Останнім часом до Ізюмського міськвідділу почастішали звернення громадян про вчинення крадіжок з їхніх квартир та домоволодінь, тому нагадуємо Вам що треба робити, аби вберегтися від таких випадків.
Що треба робити, аби вберегтися від КВАРТИРНОЇ КРАДІЖКИ?
ДАЛІ.
Останнім часом до Ізюмського міськвідділу почастішали звернення громадян про вчинення крадіжок з їхніх квартир та домоволодінь, тому нагадуємо Вам що треба робити, аби вберегтися від таких випадків.
Що треба робити, аби вберегтися від КВАРТИРНОЇ КРАДІЖКИ?
Зачиняйте вікна і кватирки, особливо коли мешкаєте на першому поверсі або у квартирах, розміщених поблизу пожежних драбин, прибудові і т.п. Не повідомляйте без потреби домашньої адреси та номер телефону стороннім. Коли даєте оголошення про продаж цінних речей, не вказуйте час вашої відсутності у квартирі. Не зберігайте ключі від квартири разом із документами. Не приєднуйте до них чогось такого, що вказувало б на вашу домашню адресу. Загубивши ключі, негайно замініть замки, а також зміцніть двері додатковими засувами. Не залишайте ключі під килимками, у поштових скриньках і т.п.
Запам’ятайте: зовсім не оригінально ховати від злодіїв коштовності в сервізах, гроші – у книгах чи білизні. Великі суми валюти надійно тримати в банківській установі. Обов’язково майте записані номери цінної апаратури, зробіть маркування цінних речей.
Не запрошуйте сторонніх, незнайомих вам людей у квартиру, особливо для розпивання спиртних напоїв. Злочинці можуть домішати в алкоголь, який принесли з собою , препарати снотворної дії. Не відчиняйте двері, нез’ясувавши, хто до вас прийшов. Вхідні двері обов’язково обладнайте очком та дверним ланцюжком.
ВІДМОВЛЯЙТЕСЯ від пропозицій незнайомців (особливо осіб циганської національності), які хочуть поворожити у вашій квартирі, сповити дитину, напитися води, дати ліків і тому подібне. Як правило, такі відвідини завершуються крадіжками. Якщо відвідувач вам незнайомий і відрекомендувався представником якої-небудь служби, до якої ви не зверталися, не знімаючи з дверей ланцюжка, перевірте його посвідчення. Коли виникли сумніви, зателефонуйте в службу, попросіть візитера зайти іншим разом, зверніться в міліцію, покличте на допомогу сусідів.
Намагайтеся запам’ятати тих, хто виносить речі з чийогось помешкання, прикмети підозрілих осіб, номер автомашини, марку та інформуйте про це працівників міліції.
НАШ ТЕЛЕФОН: 102, 2-30-40
Увага не довіряйте шахраям !
Надмірна довірливість – наш перший ворог, який працює на руку шахраям. У багатьох випадках величезних втрат могло б не бути, як би сама жертва проявила хоча б трішки обережності. Коли Вашу домівку відвідала невідома особа і під будь-яким приводом просить пожертвувати кілька гривень, або під видом скупки пуху та металобрухту, продажу цукру і інших продуктів харчування, намагається заговорити Вас та проникнути в домоволодіння:
Будьте обережні намагайтесь якомога менше спілкуватись з такими особами, не впускайте їх в свою квартиру чи домоволодіння, якщо вони користуються автотранспортом, запишіть чи запам’ятайте номер, колір та марку автомобіля, і повідомте в сільську раду чи за те. 102.
Керівництво Ізюмського МВ ГУМВС України в Харківській області.
ну инструктаж для имбецилов, ей-Богу: не открывайте двери незнакомым дядям и тетям, не ведите светскую беседу с незнакомыми дядями и тетями, не берите кафетки у незнакомых дядей и тетей..а особенно про цыган..ну неужели волна тупости "чердак" пробила????