Доглянуті нігті – це завжди красиво. Сучасні стандарти такі, що манікюр є важливою складовою образу дівчини. Якщо немає часу ходити в салон, то стильне оформлення нігтів можна зробити вдома, при цьому використовуючи звичайну губку. Це нескладна процедура, підвладна кожній дамі.
Манікюр за допомогою губки вже давно став звичною технікою, яку легко повторити в домашніх умовах. Все для манікюра можна знайти за посиланням - sweetnails.com.ua. Звичайно, якщо немає досвіду в цій справі, то перший раз виконати ідеальне оформлення досить складно. Але не варто боятися, потрібно лише кілька разів потренуватися. Згодом ви переконаєтеся, що зробити покриття досить просто. Манікюр, виконаний за допомогою губки, являє собою плавний перехід від одного відтінку до іншого. Створюється ефект омбре, або градієнт. В якості губки бажано використовувати щільний поролон. За структурою він схожий на спонж для нанесення макіяжу. Від його якості і щільності буде залежати зовнішній вигляд нігтів. Для створення плавного переходу використовується кілька відтінків, блискітки. Головне при виконанні манікюру – включити фантазію. Техніка градієнта проста. Важливо лише набратися терпіння і діяти гранично акуратно.
Які кольори вибрати
Для створення градієнта на нігтях підходять будь-які відтінки лаку. Але більш стильно виглядатимуть яскраві кольори. Використовувати для покриття можна як тони з однієї палітри, так і контрастні. Головне, щоб відтінки поєднувалися між собою. Не варто використовувати, наприклад, червоний і помаранчевий або чорний і бежевий. Ефектно виглядає манікюр з блискітками (наприклад, чорна основа і золота посипка). Базові кольори, до яких підходить будь-який відтінок, – білий і чорний. На їх основі гармонійно виглядає більшість кольорів. Яскравий дизайн добре поєднується зі світлим.
Ефект градієнта: як самим зробити манікюр губкою
Ідея з омбре цікаво виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях.
Для такого рішення підходять різні тони шелаку. Але краще, якщо це будуть кольори в одному відтінку, тільки різні за інтенсивністю.
Перелік необхідного
Для процедури не буде потрібно багато пристосувань. Перелік необхідних інструментів для градієнтного манікюру:
ножиці;
пилочка;
прозора база під лак;
лак-закріплювач;
крем для розм'якшення кутикули;
ватяні палички;
пилка для полірування нігтів;
рідина для зняття лаку;
пристосування для видалення кутикули;
кілька лаків різних відтінків;
щільна губка або спонжік.
Покриття не повинно бути занадто рідким. В іншому випадку лак буде стікати, плавного переходу не домогтися. Але і занадто густий не підійде. Слід вибирати щільні губки. Для цього беруть спонж для макіяжу або кисть для тіней. Багато дівчат (особливо новачки в цій справі) не знають, яку губку використовувати для градієнтного манікюру. Nail-фахівці кажуть,що вона не повинна занадто сильно вбирати лак. В цьому випадку весь пігмент вбереться, а на нігтях він розмажеться смугами. Якщо використовується шелак, вологу губку застосовувати не можна (не буде рівномірного розподілу по поверхні нігтя).
Покрокова техніка виконання
Перед нанесенням лаку нігтьові пластини обробляють спиртом або ацетоном, щоб стерти жировий шар. Якщо цього не зробити, лак гірше наноситься і менше тримається. Манікюр за допомогою губки
Як за допомогою губки зробити манікюр (покрокова інструкція):
Надати форму нігтям, підпиляти або обрізати їх.
Відполірувати поверхню нігтьової пластини.
Розм'якшити кутикулу і обрізати її (або зрушити дерев'яною паличкою).
Нанести на нігті безбарвну основу і почекати, поки вона висохне.
Це підготовчі етапи перед нанесенням основного відтінку. Зробити манікюр за допомогою спонжа можна декількома способами:
покрити ніготь щільним шаром одним відтінком, потім нанести на губку гель іншого кольору і щільно притиснути до нігтя. Дати лаку висохнути і покрити зверху закріплює засобом;
на палітру вилити невелику кількість лаків так, щоб вони стикалися один з одним. Змочити губку у воді, щоб вона була трохи волога. Вмочити в пігменті спонж і притиснути його до нігтя. Те ж саме зробити з усіма нігтиками. Малюнок вийде рівномірний, якщо трохи перемішати лаки на кордоні зіткнення один з одним.
