Хто не знає депутата Харківської обласної ради, директора філії ПАТ ДПЗКУ Ізюмського КХП В.А. Ісламова. Впевнений, його прізвище відоме більшості жителів Ізюмського району та нашого міста. А тепер знають відомого господарника і народного обранця також на Борівщині та Шевченківщині.
Далі.
На знімку: депутат Харківської облради, директор Ізюмського КХП В.А.Ісламов приймає виборців. Хто не знає депутата Харківської обласної ради, директора філії ПАТ ДПЗКУ Ізюмського КХП В.А. Ісламова. Впевнений, його прізвище відоме більшості жителів Ізюмського району та нашого міста. А тепер знають відомого господарника і народного обранця також на Борівщині та Шевченківщині.
Взагалі, не перестаю дивуватись його працелюбству, незмінній доброзичливості, бажанню допомогти ближньому. Під час чергової зустрічі попросив Вісхана Алавдійовича відповісти на кілька запитань про своє життя, про стан справ на комбінаті та про роботу як депутата облради.
- Тож, Вісхане Алавдійовичу, як завершили маркетинговий рік, як працювали упродовж першого півріччя?
- Показники основної діяльності, а це заготовка зернових і випуск комбікормів, було перевиконано. Значну частку прибутків ми спрямували на закупівлю нової техніки, оновили обладнання центральної лабораторії, розуміючи, що без модернізації, впровадження нових технологій виробництва комбікормів в умовах жорсткої конкуренції сьогодення не вижити. Тому й тримаємо постійно руку на пульсі життя, шукаємо оптимальні шляхи розв’язання проблем.
Щодо першого півріччя поточного року, то впевнені, що отримані за минулий період результати дають надію на успішне завершення року загалом. Підкріплю сказане цифрами. Наприклад, планували за 6 місяців прийняти зернових та інших культур в межах 3850 тонн , фактично прийняли 6412 тонн, а це 167 відсотків від плану.
Усього виробити комбікормів планували у першому півріччі 23000 тонн, виробили ж 25990 тонн, тобто план значно перевиконали. Фактично відносне відхилення становить 113 відсотків.
Відповідно і прибуток отримали. Планували одержати 5643 тис. грн., а отримали 27900 тис. грн. Це ж не мало - не багато, а 494 відсотки відносно запланованого.
І тут ще один важливий факт: чимало уваги стали приділяти людині, котра трудиться з максимальною віддачею. Маю на увазі фонд заробітної плати, звідки і йдуть кошти на винагороду за роботу. Планувалося мати 7050 тис. грн., а практично отримали 9550 тис. грн. Ну і як підсумок – на сьогодні середньомісячна зарплата працівника комбінату за перше півріччя поточного року при запланованій 6351 грн. тасновить… 9100 грн.
Підприємство працює стабільно. У нас є замовники. Так маємо наступний замовлення на 3 тис. тонн комбікормів. Це означає – людям буде робота і стабільна зарплата за неї.
- Ну, а щодо депутатської роботи?
-Тут її слід поділити на два напрямки. Маю на увазі, робота в депутатських комісіях обласної ради та робота з виборцями. Щодо депутатських комісій, то беру участь у багатьох з них, крім основної. Наприклад, на сьогодні в комісії по госпітальних округах доводиться займатися питаннями їх створення, в тому числі лобіювати й Ізюмську центральну міську лікарню.
До речі, щодо нашої неодноразово звертався до губернатора. І ось наслідок, на капремонт ЦМЛ виділено бюджетних коштів 30 млн. грн.
-А конкретно, що матимемо вагоме найближчим часом?
- Нам пообіцяли до 24 серпня завершити роботи по середньому ремонту автотраси в межах міста, а це 10 кілометрів , та завершити всі роботи по мосту через Сіверський Донець, що також на автотрасі Харків-Довжанський.
Маємо 1,5 млн. грн. коштів на ремонт клубу в Кам’янці та спортзалу в школі цього ж села.
На моє прохання на спортивний майданчик зі штучним покриттям виділено близько 1 млн. грн. та ще - на спортивне обладнання. Майданчик вирішили віддати осколянам, а стосовно іншого… То вже куди вирішить направити керівництво райдержадміністрації. Чесно кажучи, усього й не перерахувати.
