Купуючи смартфон, нам важливо, щоб він прослужив якомога довше. Термін служби залежить не тільки від того, наскільки дбайливо ми з ним звертаємося, але і від того, наскільки надійно він зовні захищений. Попередити появу подряпин допомагає чохол.
Він здатний захистити тільки бічну або ще додатково тилову частину або ціле пристрій, з екраном в тому числі. Але варто враховувати, що кращий вид чохла може не підходити кожної моделі. Великий вибір чохлів різних видів представлений для таких марок, як iPhone, Samsung, Nokia, HTC. За посиланням https://cheholl.com/ можна придбати якісні чохли.
Чохол-накладка
Найпопулярніший тип "кобури". Розрахований на захист задньої і бічної частини корпусу. Його затребуваність пояснюється зручністю при використанні немає необхідності постійно відкривати/закривати чохол, якщо раптом буде потрібно відповісти на вхідний дзвінок або використовувати смартфон в інших важливих цілях.
Але звідси і мінус такого чохла: екран пристрою завжди відкритий і тому буде схильний до пошкоджень, оскільки не захищений. Виготовляється чохол-накладка з пластику, силікону, шкіри, металу.
Чохол-книжка
Другий за популярністю вид захисту. Купуючи такий чохол, власник може бути впевнений, що його пристрій повністю захищене (принаймні до тих пір, поки воно не впаде з висоти або його не переїде автомобіль).
Забарвлення і оформлення можуть бути настільки різні, що підійдуть на будь-який смак, адже можуть бути виконані в строгому стилі, так і в більш дитячому з мультяшними приставками. Деякі види чохлів-книжок не повністю закривають екран. Наприклад, може бути відкрита та частина, на якій відображається дата і час. Такий різновид кобури може дещо обтяжити загальну вагу смартфона, особливо якщо використовуваний матеріал — метал.
Фліп-чохол
Такому виду чохла можна присвоїти назву "блокнот" у зв'язку зі схожим способом використання (відкривається по вертикалі), тільки в нашому випадку чохол розорюється знизу, а не зверху.
Він так само, як і книжковий варіант, захищає всі сторони смартфона. При виготовленні використовується в основному шкіра або шкірозамінник.
Чохол-акумулятор
Купуючи такий вид чохла, Користувач набуває в сумісництві мобільний акумулятор. Як наслідок, вага телефону значно обважнює, але зате він постійно знаходиться на підзарядці і, відповідно, буде збільшуватися час автономної роботи.
На даний момент, особливо в російськомовних країнах, такий аксесуар не особливо поширений.
Аквабокс
Чохол розрахований на захист не стільки від механічних негативних впливів, скільки від впливу вологи. Людина може перебувати у воді або під водою, не боячись, що вона проникне всередину пристрою. Крім того, продаються гібриди — аквабокс з акумулятором.
Аквабокс-відмінна знахідка для відпустки, коли можна відобразити купаються друзів або краси підводного світу. При використанні смартфона в чохлі-аквабоксі вкрай важливо перш вивчити інструкцію по правильній експлуатації.
Протиударний чохол
Функція даної категорії мобільного кобури — ультразащита. Протиударні чохли виготовляються з алюмінію, карбону, при цьому застосовується спеціальна технологія обробки сплавів, яка, до речі, використовується в авіакосмічній сфері, оскільки сприяє підвищенню жорсткості і міцності.
Недоліком для когось може стати той факт, що габарити телефону в такій надійній оболонці істотно збільшуються. Але не виключено використання матеріалу пластик або силікон — в такому чохлі ймовірність вдалого результату при сильному падінні знижується.
Як вибрати відповідний чохол?
При виборі перш за все потрібно враховувати частоту використання телефону і прийнятну зручність при експлуатації. Якщо ви часто робите телефонні дзвінки, обмінюєтеся повідомленнями, чохол-кишеню і тим більше чохол на біцепс розглядати немає сенсу. Якщо ви прихильник активного заняття спортом, то якраз "біцепсний" варіант, а також аквабокс вам цілком можуть підійти. Тим, хто побоюється за збереження свого пристрою, ідеально підійдуть закриті чохли по типу кишенькового, «книжки» або «фліп», а ще краще-придбати протиударний чохол.
Серед виробників у зв'язку з широким вибором і гарною якістю дуже затребувані чохли від Nillkin і Melkco.
Бампер (рамка)
Основне призначення даної кобури-захист бічної частини корпусу. Це самий компактний і легкий за вагою чохол, але в плані захисту має найбільше недоліків-зовнішніх негативних впливів схильні фронтальна і тильна сторони.
Внаслідок того, що ширина чохла трохи більше, ніж товщина смартфона, виступи бампера не дозволяють торкатися пристрою зі столом або іншою поверхнею, на яку кладеться смартфон. Але все ж факт того, що тильна і фронтальна сторони все-таки відкриті, залишається фактом, а це несприятливо для зовнішнього стану пристрою. Виготовляються чохли-бампери переважно з металу і силікону.
Чохол-кишеня (чохол-носок)
Кобура являє собою якусь кишеню, в який можна вмістити смартфон. Виготовляється такий чохол часто зі шкіри (шкірозамінника) або в'язаної тканини (чохол а-ля носок). Пристрій, перебуваючи в "кишені", практично повністю захищений від подряпин і інших механічних пошкоджень-вразливою залишається верхня або нижня (в залежності від того, як покласти смартфон) частини корпусу.
Крім того, до недоліків варто віднести те, що таке щільне облягання (у випадку з шкірою) пристрою здатне приглушати звучання динаміка. Купуючи в'язаний чохол-носок, особливого зниження рівня звуку не спостерігається, до того ж такий в'язаний кишеньку не призначений для конкретної моделі телефону — через властивої йому еластичності в один «носок» можуть поміститися пристрої різних розмірів.
Чохол на біцепс
Відмінний варіант для спортсменів або для тих, кому незручно носити телефон в кишені / сумці і кого не бентежить його присутність на руці і на виду у всіх.
Фіксація такої кобури досить надійна. Виготовляються «бицепсные» чохли переважно з неопрену (каучуку).
Чохол на ремінь
Завдяки наявності лямки такий чохол можна кріпити на пояс або карабін. Зовні виглядає, як маленька сумка або як закритий чохол-кишеня на поясі.
Матеріал використовується або шкіра, або міцна тканина.