Все, що вийшло за краї нігтьової пластини, прибирають ватною паличкою, змоченою в ацетоні. Для наочності можете ознайомитися, як роблять манікюр за допомогою губки
Варіанти манікюру за допомогою губки
Нейл-арт буває декількох напрямків. Щоб отримати абсолютно різні неймовірні малюнки, необхідно застосовувати різні матеріали, наприклад, губку. Для фарбування використовують кілька відтінків. Вони можуть починатися від темного і закінчуватися світлим (і навпаки). Також для оформлення беруть блискітки і стрази. Покриття буває матовим і глянцевим.
Новорічний градієнт
На Новий рік завжди хочеться виглядати святково. І це стосується манікюру. Найпростіший спосіб зробити дизайн-прикрасити нігтики блискітками. Ще один варіант – відтінки червоного і зеленого, червоного і золотого (класичні для Нового року). Також ефектно буде виглядати комбінація червоного, зеленого і білого. Оформити покриття можна декоративними блискітками.
Новорічний манікюр за допомогою губки в домашніх умовах (поетапний процес):
Відрізати кутикулу, надати форму нігтикам за допомогою пилочки і протерти нігтьову пластину спиртом.
Нанести прозору основу.
Почекати, поки вона висохне. У цей час нанести на палітру кілька відтінків лаку і змішати їх в місці, де вони стикаються.
Взяти спонж для градієнта і змочити його в покритті.
Притиснути до нігтів спонж.
Поки кольоровий шар повністю не висох, Прикріпити біля кутикули Стрази.
Почекати, поки кольоровий шар висохне, зверху нанести прозору основу.
Покриття, яке потрапило на шкіру, стирають змоченою в ацетоні ватною паличкою.
При виконанні градієнта не обов'язково робити горизонтальні смужки. Лак можна нанести і вертикально.
Райдужний манікюр
Таке оформлення оригінально виглядає на довгих нігтях.
На коротких буде занадто мало місця, адже для виконання цього малюнка потрібно більше 3-х відтінків лаку. Як за допомогою губки нафарбувати різними кольорами нігті:
Для райдужного манікюру використовується від 3 до 7 відтінків. Кольори підходять будь-які, головне, щоб вони були контрастні один одному. Наприклад, можна взяти всі кольори веселки.
Нігтикам надати форму, обрізати кутикулу і протерти пластину спиртом.
На палітру нанести тонкими смужками всі кольори лаку. Лінії повинні вийти дуже тонкими, щоб вони всі вмістилися на нігтях.
Змочити губку у воді, щоб вона стала волога, але не мокра.
Поверхня шкіри біля кутикули змастити жирним кремом.
Покрити нігтики базою і дати їй висохнути.
Змочити спонж в лаку і нанести.
Дати підсохнути текстурі.
Фарбувати таким способом складно. Перед процедурою варто відміряти, як будуть розташовуватися смужки лаку, щоб вони всі вмістилися. Можна розкреслити лінії спочатку на папері і виміряти їх, а потім перенести на ніготь.
Гламурний манікюр
Для такого рішення найчастіше вибирають колірну палітру з блискітками. Гламур асоціюється з рожевими, золотими відтінками, стразами. Манікюр підходить для свят і урочистих заходів. Покрокова інструкція створення гламурного манікюру:
Обробити нігті і надати їм форму.
Нанести прозору основу і дочекатися, поки вона висохне.
Потім скористатися білим шелаком. Поки він підсихає, нанести на палітру рожевий лак з блискітками, перемішати їх на межі зіткнення один з одним.
Покрити лаком нігтьову пластину, трохи відходячи від кутикули, щоб не зафарбовувати білий колір.
На одному або двох нігтях прикріпити кілька страз (поки лак повністю не висох).
Гламурний дизайн можна робити не тільки в рожевих відтінках. Добре виглядає золотий з білим або ліловий з блискітками.
Гарний манікюр на літо-осінь
Влітку, під час відпусток, можна дозволити собі яскраві і неонові відтінки лаку. Техніка омбре ідеально впишеться в літньо-осінній манікюр. Варіанти дизайну для літа:
райдужний, коли використовується від 3 до 10 контрастних відтінків. Не обов'язково робити все нігтики однакового кольору. Наприклад, можна на кожному пальці використовувати по 4 відтінку, створивши ефект омбре. Для цього підходять червоні, помаранчеві, жовті, зелені, блакитні, лілові, рожеві відтінки;
зробити манікюр в кольорі морської хвилі. Почати з насиченого тону і закінчити м'ятним або білим. Зверху покрити лаком з блискітками;
для дівчат, що віддають перевагу мінімалізм, підходить бежевий відтінок. Щоб манікюр не здавався нудним, кілька нігтів фарбують в насичені тони або прикрашають стразами;
не обов'язково робити градієнт на всіх нігтьових пластинах. Вибирається один колір і чотири його відтінку. Перший палець фарбують найтемнішим, далі-по зниженню інтенсивності квітів. Мізинець виходить самого світлого кольору.