Шкіра широко використовується як матеріал для виготовлення одягу, взуття, аксесуарів і предметів інтер'єру. Виявлено, що світова шкіряна промисловість вбиває більше мільярда тварин щороку для виготовлення стильних і ексклюзивної шкіряного одягу, взуття та аксесуарів. Щоб врятувати тварин і створити стійку навколишнє середовище, рекомендується перейти на екологічно чисту штучну шкіру, особливо враховуючи, що шкірзамінник купити можна набагато дешевше ніж натуральну шкіру, а за характеристиками він їй не тільки не поступається, але і багато в чому перевершує. Якісну штучну шкіру можна знайти за посиланням - https://textileinternational.com.ua/products-cat/iskusstvennaya-kozha/.
Такі вироби, як куртки, пальто, штани, взуття, сумки, ремені і т. д., зроблені з цієї розкішної шкіри і широко використовуються людьми щодня. Але те, що забувають це звірства, з якими стикаються тварини, щоб зробити ці предмети. Також важливо відзначити, що така жорстокість до тварин можлива тільки тому, що на світовому ринку існує величезний попит на шкіру. Таким чином, було б неправильно сказати, що зниження попиту на натуральну шкіру безпосередньо призведе до зниження жорстокого поводження з тваринами.
Шкіряне виробництво також не є екологічно чистим виробництвом. Хімікати, що використовуються для засмаги, виділяють токсичні гази і стоки, які роблять його небезпечним місцем для робітників. Сучасний процес засмаги використовує багато енергії, води і хімікатів. Процеси забруднюють землю до такої міри, що старі шкіряні угіддя не можуть бути використані для обробітку.
Вони не тільки завдають шкоди землі, але і забруднюють водні шляхи, в які скидаються шкідливі стоки. Шкіра виробляється зі шкіри корів, свиней, кіз, овець, алігаторів, страусів, собак, кішок і кенгуру. Ці тварини вбиті заради м'яса і шкіри. Велика частина шкіри надходить з Китаю та Індії, де немає строгих законів про захист тварин. Купівля шкіри безпосередньо сприяє вбивству тварин.
Єдине рішення покінчити з жорстокістю по відношенню до тварин - це перестати купувати хутро тварин або речі, зроблені з шкіри тварин. Хутряний одяг обов'язково справить враження. Однак потрібно пам'ятати, що він був відірваний від живих тварин. Близько 40 мільйонів тварин вбивають щороку за їхнє хутро, який вирощують в маленьких брудних клітинах і піддають нелюдському поводженню.
Шкіряна промисловість сама по собі є процвітаючою галуззю. Багато тварин піддаються кастрації, розорення, кровопускання, очищаються від шкірки, а їх хвости ріжуть без використання анестезії для їх шкіри, яка використовується для виготовлення шкіряного одягу. Таким чином, сказати «ні» шкіряному одязі - значить врятувати тварин від такої жорстокості. Згідно з дослідженням, проведеним Департаментом охорони здоров'я штату Нью-Йорк, з усіх обстежених хворих раком яєчка 50% і більше людей працювали в шкіряних заводах.
Зі зростанням обізнаності про жорстоке поводження з тваринами, багато людей вибирають альтернативні шкіряні вироби, щоб допомогти створити стійку навколишнє середовище. Штучна шкіра стала дуже популярною в даний час на шкіряному ринку, тому що вона виглядає ідентично натуральній шкірі. Крім того, він має більшу гнучкість і позитивно впливає на навколишнє середовище на відміну від шкіряної промисловості.
Види штучної шкіри
Доступні різні замінники шкіри, такі як вінілшкіра, еко шкіра, кора, пробка, глазурований бавовна, перероблений ПЕТ поліестер, папір і т. д. Більшість видів зазвичай використовується для виготовлення одягу та взуття зі штучної шкіри. Він зроблений з пластика і є менш дорогим і більш легким матеріалом в порівнянні з шкірою. Вироби зі шкіри доступні в різних кольорах. Іншим матеріалом, використовуваним для шкіри, є навгайд, схожий на шкіру тварин.
Ця штучна шкіра з вініловим покриттям, з м'якою текстурою і виглядає як натуральна шкіра. Точно так само, веганські шкіра - це інший тип штучної шкіри, який виготовляється з різних матеріалів, таких як бирикибук, кидекс, лоріка, пвх і т. Д. Він використовується для виготовлення одягу, взуття та аксесуарів. Тканина з кори виготовляється з кори дерев, які згодом мають форму і сплющені в листи.
Кора товста, м'яка і злегка текстурована тканина, отримана з дерев Moraceae. Далі коркова тканина виходить з деревини коркового дуба. Тканина виготовлена з кори дерева і володіє багатьма якостями, які роблять її підходящим варіантом для шкіри. Це м'який, водонепроникний, бруду і пилу і довговічні. Ці тканини і матеріали також безпечні для навколишнього середовища і тварин.
Глазурована бавовна-це високоякісна полірована бавовна, яка також використовується як альтернатива шкірі. Ця шовкова тканина зазвичай використовується для простирадл, подушок, а також для одягу. Можна вибрати цю екологічно чисту тканину замість шкіри і врятувати тварин. Папір - ще один екологічний варіант для шкіри. Є безліч речей з паперу, таких як одяг, сумки, кошики і т. Д.
Вторинний ПЕТ поліестер також використовується замість шкіри. Це синтетичне волокно, отримане в результаті переробки використаних пластикових пляшок і відходів виробництва. Отже, це не представляє екологічного ризику як шкіра. Крім того, ПЕТ поліестер може бути знову перероблений. Таким чином, щоб захистити навколишнє середовище від забруднення шкіряної промисловості, замість шкіри можна використовувати продукти з переробленого поліестеру ПЕТ.
Переваги штучної шкіри
Є багато переваг використання штучної шкіри, і багато разів це кращий варіант, ніж натуральна шкіра. По-перше, штучна шкіра буде коштувати набагато дешевше в порівнянні з натуральною шкірою. Це доступно і виглядає як справжня шкіра. По-друге, штучна шкіра виробляється на фабриці, і головна перевага полягає в тому, що тварини не піддаються будь-якої жорстокості під час виробництва. Тому можна насолоджуватися безжальної шкірою.
Матеріали зі штучної шкіри не вимагають особливого догляду на відміну від шкіри. Вони не вицвітають, не розтріскуються, не стають жорсткими і зазвичай не мають плям. Також в якості штучної шкіри використовується штучна шкіра; вони доступні в різних кольорах і відтінках. Якщо хтось хоче виглядати рівномірно, штучна шкіра-кращий варіант. Всі частини певного виробу зі штучної шкіри будуть виглядати однаково, що не відноситься до натуральної шкірі.
Нарешті, штучна шкіра краще, ніж натуральна шкіра, коли справа доходить до виготовлення предмета. Його легко вирізати і шити зі штучної шкіри, а шити без шва. З штучною шкірою легко працювати, з неї можуть бути виготовлені різні речі. Більш того, використання штучної шкіри - кращий спосіб захистити права тварин і уникнути впливу на навколишнє середовище.
Стало необхідним підняти голос проти злодіянь, що здійснюються з невинними тваринами в ім'я шкіри. Кожна людина зобов'язана інформувати інших людей про жорстоке поводження з тваринами і перешкоджати використанню шкіряних виробів. Підвищення обізнаності про штучну шкіру допоможе вирішити екологічні проблеми і захистити тварин від жорстокого поводження. Щоб подарувати безпечне і стійке оточення наступному поколінню, потрібно почати використовувати екологічно чисту і жорстоку шкіру.