Товариство огородників ошукали.

Читайте также:

Комментариев нет

 1. местный житель:

  Как можно верить коммунистам?

 2. Навіжена:

  та бог с ними с коммунистами. но как можно верить Беспалому?

 3. Дмитрий Беспалый:

  ШАНОВНІ ІЗЮМЧАНИ!

  Хочу почати з того, що на відміну від Пивоварових, Кузьміних, та інших пустодзвонів і провокаторів Ізюма, які час від часу «відпрацьовують» свої «гонорари» на сайті Ізюмської міськрайонної газети «Обрії Ізюмщини» і ховаються за вигаданими ніками, котрі все про них самі говорять, я не ховаюся. Я, як належить офіційно зареєструвався на зазначему сайті і сподіваюсь так само відкрито викласти своє бачення ситуації, бо знаю що правда на моєму боці і тому мені боятися немає чого і кого.
  Новий 2012 рік, завдяки ретельно зрежисованим діям нашої місцевої влади, окремо взятих працівників міліції та прокуратури, для мене почався з чисельних нападів провокаторів. Найприкрішим є те, що серед цих провладних посіпак опинилася і Тамара Семенівна Пивоварова, про яку мене попереджували, а я не повірив. Так. Тамара Семенівна, останніми своїми діями довела, що хто їй приплатить, та дасть команду «фу» комунальникам, які на неї давно вже насідають за численні борги по квартплаті, на того вона й працюватиме.
  Зокрема ця ……, маючи інформацію про те, що Я та Анатолій Фомичевський маємо намір прийняти участь у виборах до Верховної Ради України, які відбудуться восени 2012 року, керуючись меркантильними цілями підзаробити грошенят, почала лити ті потоки бруду які сьогодні можна чути з її безсоромних та брехливих уст, що до речі і транслює відео з її участю на зазначеному сайті з доволі чіткою метою – дискредитацію нас в очах ізюмської громади.
  Якось коментувати поведінку цієї «жінки» та поданої нею неправдивої інформації стосовно мене та Анатолія Фомичевського я не маю жодного наміру. Також в мене жодного наміру немає в чомусь виправдовуватися, а тим паче щось спростовувати. Що собою представляє Тамара Семенівна Пивоварова знає чимало ізюмчан, зайвий раз розповідати не буду.
  Знаючі ситуацію люди добре розуміють, що Пивоварова відпрацьовує проплачений сценарій знищення і мене і Фомичевського. А що стосується тих «горлопанів», які боягузливо шкарябають на мене бруд, то скажу одне: «БОГ ВАМ СУДДЯ», а ціна всім Вам теж відома.
  Мені відомо також про походеньки Пивоварової та однієї їй подібній жінки до міліції та прокуратури і про ті заяви з тонами брехні на мою адресу. Я добре розумію, що це все гаєчки та гвинтики механізму спрямованого на моє знищення як особистості в Ізюмі.
  Одночасно офіційно доводжу до відома всіх «провокаторів» які вже встигли мене облити брудом і які ще можливо збираються. Ваші дії без наказаними не залишаться. Готуйтеся до «зустрічей» в залах Суду. Саме там я буду захищати свою честь, гідність та ділову репутацію і зчищати за допомогою Закону бруд, яким Ви мене так старанно і досі безкарно обливали. А ось там я і подивлюся куди дінуться Ваші «фінансисти» і що Ви заспіваєте.

  ДМИТРО БЕСПАЛИЙ
  Голова Ізюмської міської організації Української партії
  перший заступник голови Харківської обласної організації Української партії

 4. ДАЛ:

  Видео ни о чем. Выхваченный кусок. Какая проблема и у каких огородников? Суть скорее всего одна- хотите решить проблему в правовом поле — не жалейте денег и идите консультируйтесь у юристов, а не у политиков.

 5. Навіжена:

  як багато тексту! Шановний, у Законі є ще багато статей, за якими можна подати до суду, чому всюди тільки часть, гідність і ділова репутація? Ви, мабуть той самий Дмитро Беспалий, що 2009 року балотувався на посаду міського голови. Тоді, враховуючи Ваш вік, ділову репутацію ще потрібно набути. У блозі пана Мацокіна теж йдеться про честь і гідність. Хочеться побажати лише — змініть платівку. Доволі смішно чути про намагання Вас знищити. Кому і навіщо Ви потрібні?

