Професійні фарби для боді-арту — недешеве задоволення, проте вони виключають можливість алергії і шкоди для здоров'я. Спеціально призначені для боді-арту косметичні засоби нешкідливі, добре лягають на шкіру і не тріскаються.
Професійні косметичні фарби бувають на жирній і на водній основі (аквагрим). Перші (вони ж – театральний грим) найчастіше використовують для малювання на обличчі (фейс-арт). Вони дають яскраві кольори, але легко змащуються. Для закріплення малюнок покривають прозорою пудрою – вона перешкоджає розмазуванню. Можна замовити бодіарт шоу на сайті - http://dream-way.com.ua.
Аквагрим – фарби, схожі на акварель. Це – оптимальний матеріал для боді-арту: дозволяє малювати як чіткі малюнки, так і розмивати, розтушовувати зображення, домагаючись плавних переходів і півтонів. Фарба швидко висихає, тому відразу можна накладати наступний шар, і малювання представляє особливо безперервний і досить швидкий процес. Як правило, аквагрим легко змиваються водою з милом або молочком для зняття макіяжу.
Це засіб для боді-арту продається в декількох видах. Пресований представлений в палетках або індивідуальних упаковках. Початківцям художникам-аквагримерам краще купувати саме палетки: набори з невеликою кількістю декількох квітів — самий економічний варіант. Ця палітра дозволить поекспериментувати і зрозуміти, чи є у вас бажання займатися малюванням на тілі і далі.
Кремоподібний аквагрим продають в тубах. Це великі тюбики з окремими квітами – вибір професіоналів. Рідкий аквагрим випускають в пляшечках - він вже готовий до використання, потрібно лише струсити.
У деяких виробників є спеціальний аквагрим для аерографа (розпилювача). Робота з ним дозволяє простіше змішувати фарби і домагатися потрібних відтінків, півтонів. Розпорошується тонким, легким шаром. Його зручно використовувати для покриття кольором великих ділянок тіла. Втім, для аерографа підійде і звичайний рідкий аквагрим зі спеціальний позначкою про можливість використання з аерографом. Деякі бодіартери розводять для нього водою кремоподібні фарби.
Розпис тримається на тілі в середньому близько тижня, якщо використовувати спеціальний фіксатор.
Хна (фарба з висушеного листя лавсона) – особливий матеріал для малювання. В Індії, Пакистані та Північній Африці нею здавна прикрашали тіло візерунками в естетичних і релігійних цілях. Тримається на тілі до трьох тижнів, при цьому зовсім не бруднить одяг і не змащується. Після нанесення поступово темніє від світло-оранжевого до темно-коричневого кольору. Часто використовується для малювання тонких этноузоров мехенді. Продається в тюбику-конусі, через «носик» якого хна видавлюється на шкіру тонкою цівкою. Засихаючи, утворює тонку скоринку, яку акуратно зчищають з шкіри, залишаючи малюнок.
Для малювання тонких ліній або контуру також використовують спеціальні олівці або ручки для боді-арту. Така розпис тримається на тілі в середньому близько тижня, якщо використовувати спеціальний фіксатор.
Також існують закріплювачі для фіксації малюнка. Через брак таких початківці художники іноді використовують лак для волосся сильної фіксації.
Малюють художники по-різному. Хтось працює пальцями, хтось-вищезгаданим аерографом. Більш традиційні матеріали-Спонжі або кисті. Останні слід купувати різних розмірів і форм, різні для темних, світлих кольорів і окремо для білого кольору.
Існує також техніка гліттер-тату: спеціальним клеєм на тіло наноситься контур рисунка, а потім він прокидається блискітками. Тримається 1-2 тижні.