Як показує практика, зробити це не так-то і просто. Все ускладнює те багатство вибору і різноманітність представлених моделей, якими може похвалитися сучасний ринок. Звичайно, це безперечна перевага сьогоднішнього дня, і єдина проблема – це здійснення правильного вибору.
При такому розмаїтті буває важко визначитися зі своїми запитами і чітко вирішити, які саме завдання повинні вирішувати меблі в передпокої. Тому варто детальніше висвітлити це питання.
Шафа в передпокої-якою вона повинна бути
Як тільки людина входить в житлове приміщення, вона потрапляє в коридор. І перший погляд охоплює обстановку квартири-обробку стін, акценти дизайну, предмети, включаючи, звичайно, меблі. Тут важлива кожна деталь, але саме до останньої категорії пред'являються особливі вимоги. Від цього залежить обстановка, що панує в будинку. Великий вибір обувниць за посиланням - https://mebelsait.dp.ua/obuvnicy.
Гармонійність, відповідність стилю і власний шарм – добре б, щоб ці вимоги були дотримані при виборі меблевих елементів. Єдність стилю – неухильна вимога для кожного з них. Звідси і ретельність підходу до вибору. Він полегшується тим, що всі окремі предмети випускаються як частина меблевої композиції, відповідаючи один одному у всьому. Модульні конструкції можна при цьому варіювати, підбираючи найоптимальніший ансамбль для себе. Так ви можете підібрати з нашого каталогу шафу, тумбу, консольний столик, стелажі або вішалки для одягу, найбільш відповідні один одному і одночасно здатні продемонструвати торжество дизайну саме в вашій квартирі. Ніякого поспіху і непродуманості тут бути не повинно - ваш коридор повинен бути затишним, зручним і гармонійним.
Критерії вибору
Умови, яким повинен відповідати кожен предмет меблів, що розташовується в передпокої, повинні бути визначені заздалегідь. І бути чітко позначені, оскільки без цього вибір буде недостатньо якісним. Навіть гадана дрібниця згодом може обернутися якоюсь незручністю, що заважає правильному розподілу простіру і т.п.
Тому перед постановкою цілей потрібно знати:
- форму і розмір приміщення;
- дизайн і стиль, в якому воно буде оформлено;
- нюанси освітлення;
- можливості бюджету.
Саме ці критерії і будуть визначальними при визначенні необхідних речей.
Форма меблів визначається виходячи з конфігурації самого передпокою. Точно так само від габаритів приміщення буде залежати розмір меблів.
Простіше визначитися з усім цим, якщо передпокій має прямокутну форму і досить просторий. В такому випадку найвигіднішим варіантом може стати шафа-купе. Добре підійдуть сюди також модульні меблі, що включають кілька предметів, виставлених в один ряд і утворюють єдиний ансамбль. Головною відмінністю сучасних наборів є їх універсальність, що явно полегшує процес вибору. Зазвичай такі набори мають досить доступну вартість. Склад комплекту ви можете підібрати самі. Тут може бути обувниця, шафа, консоль, стелаж, підставка для парасольок і т. д.
Нестандартна форма вимагає і особливого підходу до вирішення питання. У частих випадках прекрасним виходом є вбудовані меблі. Це можуть бути шафи-купе або інші конструкції, наприклад, створені в кутовому варіанті. А ось звичайні стаціонарні шафи можуть перевантажувати простір і бути дуже громіздкими. Консоль та інші подібні вироби теж можуть бути обрані як кутові меблі. Іноді міні-лаву та інші дрібні деталі створюють вдалі акценти і роблять приміщення більш зручним.
Розмір важливий завжди
Від нього залежить, в якому саме варіанті ви будете купувати меблі. Вони можуть бути обрані як окремими елементами (для маленьких приміщень, наприклад, в хрущовці) або цілим набором в класичному варіанті (для приміщень в котеджі або пентхаусі). Універсальним варіантом можна вважати шафу-купе-сучасні моделі можуть бути створені практично в будь-якому розмірі. Також радує велика варіативність конфігурацій. При цьому особливості конструкції дозволяють істотно економити простір приміщення. Меблеві девайси в стилі міні дуже доречні при невеликих розмірах. А ось розкішні консольні столики, місткі тумби і двостулкові шафи будуть зайвими. Якщо вже ви і хочете мати консоль, то вона повинна бути відповідних розмірів.
Для вузького передпокою добре підходить мобільна вузька лава. Вона, крім чисто функціонального навантаження, стає елегантним елементом дизайну. Створення затишку, таким чином, не забере багато зайвого місця. А ось потреба в такому пристосуванні стає особливо помітною при гостях в будинку.