 6. Обыватель:

  Шановні Півоварова, Кузьмін і Беспалий, на мою думку Вам треба не собачитись між собою, а об*єднатися для боротьби з владою "проффесіоналів". Так буде набагато краще для мешканців Ізюма. P. S. А псевдо "коммунистов"-симоненковцев (прислужников рігоАналов) убрать на свалку истории. СМОТРЕТЬ-http://obkom.net.ua/articles/2012-01/17.1126.shtml

 7. Изобличитель:

  Дмитро, взаємні звинувачення тільки підтверджують , що ви гідні одне одного. Яка Верховна Рада, ви, що смієтесь? А просто непристойна кількість, перш за все, синтаксичних помилок змушує задати питання : зніміть завісу таємничості та повідомте загалу, нарешті, про те яка у вас освіта ?
  Дякую заздалегідь.

 8. Елизавета Охендовская:

  Полностью согласна с Дмитрием Беспалым!

 9. Анна Бергман:

  До чого тут влада та так звані "владні структури"? Деякі люди, як я бачу, зовсім подуріли! До чого тут це?!
  Дмитре, якщо Вам хочеться до Верховної Ради (що навряд), то Ви маєте знати, що такі Ваші дії Вас дескредитують. Таких навіть чуток неповинно бути! А якщо Вони є (і не тільки у вигляді чуток, а і у вигляді фактів), то, як кажуть, дима без вогню не буває.
  Дмитре, Ви своїми діями сдіймаєте дуже багато шуму. Це правда. Але ж, справа у тому, що окрім шуму Ви так нічого корисного для міста і не зробили.
  Якщо Ви такий пухнастий як кажете, то нехай Ваша партія (її ізюмська філія) сама щось зробить для мешканців нашого міста! Окрім крику і обіцянок Ви нічого не можете запропонувати! Ось і все. А ошукати стареньку може кожен. Тож Ви ще гірші за тих, на кого Ви ллєте бруд.

 10. Навіжена:

  Та ще б пак! Дмитро не був би згоден сам з собою. Чи не від відсутності прихильників Ви пишите під ніком дівчини? а освіта — то загадка ще з 2009 року

 11. Заглянул на огонёк:

  У меня больше всего в спиче Беспалого порадовало то, что "Я" пишет с большой буквы. ….

 12. Навіжена:

  а мене здивувало "Я та Анатолій Фомічевський" складається враження, ніби Дмитро кандидат, а пан Фомічевський десь так, задніх пасе. а ще одна жінка, подібна Пані Пивоваровій, часом не Ваша колишня дружина? а бруд — несплачені протягом року аліменти. окрім Вас в цьому ніхто не винен

 13. Аня Сендык:

  Ой, че здесь твориться. Люди сдурели.
  ну с начнус!
  Изоблечитель (он же Вова) угомонись и занимайся на работе своими прямыми обязаностями! Тебе никто, никакой "завесы приоткрывать" не обязан. Особенно Беспалый!
  Анна Бергман (она же Тамара Ивановна) затертая пластинка со словом "дискредитують". Не Вам обсуждать Беспалого. Лишь одно время поставит все точьки над и. А вот что такое "ошукати стареньку", Вы, а особенно Ваш муж знаете лучьше как никто другой.
  Ну и "Навіжена" (она же Виктория) Вам вовсе коротко: "Дмитрий Беспалый — сильнее натрия оксибутирата и круче раннего Элвиса Пресли". Угомонитесь наконец-то, Вы ему не ровнь! Вас просто тошно читать.

  P.S. Уважаемая редакция сайта!
  как видите, в моем комментарии не прозвучало ни одной фамилии оппонента. Ничего оскорбительного и унизительного я не написала. Прошу не ограничивать в возможности размещения данного комментария.

 14. Дмитрий Беспалый:

  Шановні мої друзі та однодумці!
  Я всім щиро вдячний за довіру та підтримку. Одночасно Я Вас закликаю більше не реагувати на провокації які пишуть на мене "ці" "гонорарники". Не опускайтеся до їх ніучемного рівня. Єдобра поговорка суть якої така, коли не реагуєш на цуцика, що гавкає, йому це рано чи пізно набридає і він затикається і біжить де інде. Закликаю Вас припинити реагувати на цих "тявкуничиків".

 15. Навіжена:

  О! Ще один нік пана Дмитра! Всі ці коментарі нагадують містера Фрімена: "я самсебя создал и сам себе все подчинил. Вы мне не верите? Странно". прошу ще раз уважно переглянути видео та звернути увагу на те, коли після того як прозвучало прізвище "Беспалий" у залі засідань пролунав тихий сміх. на мій погляд, ще красномовніше будь-яких коментарів

 16. НКВД:

  Точно что все сдурели.
  Чета я не понял в Изюме нацыки и коммунисты снюхались?
  Смотрю Беспалый поклонник Романа Шухевича и его друга Бандеры
  в друзьях у Фомичевского стойкого Сталиниста
  Мир сошел с ума.

