Випускний вечір — один з найважливіших моментів в житті кожної людини. Діти провели 11 років свого життя в рідній школі. Тому прощання з нею потрібно зробити незабутнім. Багато чого буде залежати від дизайну залу і сцени, тому що ошатними повинні бути не лише самі винуватці свята, вчителі, запрошені гості. Одним з обов'язкових атрибутів оформлення цього свята є повітряні кулі.
Оформлення сцени
Весь вечір увага буде прикута до сцени. Тому її прикраса має бути першорядним завданням.
Голуби, як символ миру і любові.
Білі голуби завжди були учасниками урочистих заходів (весілля, день знань). Зазвичай живих птахів запускають в небо. Не є винятком і випускний в школі. Для тих, хто закінчує останній клас, що злітають в небо пернаті символізують політ у доросле життя, початок нового етапу. Сьогодні альтернативою є надувні фігури голубів. Ось як втілити цю ідею в плані випускного:
На сцені з боків встановити 2 фонтану з синіх, блакитних і білих фольгованих куль по 4 штуки кожного кольору; по 2 срібні кулі у формі зірки і 1 фігурці білих голубів. У підставі повинні бути 4 синіх середнього розміру і 4 блакитних маленьких з обважнювачами.
На задньому плані повинні стояти 4 колони-гірлянди з синіх, блакитних і білих куль. Висота кожної конструкції близько 2 метрів. На вершину кожної з них помістити сріблясті цифри-кулі з фольги.
Зверніть увагу! Свято триватиме довго, і кулі можуть здутися. Тому рекомендується заповнити їх гелієм.
Шкільний дзвіночок.
Над сценою зробити арку з золотистих фольгованих куль, заповнених гелієм. Частина з них повинна бути з білими літерами. У підсумку має вийти слово "випуск".
Якщо задня частина сцени прикрита текстилем, то можна пришити рік закінчення у вигляді золотистих куль-цифр, по 2 з кожного боку. Посередині між цифрами поміщається дзвіночок. Його можна зробити самостійно: у вигляді трикутника з'єднати золотисті або яскраво-жовті кулі середнього і малого розміру; зверху приробити бантик — з двох великих червоних фольгованих сердечок.
На задньому і передньому планах сцени по кутах розставити фонтани: в кожному по 12 куль синього, жовтого, помаранчевого, червоного, зеленого кольорів.
Політ у світле майбутнє.
Цікавою ідеєю буде використання надувної кулі у формі літака. На боках наклеїти фотографії випускників і підвісити до стелі. В якості хмар виступлять сукупності білих, синіх, блакитних і сріблястих кульок. Щоб було ще реалістичніше, ззаду повісити синю органзу, що нагадує небесний звід.
«Оскар.»
Жоден випускний не обходиться без вручення довгоочікуваних атестатів. Крім того випускники і випускниці одягнені в розкішні наряди, з вечірніми зачісками як кінозірки. Тому цілком доречний стиль оформлення як при нагородженні американською кінопремією.
З боків сцени стоять дві гірлянди із золотистих куль у формі "Оскара".
Між ними у вигляді арки підвісити до стелі по 4 чорні і жовті зірки-кулі.
Краї сцени так само прикрасити золотистими кульками різної форми.
Спуск зі сцени і далі покрити червоною килимовою доріжкою.
Завіса так само оформляється декількома золотистими надувними кульками, не однаковими за величиною.
Прикраса залу
Зал повинен бути прикрашений не менш яскраво. Під стелю запустити гелієві кулі у великій кількості.
Створення фотозони
У проході до сцени з двох сторін поставити стільці в 2 ряди навпроти один одного. На них сидітимуть випускники. До кожного стільця прив'язати білу кульку у вигляді фігури голуба.
У залі можна спорудити фотозону. Фоторама буде складатися з 4 гірлянд куль синього кольору. На 2 бічних і верхньої "планках" розмістити близько 12 сріблястих фольгованих куль-цифр різної величини. У верхньому лівому кутку прикріпити 3 білих фігури надувних голубів.
Вирізати з картону невеликі цифри, щоденник, слово «випуск» і покрити їх сріблястою фарбою.
На нижній планці розміщується слово «випуск» і повітряні сріблясті цифри, відповідні році закінчення.
Залишилися елементами заповнити простір, що залишився.
Оформлення центру залу.
На стелі в центрі зробити велике коло з червоних і білих куль — це буде обрамлення для люстри. У випадку з пласкими стельовими світильниками можна поруч повісити саморобну «люстру» з 3 величезних яскраво-червоних куль і безлічі середніх перлинно-білих кульок.
Від центру через всю стелю протягнути червоні атласні стрічки.
На стінах красиво виглядатимуть невеликі квіти: 5 середніх білих кулі, 5 малих червоних кульки і 1 яскравий білий м'яч посередині.
Прикраса входу в зал.
Якщо дозволяє площа залу, то можна використовувати кілька арок з куль в якості проходу до сцени.
Вхід в зал оформляється не менш барвисто. Святкова атмосфера повинна відчуватися вже на порозі. Найпростіший спосіб-арка з куль будь-якого виду і кольору. Біля дверей Поставити хлопчика і дівчинку з куль, одягнених в шкільну форму: чорне плаття і білий фартух; чорні штани, біла сорочка, синя краватка. В руках у них повинна бути оберемок з різнокольорових кульок.
Вражаючи буде виглядати арка з міксу довгих і круглих куль. Всі вони повинні бути різних відтінків і дуже яскравими. Довгим потрібно надати форму завитків.
Як видно, кулі допомагають реалізувати найсміливіші креативні ідеї будь-якої складності.