Купуючи промислову швейну машину, орієнтуються в першу чергу на операції, які вона виконує, для роботи з якою тканиною вона призначена, так як ці типи машин є вузькоспеціальних. Промислові швейні машини спроектовані для тривалої безперервної роботи.
На відміну від професійних, побутові швейні машини купуються для нетривалої і не регулярної роботи. Одним з головних критеріїв при купівлі швейної машинки є її ціна, саме ціна і визначає вибір. Якщо нову швейну машинку можна купити за 2,5-3 мільйони рублів, то чому б і ні? Часто такий \"економний\" вибір буває помилковим. Освоївши куплену машинку, ви розумієте, що вас вона не повністю влаштовує. Багатьох операцій вона робити не вміє, але вибір вже був зроблений.
Ви вирішили купити швейну машинку. Перед вами не просте завдання, яку швейну машинку вибрати серед безлічі різних моделей і марок світових брендів: Pfaf, Singer, Janome, Singer, Brother, Juki.
Купуючи промислову швейну машину, орієнтуються в першу чергу на операції, які вона виконує, для роботи з якою тканиною вона призначена, так як ці типи машин є вузькоспеціальних. Промислові швейні машини спроектовані для тривалої безперервної роботи.
На відміну від професійних, побутові швейні машини купуються для нетривалої і не регулярної роботи. Одним з головних критеріїв при купівлі швейної машинки є її ціна, саме ціна і визначає вибір. Якщо нову швейну машинку можна купити за 2,5-3 мільйони рублів, то чому б і ні? Часто такий \"економний\" вибір буває помилковим. Освоївши куплену машинку, ви розумієте, що вас вона не повністю влаштовує. Багатьох операцій вона робити не вміє, але вибір вже був зроблений.
То яку все ж швейну машинку вибрати?
Перш ніж зробити покупку швейної машинки, необхідно чітко визначити, які вироби і з яких тканин ви плануєте на ній шити.
Для використання в побуті, щоб виконати невеликий ремонт одягу або пошити постільна білизна, підійде будь-яка швейна машина економ-класу. Вона буде працювати надійно і довго, але лише до тих пір, поки ви не вирішите перейти до роботи з товстої тканиною, припустимо підшити на ній джинси.
Машинки економ-класу не спроектовані на велике навантаження і призначені для роботи з легкими і середніми по товщині тканинами. Вузли та деталі цих машин не розраховані для додаткових навантажень, тому що виготовлені з легких металів і спеціальної пластмаси.
Нерідко саме це і призводить до її поломки. Використання грубих і товстих ниток, при пошитті товстих тканин пріводёт до зносу човникового ходу. При сходженні сильно натягнутої нитки з човника, пластмаса з якої він зроблений, зрізається грубою ниткою і з часом ви змушені будете його замінити.
Перш ніж купити швейну машинку вивчіть її технічні дані!
Якщо ви вирішили купити універсальну, багатофункціональну швейну машину, яку збираєтеся регулярно використовувати, то її надійність одне з перших умов. Слід враховувати, що будь-які додаткові можливості швейної машини збільшують її вартість. Купити швейну машину, що виконує 40 видів строчок, автоматичне виготовлення петлі за 2,5-3 мільйони тисяч ви не зможете.
Швейні машини з програмним керуванням
дисплей
Якщо вам потрібно \"розумна\", як комп\'ютер швейна машина, що виконує безліч рядків, в тому числі і Глазкова петлю, попереджала вас про помилки, тоді купите швейну машину з програмним управлінням. Такі машини обладнані зручним дисплеєм і кількість функцій і операцій просто величезна.
Програма контролює багато процесів такої швейної машинки і вона блокує роботу швейної машини, при помилці користувача і повідомляє про неї написом на дисплеї. Часто це стає причиною звернення до сервісних центрів, хоча причина може сама банальна, наприклад, неправильно підібрана товщина нитки.