Повноцінні ж набори добре вписуються в просторий інтер'єр. Тут ви маєте практично необмежені можливості і без проблем ставите в простір передпокою всі необхідні для функціонування предмети меблів. Тут знайдеться місце не тільки для ключниці і підставки для взуття. Кутовим вбиральням, містким шафам-купе та іншим масивним предметам меблів тут також знайдеться гідне застосування.
Як акценти дизайну можуть добре виглядати відкриті полиці, навісні конструкції, стелажі і т. п. Самі меблі можуть бути створені з масиву дерева, підкреслюючи розкіш і респектабельність інтер'єру. Особливо ефектною буде знайдена середина між розмахом і компактністю, виражена в органічності інтер'єру.
Таким чином, ви зможете досягти затишку і приголомшливої гармонії в своїй квартирі. Сам же вибір необхідних меблів може бути полегшений переглядом каталогів, представлених на сайті мережі меблевих магазинів «вінець».
Ступінь освітленості
Від цього показника залежить в основному колір обраних меблів. Хоча її габарити теж слід враховувати – не повинно створюватися відчуття тиску. При недостатньому освітленні підбираються світлі тони, від біленого дуба до вільхи і всі відтінки, розташовані в цьому спектрі. Чим темніше сам дизайн приміщення, тим світліше повинні бути меблі. Особливо добре працює це правило, якщо ви хочете контрасту.
Він досягається і зворотним способом при достатньому освітленні – на світлому фоні встановлюється темні меблі, які можуть бути виконані з масивної деревини.
З допомогою кольору ви також можете візуально розширювати простір або створювати інші бажані ефекти.
Наприклад, затемнена частина коридору хрущовки зазвичай обставляється світлими, елегантними меблями, що створює враження легкості. Але в більшості випадків (при можливості вибору, зрозуміло) в таких приміщеннях встановлюється декілька джерел світла, що забезпечує більшу прозорість простору. Тоді в такому випадку виконання вищевказаних рекомендацій не обов'язково.
Бюджет
Цей критерій є наріжним. Саме бюджет впливає на габарити, вибір матеріалу і кількість елементів обраних меблів. Найбільш економним варіантом є створені з ДСП/МДФ модульні меблі. Від ціни залежить і якість фурнітури – дверних петель, меблевих ручок, різних закриваючих елементів і т. д.
Окремо куплені елементи типу тумб, консолей, підставок для взуття і т. д. вельми обтяжливі для бюджету і завжди можуть бути придбані додатково. Правильно підібрані один до одного, вони забезпечать єдність стилю.
Дорожче обійдуться вбудовані конструкції-шафи з орними дверима і шафи-купе. Проблема в цьому випадку полягає в індивідуальності розмірів і, відповідно, необхідності створення меблів на замовлення. Будь-які предмети інтер'єру, вироблені за нестандартними розмірами і мають особливості дизайну, будуть коштувати набагато дорожче, ніж стандартні вироби. Індивідуальність їх пояснюється тим, що тільки в цей простір вони можуть бути органічно вписані.
Щоб досягти повної гармонії, потрібно створити хоча б зорову картинку того, як ви уявляєте собі благоустрій передпокою. Продумати дизайн слід до дрібниць, щоб потім можна було проявити свій відмінний смак і почуття стилю.
Навіть звичайна, на перший погляд, стінка у вітальні, може стати яскравим предметом інтер'єру, який виконує стильотворчу функцію. Особливо це стосується речей, зроблених з цінних порід деревини або інноваційних матеріалів.
До стилю пред'являються власні вимоги. Якщо, наприклад, меблі встановлюються в стандартній хрущовці, оформленій досить традиційно і консервативно, то тут саме місце класиці. Хоча може підійти і модерн, а також меблі з жанру ретро. Зовсім інші можливості відкривають перед нами лофт, хай-тек і ар-деко – тут горизонти фантазії можуть бути значно розширені.
Матеріал
Серед пропозицій сучасної меблі ви можете знайти тумби з підвісною конструкцією, шафи-купе з фотодруком і малюнком на дзеркальній поверхні, пластикові столики і т. д. Все це може мати оригінальну форму і видатний дизайн. Варіанти матеріалів, з яких виготовляються меблі, також дуже різноманітні. Важливо, щоб в такому випадку обробка приміщення гармонійно поєднувалася (або і зовсім збігалася) з цими матеріалами. Наприклад, якщо стіни оброблені деревом, то і меблі повинні бути виготовлені з нього.
Дуже оригінально і шикарно виглядають ковані предмети. Вони можуть бути представлені в ансамблі або бути окремим акцентом в інтер'єрі. Особливо ефектно такі елементи меблів виглядають на мармурових підлогах, наприклад. Звичайно, це може бути в разі достатніх розмірів передпокою.