Безумовно, кожна жінка знає – її краса на 2/3 залежить від краси і свіжості шкіри. Шкіра – це покрив, який виконує дотикальну, захисну, регулятивну і багато інші функції. Щодня на вашу шкіру впливає з десяток зовнішніх факторів. Саме тому важливо полегшувати її «страждання» і ретельно піклуватися про неї. Адже ваша турбота про власній шкірі безпосередньо позначиться на всьому вашому зовнішньому вигляді. Салон красоти допоможить вам у вирішенні проблем зі шкірою
Безумовно, кожна жінка знає – її краса на 2/3 залежить від краси і свіжості шкіри. Шкіра – це покрив, який виконує дотикальну, захисну, регулятивну і багато інші функції. Щодня на вашу шкіру впливає з десяток зовнішніх факторів. Саме тому важливо полегшувати її «страждання» і ретельно піклуватися про неї. Адже ваша турбота про власній шкірі безпосередньо позначиться на всьому вашому зовнішньому вигляді. Салон красоти допоможить вам у вирішенні проблем зі шкірою - http://happiness-kzn.ru/
Однак для початку необхідно визначити тип шкіри обличчя. Існує 4 типу: нормальна шкіра, суха, комбінована і жирна. Саме догляду за жирною шкірою і буде присвячена ця стаття.
Плюси і мінуси жирної шкіри
Жирна шкіра – найбільш проблемна, потребує куди більш делікатного догляду за собою, ніж нормальна або суха. Вона має характерний блиск, не зникає навіть після декількох хвилин вмивання водою, великі пори і часто вугровий висип (дивіться рецепти домашніх масок від прищів і вугрів).
Винними в цій проблемі можна вважати сальні залози, що виробляють багато зайвого жиру, який в результаті благополучно осідає на вашій шкірі, забиває пори, утворюючи тим самим висип і вугри. Зазвичай така інтенсивна робота сальних залоз починається у підлітків в період статевого дозрівання, коли гормони несподівано «виходять з-під контролю». Але якщо ви вже давно не підліток, а проблема залишилася, тоді справа приймає дещо інший оборот.
Як вже говорилося вище, неприємних наслідків через занадто активної роботи сальних залоз не наберешся, однак, повірте, є досить приємна новина – жирна шкіра набагато довше протистоїть зморшок і вікових змін, довше зберігає молодий і квітучий вигляд.
З-за додаткового жирового шару ваша шкіра втрачає найменше вологи, не так вразлива перед сонячними променями і пилом, цілими скупченнями літаючої в містах. У цьому, безумовно, її плюс. Але ж мінусів набагато більше. І саме з ними належить головна робота.
Як доглядати за жирною шкірою обличчя
Перше, що необхідно зробити при боротьбі з жирним типом шкіри, – це проаналізувати свій раціон і спосіб життя. Для того щоб ваша шкіра виглядала квітучою, необхідно добре висипатися і відмовитись від таких шкідливих звичок, як куріння і, звичайно ж, вживання великої кількості алкоголю.
Неможливо недооцінити роль збалансованого харчування у впливі на вашу шкіру. Намагайтеся не переборщувати з їжею швидкого приготування, не налягайте на шоколадки, цукерки, булочки, паштети і майонези. Вживайте якомога більше фруктів, овочів, нежирних молочних продуктів.
Ще одним кроком на шляху до краси є правильний догляд за жирною шкірою придатними до даного типу косметичними засобами. Косметичні засоби, призначені спеціально для жирної шкіри, повинні мати не густу, занадто маслянисту текстуру, а легку, з великою кількістю натуральних компонентів.
Ні в якому разі не залишайте макіяж на ніч – це ще більше погіршить ситуацію. Не видавлюйте вугри та прищі! Бактерії, які благополучно «виллються» звідти, заразять інші ділянки шкіри. Хіба вам це треба? Замість цього краще зайвий раз зробити пілінг обличчя. Пілінг – це процедура, м\'яко прибирає ороговілі частинки, завдяки чому шкіра виглядає свіжішою.
Вмиватися при жирній шкірі слід два-три рази – вранці і ввечері обов\'язково. Разом з очищаючим засобом можна використовувати спеціальний спонж або щітку для вмивання, яка буде дуже ефективна з-за глибокого очищення пор.
Умиватися слід спочатку теплою водою, яка допоможе відкрити пори, а потім холодною, яка не буде стимулювати сальні залози на «активну роботу». Після того як ви очистили шкіру, корисно буде нанести на обличчя спеціальний тонік, стягує пори і не дає їм забитися виділеннями сальних залоз.
Пілінг обличчя краще робити два-три рази в тиждень. Для цього чудово підійдуть скраби з натуральних компонентів. Непогано діють скраби на основі глини, з екстрактом чайного дерева, лимона або молочної кислоти.
На початку процедури необхідно очистити шкіру від макіяжу, розширити пори особи шляхом розпарювання з допомогою парової ванночки. Акуратно нанести скраб на жирні ділянки шкіри, не чіпаючи при цьому запалені. М\'яко помасажуйте обличчя протягом 2-3 хвилин і змити прохолодною водою.
Для жирної шкіри необхідно використовувати крем з легкою, майже невагому текстуру, який не додасть вашій шкірі жирного блиску, а навпаки, допоможе його усунути. Що дуже важливо – очищаючий засіб, скраб і крем краще використовувати з однієї серії одного і того ж виробника.
Суть в тому, що застосовуючи для кожної процедури різні засоби, що містять, можливо, іншу формулу і інші компоненти, ви не помітите настільки відчутного результату. У цьому випадку ваша шкіра буде «шокована» з-за різкого переходу з одних поживних компонентів на інші засвоїть набагато менше вітамінів.
Мабуть, ось і все загальні поради, які можна порадити дівчатам і жінкам, які мають жирний тип шкіри. Любіть себе, доглядайте за собою і своєю шкірою, правильно харчуйтеся, і ваш організм відповість вам вдячністю!