-Ви казали, що за вами ще й Борівський район закріпили. Як це сталося?
- Це, як кажуть, було партійне доручення. Крім Борової, доводиться опікуватися і проблемами Шевченківського району. В рамках цього доручення проводив прийом громадян. Надавав і надаю жителям Борівщини матеріальну допомогу. Профінансував спорудження дитячого майданчика в селищі. Планую в школу одного із сіл цього району подарувати дітям сучасний клас. Цими днями до лікарні у Боровій надійшло за моїм проханням деяке обладнання. Адже це теж наші українці. І їм хочеться зробити щось приємне. Такими ж справами займаюсь і в Шевечнківському районі.
- Ви говорили про роботу зі створення госпітальних округів. Що вже зроблено ?
- Направив листи голові Харківської облдержадміністрації Ю.О.Світличній, голові Харківської облради С.І.Чернову, голові фракції Партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» В.М.Коваленку по сприянню у вирішенні питання організації на базі Ізюмської ЦМЛ лікарні інтенсивного лікування другого рівня та центру госпітального округу в складі Ізюмського, Балаклійського, Барвінківського, Борівського районів.
-Як ви взаємодієте з міською і районною владою ?
- Хоч і не депутат облради від міста, але на всі прохання міської влади відгукуюсь. З міським головою В.І.Марченком та головою РДА Л.М.Шамрай знаходимо точки дотику у розв’язанні загальних проблем. Прагну створювати позитивний імідж нашого регіону. І це, вважаю, вдається. Наприклад, до початку осінньо-зимового періоду, як запевнив заступник губернатора Євгеній Шахненко, буде запущено другу нитку модернізованого водогону Букіно-Ізюм. Воду з централізованої мережі , нарешті, отримають жителі сіл Оскіл тиа Діброва. Та й щодо ремонту в межах міста автотраси є тверді запевнення.
-А щодо розвитку територіальних громад?
- Посприяв включенню до обласного конкурсу з розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 16 проектів по Ізюмському району, по місту Ізюм – 24 проекти, по Шевченківському району – 19. А ще провів збори в селах Капитолівка і Студенок по об’єднанню територіальних громад.
Виділяв кошти на святкування дня села в Чистоводівці. Було придбано світильники для вулиць села Студенок, встановлено дитмайданчик в Левківці.
- Чи допомагаєте тим, хто наразі в зоні АТО?
- Безперечно. Цього року відремонтували машину швидкої допомоги для АТО. Паралельно надали підтримку жителям Балаклії, які постраждали від вибухів 27 березня цього року, направив більше 2300 штук хлібобулочних виробів.
- А що стосується окремих громадян? Яка тут робота ?
- Без уваги їх не залишаю. Наприклад, таку допомогу було надано ветеранам війни села Капитолівка В.К.Кабанцю та М.П.Свістунову, в Ізюмі – Н.В.Будаковій. Скажімо, громадянка М.І.Золотоверха була в матеріальній скруті. Допоміг, звісно. Те ж зробив і для жителів Шевченківщини і Борівщини. Щодо громадських осередків, то і тут чимало прикладів. Міська спілка воїнів-інтернаціоналістів, ветеранська організація , котру очолює М.Є.Криворучко, і міська рада ветеранів – всмі була надана допомога у свій час. Напередодні Дня Перемоги 54 ветеранам учасникам бойових дій Капитолівки, Липчанівки Ізюмського району, сіл Шевченківського та Борівського районів вручив конверти з грошима. Оскільській ветеранській організації виділив кошти до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Лише за перше півріччя 2017 року як депутат Харківської облради виконав 36 заходів з різних питань. В основному вони були пов’язані з матеріальною допомогою.
- Щоб сказали на останок?
- Як вчили мене свого часу тато і мама, треба жити не байдужим до долі людської. Треба докладати всіх зусиль, знання і досвіду для підвищення іміджу Ізюм та Ізюмського району, треба обіруч працювати з керівниками Харківської області, народними депутатами України. У цьому вбачаю сенс свого життя.
Підготував В.Полєхін.
На знімку: депутат Харківської облради, директор Ізюмського КХП В.А.Ісламов приймає виборців.
Вісхан Ісламов: «Бути не байдужим до долі людської вчили мене батьки»
Facebook Коментарі