На Гончарівці святкували: танцювали і співали

Читайте также:

Комментариев нет

 1. Галина:

  Спасибо нашему депутату К. Петрову и его команде за прекрасный праздник! Будем очень рады если такой праздник станет традиционным.

 2. Тетяна Кушин:

  Я дуже вдячна за свято для душі "День кварталу", яке було організоване депутатом міської ради Костянтином Петровим. На це свято зібралися і "стар, і мал". Дуже організовано, весело відбулося гуляння на Гончарівці. Люди в цей день жили іншим життям. Вони залишили всі свої проблеми та негаразди вдома і прийшли, щоб об*єднатися, поспілкуватися, повеселитися. Хочеться особисто подякувати Олені Турчин за чудовий і змістовний сценарій, а також продюсерський центр Станіслава Любого. Виконавці пісень своїм співом, мелодією, змістом пісень повернули нас у далеку пору юності, наповнили наші душі почуттям радості і задоволення. А ще дуже вдячна кухарям за кулінарські шедеври. Я особисто вперше була присутня на такому святі і отримала купу задоволення і позитивних емоцій. Ще раз дякую всім організаторам свята та учасникам заходу і бажаю примножувати добро, отримувати задоволення від кожної краплини радості, бо вона змінює все життя на Землі. Плекати в собі добрі мрії і впевнено крокувати до їх здійснення!

 3. Л.Шавкун:

  Так, я теж була присутня, але недовго, та потiм це дiйство ще дивилась в iнтернетi, та щiро радiла, що вiдкинувши домашнi клопоти, люди знайшли час та поринули в це свято душi. Та й досi у магазинi, або де iнде, чую схвальнi вiдгуки та подяку, бо зрозумiло, що ми не завжди знаходимо час та можливiсть зробити для себе щось приемне та збiльшити кiлькiсть гарного та доброго навколо себе. Якщо хвилин радощi буде бiльше, то й життя буде добрим. Подяка К. Петрову та органiзаторам.

  Вареники — супер, а индийский танец — бомба!

  Пусть такие встречи станут доброй традицией.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *