Відмінний паровий генератор виробляє більше пари, ніж стандартний праска, роблячи процес прасування більш швидким і легким. Це керівництво надає всю необхідну інформацію, щоб ви могли вибрати свій кращий парогенератор.
Чи підходить мені праска з генератором пари?
Парові генератори спроектовані так, щоб виробляти достатньо пари якомога довше, полегшуючи роботу за великим обсягом прасування. Вони найчастіше здатні вміщати в три рази більше води, ніж звичайні парові праски – так що вам не доведеться робити зупинку для заповнення резервуару. І, оскільки вода міститься в окремому резервуарі, тримати таку праску в руці легше. На сайті - sweika.com.ua можна купити якісні праски з парогенератором.
Кращі парогенератори безсумнівно роблять процес прасування швидше і легше і залишають після себе бездоганно випрасувана білизна. Але вони досить дорогі і не підійдуть всім без винятку. Ось деякі плюси і мінуси, які допоможуть вам вибрати.
праска з парогенератором
За
Виробляють набагато більше пари, ніж звичайні парові праски
Розгладжують складки швидко і майже без зусиль
Добре підходять для розгладження глибоких складок
Легше, ніж більшість прасок, оскільки ємність для води знаходиться окремо
Вам не знадобиться наповнювати резервуар для води так часто, як в парових прасках, а значить, ви зможете відпрасувати більше білизни за один раз
Проти
Набагато дорожчі, ніж стандартні праски
Більш важкі при перенесенні і менш зручні при зберіганні
Деякі моделі занадто важкі для підставки на прасувальній дошці
Шумний
Деякі моделі нагріваються довго після включення і наповнення резервуара з водою
Інвестувати в парогенератор варто, якщо ви регулярно гладите велику кількість білизни або великі речі, такі як ковдри або простирадла. Їх також можна розглядати, якщо ваше завдання розібратися з прасуванням якомога швидше.
Але між кращими і гіршими парогенераторами існує велика різниця, наші тести показали, що деякі парогенератори виробляють насправді менше пара, чим кращі парові праски, тому поспішати робити висновки не варто.
Який тип парогенератора мені підходить?
Існує два основних типи парогенераторів:
Негерметичні
Зазвичай найдешевший тип. Вони працюють у схожому ключі, як і звичайні парові праски, але тільки виробляють більше пари. Окремий об'ємний резервуар для води означає, що вам рідше доведеться його наповнювати.
Герметичні
Цей тип дозволяє пару проникати глибоко в тканину, значно полегшуючи процес розгладження складок.
Вони дорожчі, ніж негерметичні парогенератори і можуть бути гідним об'єктом інвестування коштів, якщо ви регулярно гладите багато білизни, оскільки вони дозволяють розібратися з великою стопкою речей швидше, ніж будь-який інший тип прасок.
Деякі парогенератори повинні нагрітися і нагнати достатньо тиску для пари перед тим, як ви почнете роботу
Як довго потрібно чекати перед тим, як почати гладити?
Кращі парогенератори готові до роботи протягом двох хвилин, але для деяких моделей підготовка може зайняти більше 10 хвилин. Ці моделі зазвичай мають охолонути і знизити тиск пари перед тим, як можна буде заповнити резервуар для води заново. Тому, якщо вам потрібно більше одного резервуара води для прасування, знадобиться чимало часу, щоб виконати всю роботу.
Має сенс уточнити заздалегідь довго чи потрібно чекати поки пар нагріється або охолоне перед покупкою.
Чи потрібно мені купувати парогенератор з картриджем від накипу?
Кількість пари, що генерується вашим праскою може серйозно знизитися через утворення накипу.
Деякі парогенератори продаються з картриджами проти накипу, які запобігають накипу від появи для підтримки кількості і потужності пари. Ці картриджі потрібно міняти кожні кілька місяців, і коштувати вони можуть близько 400 рублів. Деякі моделі не зможуть працювати, поки ви не замінити картридж. Якщо у вас немає під рукою змінного картриджа, то вам доведеться замінити звичайну воду з-під крана на дистильовану воду, але це так само може викликати додаткову складність.
Парогенератори без картриджів потрібно чистити вручну. Процес чищення може бути, як простим в кілька кроків, так і складною процедурою з видаленням вапняного колектора і витрушуванням вмісту нагрівальної ємності в раковину.
Які функції парогенератора мені знадобляться?
Який би тип парогенератора ви не вибрали, ми підібрали кілька ключових функцій, які вам можуть стати в нагоді.
Велика ємність для води дає більше часу прасування
Тонка підошва конічної форми
Зверніть увагу на тонку підошву, яка легше припадає під гудзики, оскільки товста підошва буде за них чіплятися. Підошва, яка звужується до носика, буде легше гладити у важкодоступних місцях з великою кількістю складок.
Великий, прозорий і легкий в наповненні резервуар для води
Чим більше резервуар для води, тим більше пари ви отримаєте, тому вибирайте більш місткий, якщо, звичайно, дозволяє місце для зберігання.
Деякі ємності знімні, тому їх легко наповнювати з крана. Інші стаціонарні, і вам доведеться пристосуватися, щоб їх наповнити, тому як мінімум переконайтеся, що горлечко у них досить широке і розташоване зручно.
І перевірте, що резервуар досить прозорий, щоб можна було бачити рівень води в ньому, доки ви набираєте воду і під час прасування. Темніші ємності роблять важке завдання контролювання рівня води, щоб вона не перейшла за максимальну позначку.
Закріплення бази парогенератора
На деяких прасках база парогенератора може бути закріплена засувками, що робить процес перенесення легше і зручніше.
Автоматичне вимкнення
Парогенератори з даною функцією вимикаються автоматично, якщо не використовуються деякий час. Це відмінна функція для безпеки, якщо ви хоч раз в житті побоювалися, що залишили праска включеним.