У п\'ятницю, 28 жовтня, відбулася 16-а сесія міської ради шостого скликання. До порядку денного було внесено ряд питань, пов\'язаних з міським бюджетом, а також з розвитком комунальної інфраструктури та регулюванням земельних відносин.
Міський голова Олександр Божков спершу проінформував про кадрові зміни. Представив керівника міського відділу міліції Олександра Долженка, керівника Ізюмського міськрайонного центру зайнятості В\'ячеслава Іванова та начальника Ізюмської філії ПАТ "Харківгаз" Михайла Чайку.
Пленарне засідання розпочалося із бурхливого обговорення заяв і звернень. Особливо, коли до трибуни вийшов депутат В\'ячеслав Маслов. Темою депутатського запиту була ситуація, яка виникла на Крем\'янці. Він попросив міського голову створити спеціальну тимчасову комісію, яка б дала оцінку діям окремих осіб, які, за інформацією В.А. Маслова, на горі Крем\'янець, знявши верхню частину грунту поблизу торговельного комплексу, завдали екологічної шкоди. Площа руйнації грунту склала 3600 кв. м. Як зазначив депутат, правоохоронці з цього приводу порушили кримінальну справу. Під час обговорення питання депутат обласної ради Петро Дідик означив цю ситуацію як таку, де зійшлися бізнесові інтереси, і запропонував свою кандидатуру до складу комісії.
ДАЛІ.
У п\'ятницю, 28 жовтня, відбулася 16-а сесія міської ради шостого скликання. До порядку денного було внесено ряд питань, пов\'язаних з міським бюджетом, а також з розвитком комунальної інфраструктури та регулюванням земельних відносин.
Міський голова Олександр Божков спершу проінформував про кадрові зміни. Представив керівника міського відділу міліції Олександра Долженка, керівника Ізюмського міськрайонного центру зайнятості В\'ячеслава Іванова та начальника Ізюмської філії ПАТ "Харківгаз" Михайла Чайку.
Пленарне засідання розпочалося із бурхливого обговорення заяв і звернень. Особливо, коли до трибуни вийшов депутат В\'ячеслав Маслов. Темою депутатського запиту була ситуація, яка виникла на Крем\'янці. Він попросив міського голову створити спеціальну тимчасову комісію, яка б дала оцінку діям окремих осіб, які, за інформацією В.А. Маслова, на горі Крем\'янець, знявши верхню частину грунту поблизу торговельного комплексу, завдали екологічної шкоди. Площа руйнації грунту склала 3600 кв. м. Як зазначив депутат, правоохоронці з цього приводу порушили кримінальну справу. Під час обговорення питання депутат обласної ради Петро Дідик означив цю ситуацію як таку, де зійшлися бізнесові інтереси, і запропонував свою кандидатуру до складу комісії. В\'ячеслав Анатолійович при цьому запитав у обласного депутата: чи має він відношення до ПП "Аверс-Ізюм-Плюс", яке розташоване на території пам\'ятки природи місцевого значення - горі Крем\'янець. З приводу інциденту висловилися депутати Михайло Бублик, Микола Аралов. Один із депутатських запитів стосувався грального бізнесу. Депутат В.П.Савченко вкотре звернувся за роз\'ясненням до міського голови щодо неправомірності існування на території міста об\'єктів для дозвілля, де застосовуються гральні автомати. Чому, за словами Володимира Петровича, на цю проблему не реагують як слід правоохоронні органи? Інформацію з цього питання дав заступник міського голови Юрій Захарченко. Він зазначив, що неодноразові звернення до міліції, прокуратури, податкової поки що бажаних результатів не дали. Є сподівання, що наполегливість депутатів міської ради дозволить навести порядок і дотримуватися законодавства. До депутата Верховної Ради України Василя Потапова (він був присутнім на пленарному засіданні) теж пролунало прохання допомогти вплинути на контролюючі органи, які відповідно до Закону України мають слідкувати за тим, щоб в місті не виникали підпільні гральні салони. Василь Іванович одразу зреагував на це. Згодом особисто відвідав кілька пунктів в центрі Ізюма, де були встановлені гральні автомати. Депутата здивувало побачене. Під час розмови з начальником міського відділу міліції О.М. Долженком він зробив депутатський запит, в якому попросив місцевих правоохоронців подбати про дотримання норм законодавства стосовно грального бізнесу. За його словами, "одноруких бандитів" слід вдарити по руках.
Депутати розглянули два прокурорських протести.
Перший, який стосувався розміщення малих архітектурних форм, вони задовольнили. А от другий, що стосувався конкретного підприємця, відхилили, давши підставу прокурору звернутися тепер до суду. Старший помічник прокурора Валентин Дудник наголосив, що депутати також підпадають під дію закону про корупцію і не можуть ховатися за колективне рішення, лобіюючи власні інтереси.
На сесії було затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців року, а також зміни до кошторису на 2011 рік. Рішенням сесії ліквідовано комунальні підприємства ЖРЕП-3, "Ритуал", "Дирекція єдиного замовника" та комунальне підприємство із збирання та переробки відходів.
Під час пленарного засідання депутати проголосували за кандидатуру нового члена міськвиконкому. Ним став головний інженер Ізюмської філії ПАТ "Харківгаз" Сергій Михайлов.
У місті з\'явилася ще одна фірма "Датагруп", яка відтепер надаватиме послуги IP телебачення та Інтернету. Депутати надали їй дозвіл на встановлення у житлових багатоповерхових будинках технологічного обладнання. Депутати затвердили дві цільові програми. Одна стосувалася збереження документів національного архівного фонду, а друга - забезпечення пожежної та техногенної безпеки. На завершення розглянули низку питань, пов\'язаних із регулюванням земельних відносин.
К.Григоренко.
Малюнок Є.Сіпкова.
Дислокація об\'єктів з надання послуг у сфері грального бізнесу на території м. Ізюм:
вул. Київська, 10-б;
вул. Кооперативна, 2 (у нежитловому приміщенні);
вул. Кооперативна в павільйоні "Азалія";
вул. Фрунзе, 75;
вул. Фрунзе (поруч з магазином "Комплімент");
в\'їзд Ринковий, 3 в павільйоні поруч з аптекою ФОП Любенко О.В.;
вул. Гагаріна, 1 ("Бізнес клуб");
вул. Гагаріна в павільйоні (поруч з ветеринарною аптекою "Фауна-сервіс");
вул. Гагаріна, 20-а;
вул. Соборна, 61/2.
кто кто конь в пагонах