 17. НКВД:

  Мдератор подчеркиваю что Шухевич пособник фашистов
  Гаупштурмфюрер СС. Вы стесняетесь писать правду?

 18. Анна Бергман:

  "Є добра поговорка суть якої така, коли не реагуєш на цуцика, що гавкає, йому це рано чи пізно набридає і він затикається і біжить де інде. Закликаю Вас припинити реагувати на цих "тявкуничиків"."

  Що можна було б порекомендувати також всім тим, на кого Дмитрик ллє свій революційний бруд. Але з іншого боку Беспалий дуже смішний коли виступає))) Маленький хлопчик з комплексами Наполеона, Гітлера, Сталіна та їм же подібних.. Приклад сучасного посміховиська, якому хоч якось треба себе реалізувати та довести всім, що він хоч когось коштує як особистість. Проблема у тому, що саме ЦЕ його спонукає поливати брудом владу та усіх підряд, а не любов до рідного краю і т.д і т.п. Типовий приклад Леоніда Черновецького, який спочатку підкормлював бабусь до голосування, а потім кинув усіх разом з бабусями і втік. Якщо хоч хтось хоч трохи знає історію, то він в курсі того, що жоден революціонер нічого не робив заради народу. Тільки заради влади та заради своїх інтересів. Цим можна взяти тільки неосвічену ланку населення. Шкода, що таких у нас більшість. Тому такі "Остапи Бендери" як Беспалий продовжують замилювання очей…

 19. Навіжена:

  та який там Остап Бендер! Остап хочап би вмів відповідати за свої вчинки: "Киса, снимайте очки, сейчас нас будут бить". а він як доходе до відповіді за свої вчинки: "то не я, мене підставили. Мене хочуть знищити". Як той самий цуцик — гавкнув, і за паркан. Людина не усвідомлює, що ніхто не буде витрачати свій час та кошти на знищення якогось там нікчемного ПТУшника

 20. Аня Сендык:

  В силу своего возраста Вы царапаете маразм!
  Единственное что Вас бесит, то это то, что в свои молодые годы Дмитрий уже сформировавшаяся целеустремленная личность и совершенствуется.
  Ну и процетирую Вам самого Дмитрия: "БОГ ВАМ СУДДЯ"!
  На большее коментирование Вашего бреда не заслуживаете!!!

 21. Анна Бергман:

  "В силу своего возраста Вы царапаете маразм!"

  Ок. Якщо в мої 27-м, Я, як Ви висловлюєтесь, "царапаю маразм", то що ж тоді буде, коли мені виповниться 50?! Альцгеймер?! Ну то тут не про це.

  Як патріотку свого міста мене бентежить те, що за "псевдозахисника Вітчизни" Беспалого фактично рвуть на собі сорочки! Будь-яка більш-меньш освічена людина розуміє, що Дмитро займається своєю піар-компанією.
  Ось дивіться:
  1. Як тільки десь підіймається тема Беспалого, одразу між людьми (адекватними) проходиться невеликий смішок. Але, що йому до того! Головне, що про нього говорять.
  2. Тут, на сайті "Обріїв Ізюмщини" ми тільки і теревенимо про Дмитрика. Йому це, я впевнена, подобається. Ось він і сам долучився до полеміки, та долучив до неї своїх (як тільки підібрати правильне слово, щоб не образити…..) "прихильників". Не здивуюся, якщо більшість "прихильників" Дмитра, то і є сам Дмитро.
  3. Навіть з тих справ, які вже заведені на нього у міліції та прокуратурі, Беспалий хоче витиснути максимум користі для піару своєї персони. Недарма він виписує великі пости з приводу того, що це все підступи влади і т.д і т.п. Та кому він потрібен? Чи його колишня теж працює на владні структури і подає на аліменти з їхнього наказу?!))) От оце вже
  маразм. НАВІЖЕНА правильно сказала: "Людина не усвідомлює, що ніхто не буде витрачати свій час та кошти на знищення якогось там нікчемного ПТУшника"
  До того ж, скажіть, як можна вірити людині ("чоловіку"), якщо він зробивши дитину, кинув сім`ю (хоча може там якось і по іншому. не буду стверджувати) і не платить аліменти на СВОЮ ж дитину (а от це вже точно). Тому, звертаючись до усіх "прихильників" та "соратників по партії" Дмитра Беспалого, просто хочу сказати — ВВІМКНІТЬ МОЗОК! Не давай те цій маленькій людині користуватися ВАМИ, ВАШИМ ЧАСОМ і ВАШИМИ (не дай БОЖЕ) ГОЛОСАМИ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.