Джинси — найпопулярніші штани, і попит на них весь час зростає. Це призвело до того, що відомі бренд збільшують виробництво своїх виробів. Одночасно з цим з'явилася велика кількість підроблених штанів. Покупець не завжди може довіряти відомій назві, А повинен сам визначити, чи якісний товар йому пропонують, чи варто він зазначеної на ціннику суми.
Важливі деталі, за якими визначається якість джинсів
Щоб не помилитися у виборі, не переплатити і придбати для себе і своїх близьких по-справжньому якісного виробу, доведеться стати фахівцем в області деніму. Адже якість джинсових речей визначається не тільки по зовнішній привабливості брюк. Якісні джинси за посиланням - https://jeans24.com.ua/
Потрібно уважно і прискіпливо розглянути штани, звертаючи увагу на тканину, з якої вони пошиті. Важливий також їх крій і невеликі деталі. Розповімо докладно, як виглядають джинси високої якості.
Ознаки якісної джинсової тканини
В першу чергу, подивимося на тканину. Традиційна джинса на 100% складається з бавовни. Найкращим вважається бавовна із Зімбабве. В даний час джинси шиють з тканини, в складі якої бавовна поєднується з синтетичними волокнами.
Вони надають матеріалу додаткові можливості, наприклад, роблять еластичним. Але навіть ця здатність не робить синтетику основою тканини. В якісному матеріалі для джинсів синтетичні волокна не можуть перевищувати відсоток бавовни.
Щільність і особливості переплетення матеріалу
Важно мати на увазі, що джинси завжди відрізнялися особливою міцністю. Вона забезпечувалася за рахунок підвищеної щільності і особливого переплетення ниток. При виробництві деніму використовуються 2 основних види плетіння. Традиційним є класичне саржеве переплетення ниток.
Довідка! Саржа відрізняється тим, що нитки при переплетенні мають не вертикальне і горизонтальне розташування, а закріплюються на верстаті по діагоналі.
Другий варіант-дрібновузорчасте плетіння, його малюнок — «в ялинку».
Обидва види плетіння утворюють на поверхні деніму характерний дрібний рубчик. При цьому якісна продукція відрізняється однорідністю тканини, що не має явних потовщення, скруток ниток і т.п.
Виворітна і лицьова сторони матеріалу
Щоб скласти повне уявлення про штани, потрібно подивитися, як вони виглядають з вивороту. Перед плетінням нитки бавовнику фарбують. Особливістю виробництва джинсового полотна стало одночасне використання забарвлених і нефарбованих ниток. Тому виворітна сторона справжнього деніму — не має кольору.
Важливо! Для якісного полотна використовуються міцні барвники. Вони не залишають слідів на руках.
Вага виробу
Ще один показник, важливий для перевірки джинсів, — їх вага. Якщо штани, призначені дорослій людині, досить легкі, це повинно насторожити.
Довідка! Якісні джинсові штани для дорослих зазвичай мають вагу від 800 г.
Країна-виробник деніму
Щоб бути впевненим в якості полотна, потрібно звернути увагу на те, в якій країні воно було виткано.
Основні країни, які займаються виробництвом якісного деніму: Японія, США, Італія, Португалія.
Якщо для пошиття використовувалося полотно низької якості, зроблене в інших країнах, виробники джинсів воліють не вказувати країну взагалі.
Крій і пошиття якісних джинсів
Всебічно розглянувши тканину, оцінимо весь виріб, спочатку в цілому, потім перейдемо до деталей.
Симетрія — ознака якості джинсів
Справжні джинси можна вивчати на уроках математики як наочний приклад симетрії. Настільки точно на них розташовані парні деталі.
Порада! Щоб оцінити рівень крою, потрібно акуратно розправити штанини, а потім накласти їх один на одного.
Ознаки якісної речі:
абсолютний збіг крою штанин, яке досягається без штучного підтягування тканини;
однакове розташування парних деталей (кишені, заклепки, шлевкі і т. д.) на правій і лівій частинах брюк.
Якість строчки і обробкипристально вивчимо всі шви на виробі.
Ознаки хороших швів:
Акуратна рівна строчка без хвилеподібної лінії по всій довжині.
Особливий "жирний" шов на нижній частині пояса виконаний по всій його довжині.
Використання подвійного рядка при виконанні підшивального шва на штанинах. З боку підвороту шов схожий на плетіння ланцюжка.
Подвійні або потрійні шви з підворотом.
використання для внутрішніх швів ниток з шовку, пофарбованих в жовтий колір. Шви, якими оброблені зрізи, мають малюнок «вісімка».
Всі шви з лицьової і виворітного сторін не повинні мати обірваних ниток.
Кількість шлевок
Вивчаючи шлевкі, які нашиті на пояс для утримування ременя, звертаємо увагу на те як вони пришиті. Петлі повинні бути надійно закріплені акуратними швами, симетрично розташовуватися на лівій і правій половині вироби. Важливим є також їх кількість. На джинсах воно традиційно: у жінок-5, у чоловіків-7.
Особливості фурнітури та етикеток
У виготовленні якісної речі немає дрібниць. Переконуємося в цьому, роздивляючись фурнітуру.
Гудзики, клепки, блискавки
Всі дрібні деталі (гудзики, заклепки), а також блискавка повинні бути надійно прикріплені до джинсів. На поверхні клітин і гудзиків оригінальних речей є назва бренду. Перша літера назви часто зустрічається і на собачці блискавки.
Етикетки і фірмові знаки брендів
Завершимо вивчення речі етикетками. Вони також повинні мати рівну стрічку, без ниток які стирчать. Всі написи на етикетці якісних джинсів чіткі, не розпливчасті, добре читаються. Зовнішні етикетки — шкіряні, тканина використовується для внутрішніх етикеток. На них міститься вся необхідна інформація про джинси (склад і виробник тканини, розмір, рекомендації по догляду). Тепер ви знаєте, як виглядають по-справжньому хороші джинси і зможете самі перевірити їх якість.