Майстерний жонглер викликає захоплення. Як у нього виходить так витончено контролювати всі ці літаючі предмети? Справжній архітектор чимось нагадує такого артиста. Йому потрібно неймовірним чином оперувати числами, кутами і лініями, поєднуючи це з яскравою уявою і здатністю бачити ще неіснуючі конструкції. Може бути, це і ваше покликання? Давайте подивимося…
Майстерний жонглер викликає захоплення. Як у нього виходить так витончено контролювати всі ці літаючі предмети? Справжній архітектор чимось нагадує такого артиста. Йому потрібно неймовірним чином оперувати числами, кутами і лініями, поєднуючи це з яскравою уявою і здатністю бачити ще неіснуючі конструкції. Може бути, це і ваше покликання? Якщо вам потрібен подарунок для архітектора завітайте на bodo.ua. Давайте подивимося…
1. Кмітливість
Проектування будівель вимагає знання безлічі дисциплін. Спрямують, механіка, електрика - це далеко не повний список необхідних знань. Більш того, потрібно мати здатність комбінувати їх між собою, проводити необхідні розрахунки і враховувати властивості різних структур, щоб створювати красиві, міцні і безпечні будови.
2. Працьовитість
Завзятість необхідно в кожній професії. Однак архітектура одна з найбільш вимогливих сфер. Часом потрібні довгі години важкої праці, щоб довести проект до досконалості.
3. Ви вмієте вирішувати проблеми
Непросто знайти компроміс між бажанням клієнта і природними обмеженнями матеріалів. Здатність генерувати неординарні рішення допоможе побудувати успішну кар\'єру.
4. Комунікабельність
Щоб знайти точки дотику з замовником, дизайнером інтер\'єру чи виконробом важливо вміти спілкуватися. Іноді потрібно зуміти почути їхні прохання, але в інших випадках переконати в своїй правоті. А гладкому проведення презентації проекту посприяє навик публічних виступів.
5. Готовність вчитися
Єдина можливість зберегти конкурентоспроможність в цій професії - постійний освітній процес. Інститут, іспити і практика це тільки початок шляху. Найцікавіше попереду. Доведеться завжди бути в курсі останніх змін законодавства, будівельних норм, а також віянь моди.
6. Творче мислення
Архітектурний дизайн неможливий без творчого мислення. Коли різні правила, наприклад, пов\'язані з безпекою, зв\'язують по руках і ногах, креативність дозволяє створити щось унікальне і вражаюче.
7. Науковий підхід
Феєричні ідеї не повинні вступати в боротьбу з прагматизмом, який допомагає створювати міцні і продумані конструкції. Тоді робота автора відрізнятиметься красою, зручністю і грунтовністю.
8. Залишайтеся дитиною
У дитинстві ви любили грати в конструктор? Продовжуйте гру, якщо мрієте стати міським архітектором. Творіть, руйнуйте і створюйте заново до нескінченності.
9. Ходяча енциклопедія
Архітектор повинен володіти широким спектром знань. Маркетинг, політика, бізнес, нерухомість - далеко не єдині області, в яких потрібно знати не тільки теорію, а й вміти застосовувати їх на практиці.
10. Любов до природи
Розуміння того, що людина і навколишній світ нерозривно пов\'язані між собою - одна зі складових успіху справжнього художника будівель. Якщо ви вважаєте, що будинок - це сам пагорб, а не стоїть на пагорбі, то бути архітектором, безсумнівно, ваше покликання.
М\'який сірий диван з яскравими подушками в інтер\'єрі
Безсумнівно, дружня бесіда за чашкою кави з тими, хто закоханий в дизайн і містобудування допоможе оцінити власні навички та особистісні якості. Самовідданість, любов до знань і соціальні навички виявляться як не можна до речі, поряд з абстрактним мисленням і глибоким розумінням суміжних тем. Якщо ви переконані, що це ваша стезя - вперед, за справу!