Про це йшлося під час прямого ефіру в редакції газети. На відверту розмову прийшли сільські голови Бугаївки, Бригадирівки, Чистоводівки, члени робочої групи, яка вивчала соціально—економічні та фінансові можливості майбутньої громади. Модератором діалогу став директор ТОВ «Обрії 1919» Костянтин Григоренко.
Кожному із учасників була надана можливість висловити свою точку зору щодо створення Бугаївської об’єднаної територіальної громади. Олександр Дикань (Бугаївка), Нерсес Нерсисян (Чистоводівка), Тетяна Аносова та Людмила Малахова ( члени робочої групи) аргументували свою прихильність до даного проекту тим, що Бугаївка - єдиний населений пункт району, де у повній мірі збереглася належна інфраструктура, де доволі міцна виробнича база в особі СК «Восток». За їх словами, саме цей фактор сприятиме сталому розвитку ОТГ, поліпшить життя селян. А от Володимир Жерновий ( Бригадирівка), Леонід Панасенко ( Чистоводівка). Олександр Жужма ( член робочої групи і житель Липчанівки), Сергій Глуходід (депутат Бригадирівської сільради) були противники такої ідеї. За їх міркуванням, відстань населених пунктів Бригадирівської сільради до Бугаївки суттєва. А стан доріг катастрофічний. Тому близькість Ізюма може відіграти важливу роль у розвитку нової ОТГ.
До учасників було чимало запитань від глядачів щодо проблем медицини, освіти і надання адміністративних послуг. Цікавилися жителі зарплатою сільських голів тощо.
У роботі «круглого столу» взяв участь і виступив представник Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Нестеренко. Він зазначив, що на Харківщині вже створено 19 об’єднаних територіальних громад. І непоодинокі приклади, коли невеличкі громади, навіть без наявності промислових підприємств, успішно розвиваються. Люди заряджені на позитивний результат, ефективно використовують місцевий бюджет. Тому, зазначив фахівець, в Ізюмщини є реальний шанс до 2020 року створити ще одну самодостатню ОТГ.
Микола Калюжний.