Чому українці їдуть лікуватися за кордон? Чому б не лікуватися в Україні?
Отже, основні скарги наших пацієнтів, які починали своє лікування на батьківщині:
Чому українці їдуть лікуватися за кордон? Чому б не лікуватися в Україні?
Отже, основні скарги наших пацієнтів, які починали своє лікування на батьківщині:
- стан безкоштовної вітчизняної медицини;
- професійна підготовка лікарів залишає бажати кращого;
- дуже низький рівень діагностики, що веде до неправильно призначеному лікуванню;
- медичне обладнання часто застаріло, не працює або відсутній;
- великі черги до вузьких фахівців, новим апаратам діагностики і терапії – чекати прийому можна місяцями;
- низький рівень реабілітаційно-відновного лікування та сервісу;
- палати в клініках розраховані на велику кількість людей, в цілому стан лікарень пригнічує;
- повсюдні хабарі роблять поняття про «безкоштовну» медицину порожнім звуком;
загальні недоліки платної медицини
- багато лікарів приходять в платні клініки тільки заради підвищеної зарплати, найчастіше підвищення кваліфікації їх не цікавить;
- поширена наступна ситуація — начальство дає установку лікарям «вичавлювати» з пацієнтів максимум прибутку. В результаті призначаються непотрібні процедури і дорогі ліки з аптек, з якими укладені процентні договору;
- Найчастіше для проведення повної діагностики не вистачає фахівців. Тому все одно доведеться звертатися в державні клініки і чекати своєї черги;
Рівень цін можна порівняти з цінами за кордоном, однак приватні клініки не можуть запропонувати такого сучасного обладнання і методик, які практикуються в Європі. До того ж за кордоном лікарі, як правило, мають незрівнянно більшу кваліфікацію.
Після всього перерахованого вище можна більше нічого не говорити, оскільки кожен з наших співгромадян стикався з проблемами рідного медичного обслуговування. У кожного є скарги.
Однак, багато хто може заперечити, що у нас є видатні лікарі, самовіддано рятують життя пацієнтів, подекуди закуповується нове обладнання... Ми не можемо з цим не погодитися, оскільки це все також є правдою! Але кілька лікарів і одиниць сучасного обладнання, на жаль, навіть близько не можуть підтягти загальний рівень нашої медицини до європейського.
Наприклад, ізраїльська медицина багато в чому прославилася завдяки великим успіхам в операції на коронарних судинах і екстракорпоральному заплідненні, а лікарями Чехії накопичено великий досвід в лікуванні захворювань опорно-рухової системи. Крім того, можна вибрати лікарню, в якій за найсучасніші послуги запропонують прийнятні ціни.
Ринок міжнародного туризму постійно зростає, але частка поїздок, пов\'язаних з відпочинком, роботою і бізнесом, зменшується. Стають все більш популярні специфічні подорожі — в тому числі медичний туризм.
Зарубіжних лікарів вчать не тільки лікувати хвороби, але і правильно спілкуватися з пацієнтом, інформувати його і розв\'язувати конфлікти.