Як відомо, більшість продукції тваринництва та птахівництва реалізовується на трьох ринках міста. Тож саме контролю за її якістю приділяється багато уваги.
Здійснюють цю функцію фахівці лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, які ставлять заслін проникненню на прилавки низькопробного м\'яса, молока, яєць, риби тощо. З початку року, як зазначив керівник Ізюмської районної лікарні державної ветеринарної медицини В.С.Бережний, було досліджено близько трьох тисяч туш свинини, 280 туш яловичини та чимало тушок кролів, курей, іншої домашньої живності. Було вручено ряд попереджувальних приписів керівникам ринків щодо заборони торгівлі рибою без охолодження у весняно-літній період.
Взагалі, вся сільгосппродукція реалізовується на ринках лише після санітарної експертизи. Стосується це фруктів та овочів. Контролююча служба нині має мобільні прилади, які упродовж хвилини показують наявність у продукції рослинництва нітратів. То ж у липні не було допущено для реалізації п\'яти партій динь, кавунів, цибулі, трьох партій картоплі, однієї партії абрикос тощо.
У Харківську регіональну лабораторію ветеринарної медицини для з\'ясування лишків пестицидів ізюмські фахівці направили 33 проби тваринницької продукції та 30 проб продукції рослинництва. Слід зазначити результати аналізів виявилися невтішними. Тому ряду керівників, котрі відповідають за вирощену продукцію, виписано приписи.
М.Калюжний.