На практиці не всі рядки швейної машини будуть затребувані
Будь-яка швачка мріє купити швейну машину з великою різноманітністю рядків: потайний шов; імітація Обметочніе шва; декоративні шви. Але велика кількість рядків рідко використовується на практиці. І, тим не менш, кожну жінку при покупці швейної машини заворожує велика кількість різних рядків у вигляді звіряток і інших візерунків. Подумайте, де ви буде використовувати ці функції?
Якщо ви постійно не займаєтеся рукоділлям, то найчастіше використовується пряма строчка і рядок зигзаг. Найпопулярніші операції для пошиття і ремонту одягу - викидання петлі і освіту Обметочніе стібка, з використання безлічі спеціальних лапок.
Враховуйте це вибираючи швейну машинку, і це допоможе вам заощадити.
Основні види рядків побутової швейної машинки
види рядків
1 - Пряма строчка.
2 - Потрійна посилена пряма строчка - особливо міцний шов.
3 - Рядок зигзаг.
4 - Рядок еластичний зигзаг - еластичний шов.
5 - Рядок потрійний посилений зигзаг
6 - Рядок подвійний хрест - декоративний шов.
7 - Рядок імітації оверлочних шва. Для обробки зрізу і сточування трикотажних тканин.
8 - Стільниковий декоративна строчка.
9 - Розтяжна сполучна рядок, Для клаптикового шиття і декоративного оздоблення.
10 - Декоративна еластична рядок. Для зшивання встик і при зшиванні деталей \"шар на шар\", таких як шкіра.
11 - Закритий «оверлочний» шов. При пошитті та обробці сипучих тканин.
12 - Рядок для зшивання еластичних і в\'язаних матеріалів.
13 - Потайная підшивка каря вироби.
14 - Еластична потайна строчка.
15 - фестони шов - для декоративного оздоблення та обробки краю.
16 - Білизняна петля - для блуз, сорочок, постільної білизни. Виконується в чотири прийоми, або в автоматичному режимі.
Тип човника швейної машинки
горизонтальний човник
Отже, давайте зробимо проміжні виводи.Большінству покупців цілком достатньо купити недорогу універсальну швейну машинку економ-класу, головне щоб вона мала операцію по виконанню петлі, і в наборі у неї було кілька додаткових лапок. Але щоб остаточно визначитися в своєму виборі, вам потрібно вибрати тип човникового ходу.
Найважливіший момент, на який варто звернути увагу при покупці швейної машини це тип човника. У більшості машин економ-класу човник вертикальний, що коливається. Шпулька вставляється в металевий шпульний ковпачок і разом вони встановлюються в машину. Є і ще ряд незручностей, наприклад підвищена галасливість роботи швейної машини. Швейні машини з таким видом човника недорогі і по надійності анітрохи не поступаються дорогим моделям. Для побутового використання, швейні машинки з таким типом човника - це найоптимальніший варіант.
Інший тип човникового пристрою - горизонтальний човник. У цьому варіанті в човнику немає використовує шпульного ковпачка та пластмасових шпулька видно за прозорою пластмасовою кришкою, що дозволяє завжди бачити, скільки нитки на ній залишилося. У таких машин більше тихий і плавний хід. А ширина строчки в таки досягає 7 мм.
Якщо вам дозволяє бюджет, краще купити швейну машину такого типу, вони більш зручні і комфортні в роботі, якість строчки у них вище. Недоліком такого типу човника можна вважати використання пластмаси. Це обмежує можливість застосування грубих і товстих ниток, які можуть пошкодити човникових хід. Швейні машинки з горизонтальним човником трохи дорожче, ніж з хитним типом човника.
Тепер ви може зробити висновок, яку швейну машинку купувати.
Отже. Для нечастого використання можна придбати недорогу машинку з хитним типом човника, будь-якої фірми, головне щоб вона могла виконувати петлю. Але якщо ви шиєте часто для себе і може бути іноді на замовлення, вам необхідна швейна машинка з горизонтальним човником.
Програмована швейна машинка - це дуже хороша техніка, але ціна її значно вище. Приємних покупок.