Вибори-2010
ВІДОМОСТІ
щодо зареєстрованих депутатів в одномандатних мажоритарних виборчих округах з виборів депутатів Харківської обласної ради 31 жовтня 2010 року.....
ВІДОМОСТІ
щодо зареєстрованих депутатів в одномандатних мажоритарних виборчих округах
з виборів депутатів Харківської обласної ради 31 жовтня 2010 року
Виборчий округ №3
Нікітенко Олександр Анатолійович, Партія регіонів, 12.01.1957 р.н., пенсіонер;
Яблонська Нелла Олександрівна, член Політичної партії "Сильна Україна", 26.08.1976 р.н., Товариство з обмеженою відповідальністю "ВКГ "Лісова казка" Головний бухгалтер;
МаксименкоОльга Анатоліївна, член СПУ, 12.05.1965 р.н., Обласний протитуберкульозний диспансер Лікар;
Терновський Віталій Іванович, позапартійний ("ВО "Батьківщина"), 01.07.1964 р.н., директор ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Розвідувач";
Волкобой Денис Олександрович, член КПУ, 02.04.1986 р.н., Тимчасово не працює;
Дідик Петро Андрійович, Партія промисловців і підприємців України, 26.05.1954 р.н., Ізюмська філія Харківгаз директор;
Смірнова Світлана Володимирівна, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», 25.11.1977 р.н., ТОВ "Золоте теля" директор;
Амельчиць Валерій Вячеславович, Позапартійний (ПСПУ), 09.05.1962 р.н., ВАТ ІТРЗ Начальник технічного відділу.
Виборчий округ №4
Шаповал Роман Володимирович,член Партії регіонів, 28.09.1970 р.н., Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації начальник;
Лисенко Сергій Володимирович, член Політичної партії "Сильна Україна", 09.03.1960 р.н., фізична особа - підприємець;
Кравцова Людмила Андріївна, член СПУ, 15.03.1967 р.н., Ізюмський професійний ліцей лаборант;
Ромащенко Віктор Олександрович, "ВО "Батьківщина", 07.09.1959 р.н., приватний підприємець;
Бондарчук Сергій Дмитрович, член КПУ, 05.06.1967 р.н., Ізюмська гімназія № 3 вчитель історії ;
Семотюк Олег Михайлович, Партія промисловців і підприємців України, 02.01.1953 р.н., Ізюмька міська рада перший заступник міського голови;
Геращенко Євген Володимирович, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», 17.08.1984 р.н., директор ТОВ "Трек".
По Ізюмському району
Виборчий округ №41
Шаповалов Олег Володимирович, позапартійний (Партія регіонів), 16.02.1963 р.н., Відкрите акціонерне товариство «Харківська ТЕЦ-5» (смена места работы) Генеральний директор;
Зінченко Володимир Іванович, член Політичної партії "Сильна Україна", 08.03.1964 р.н., ПП Золота Нива-1 Директор;
Напрасник Олександр Васильович, безпартійний (СПУ), 04.04.1958 р.н., фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності;_
Ровчак Андрій Яковлевич, "ВО "Батьківщина", 05.02.1953 р.н., Сільськогосподарський кооператив "Восток" Голова кооперативу;
Санько Олександр Петрович, член Політичної партії "Фронт Змін", 10.03.1980 р.н., фізична особа підприємець Санько О.П.;
Михайлов Юрій Олексійович, Аграрна партія України, 05.05.1963 р.н., Комерційний директор ТОВ «Юнітек», ТОВ «Югран».
Виборчий округ №42
Зубко Михайло Ананійович, Партія регіонів, 13.11.1955 р.н., Ізюмська районна державна адміністрація голова;
Гриньова Юлія Володимирівна, член Політичної партії "Сильна Україна", 01.04.1976 р.н., Товариство з обмеженою відповідальністю "ВКГ "Лісова казка" маркетолог;
Горбань Руслана Миколаївна, позапартійна (СПУ), 29.11.1982 р.н., виконавчий комітет Ізюмської міської ради головний спеціаліст-юрвсконсульт;
Логвиненко Леонід Андрійович, позапартійний ("ВО "Батьківщина"), 30.03.1961 р.н., газета «Главное» заступник головного редактора.
Да у Зубка "сильные кокуренты"