Центральний ринок Ізюма страйкував

Читайте также:

Комментариев нет

 1. Александр:

  Та прям, все бедные и несчастные. Сами виноваты, что цены в 2 — 5 раз выше чем на Барабашова. Покажите хоть одного базарника, у которого нет машины, который такой бедный или у него цена на товар конкурентная.
  Крестный ход еше бы провели с иконой. Сейчас это у северных соседей модно.

 2. Грирір:

  Тю, вони нічого не виробляють, самі їздять на теж-саме Барабашова, а потім тільки й роблять те, що перепродують у тричі дорожче. Спекулючи тим, що людина не поїде самотужки на Барабашова аби купити ті-ж шкарпетки, чи білизну або який будь-який дешевий одяг, вартість якого буде значно вищою якщо він збереться поїхати ось так.
  Люди з Харкова допомагають — роблять все те, щоб населення нашого міста змогло собі купити будь-що не переплачуючи цим "підприємцям".
  Раніше подобна діяльність називалась спекуляцією. Тепер, чомусь, це стало підприємництвом.
  Підприємці, це ті, хто виробляє будь яку продукцію, якою в решті решт і торгують.
  Якщо, навіть і спробують заважати. То представники можуть звернутись до правоохоронних органів. І комусь із тих, хто заважає стане занадто гаряче.

 3. Барабашка:

  То тепер вже "Ізюмські підприємці" будуть "заганяти народ у стойло"! Пізно вони схаменулись! Я, як пересічний мешканець нашого міста, у разі, якщо заборонять безплатні рейси до "Барабашово", на майбутнє обіцяю, що не куплю у наших підприємців навіть носової хустини! За власний кошт буду їздити у Харків! Альтернатива — інтернет магазини.

 4. Жорж:

  В нас базарники бідні майже жебраки. Їм ледь вистачає коштів по пиячити у Марі та пограти в боулінг. А деяким навідь ледве ледве вистачає програти в карти на пару сотень баксів.

 5. ANDR:

  Pозничные цены на р.Барабашово зачастую выше чем в Изюме,а то чем занимается администрация р.Барабашово называется недобросовесной конкуренцией и угнетению всей торговой активности в области . Так что скоро администрацией р.Барабашово займется антимонопольный комитет

 6. Гость:

  Угадайте, кто из высказавшихся "пидприемець"? 🙂

 7. Серж:

  ANDR,
  Вы сами себе противоречите сударь!) Не лукавьте! Если в Изюме цены меньше чем на "Барабане", то зачем бояться Изюмским торгашам бесплатных автобусов на оный?! Ведь можно и здесь купить, не тратя время на поездку. Но возникает один закономерный вопрос.. Откуда же тогда эти вещи, которые "дешевле", чем на Барабашова?! Шо в Турцию начали опять летать Изюмские базарники? Улыбнуло))

  UPD: а вы(предприниматели) продемпингуйте Барабан))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.