпопулярніших розмірів валізи, з таким можна подорожувати куди завгодно.
52x75x31 см-оптимальний розмір для двох на невелику відпустку в теплу країну.
53x81x36 см-гігантський чемодан, який вмістить всі ваші покупки.
Рекомендації по типу мандрівників
Бізнес-турист-40x55x20 см
Шопінг-турист-52x75x31 см
Турист, який подорожує з мінімумом речей-40x55x20 см
Екстремал-47x68x30 см
Сім'я з дитиною-52x75x31 / 53x81x36 см
Епізодичний мандрівник-47x68x30 см
Інші функції вашого багажу
У сучасних валіз купа різних примочок і фішок, які впливають на зручність транспортування, упаковки, а також на захист її нутрощів.
Головне, пам'ятати, що чим більше навішано на валізу, тим вона важче.
Колір. Яскравий чемодан легше розпізнати на багажній стрічці. А ще його з меншою ймовірністю переплутають або вкрадуть. А ще ви полегшите завдання консьєржу в готелі. І не купуйте чорний чемодан, будь ласка.
Колеса. Валізи з чотирма колесами зазвичай стійкіше, також вони краще себе почувають в аеропортах і готелях. Пам'ятайте, що колеса повинні бути великими і м'якими. Великі колеса допомагають легко справлятися з перешкодами, не піддаючи ударам нижню поверхню вашого валізи. М'які колеса поглинають удари, тріщини і вібрацію.
Ручка. При покупці важливо перевірити функціонал ручки: вона повинна справно висуватися і бути достатньою для вас довжини.
Відсік. Ви повинні добре орієнтуватися в тому, що ви поклали / накидали в валізу. Велика кількість відсіків допоможуть організуватися навіть тим, хто не любить витрачати багато часу на збори і дбайливе складування своїх речей.
Розширюваність. Особливо важлива для шопоголіків.
Матеріал. Помилково вважати, що "м'які" валізи легше. Жорсткі Корпуси, як правило, виготовлені з різних видів пластику, і найкращим варіантом, у фінансовому і структурному відношенні, є полікарбонат. Так, такий багаж коштує дорожче, але це вигідна "інвестиція" в довгостроковій перспективі.
Безпека. Радимо убезпечити себе від злому (і крадіжки смачного шоколаду, дбайливо купленого в Бельгії) максимально надійним замком. це означає, що при необхідності огляду митні служби відкриють ваш багаж універсальним ключем, при цьому не збиваючи код і не пошкоджуючи сам чемодан. А для зловмисників ваш багаж як і раніше залишиться загадкою.
Рекомендації по типу мандрівників
З кольором, думаємо, ви самі визначитеся. З ручкою теж все зрозуміло, а безпека важлива для всіх.