Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
Поиск:
О нас  |  Контакты
Сайт редакции газеты ¨Обрії Ізюмщини¨
ЗАПИТУЙТЕ в місцях продажу преси газету «Обрії Ізюмщини» №07 від 15 лютого 2018 року. Читайте: АКЦЕНТИ: чому автобуси кульгають на маршрутах міста; ЗДОРОВ’Я: якими дешевими аналогами можна замінити дорогі ліки; лікарська підтримка он-лайн; аптеки Ізюма, що беруть участь у програмі «Доступні ліки»; кір в Україні (як боротися з масовим захворюванням); ВІКНО В ЄВРОПУ: житло по-болгарському (оренда, купівля і сплата за квадратні метри); ЗАКОН І ПРАВО: мін’юст запустив реєстр боржників аліментів; ДІМ. САД. ГОРОД: сіємо на розсаду солодкий перець; СПОРТ: олімпіада-2018 (трансляція ігор); НАШІ КОНКУРСИ: «Дай лапу, друг!»; А ТАКОЖ: новини освіти, культури і спорту; добра статистика та багато іншої цікавої та корисної інформації про життя Ізюма та регіону. ЗАПИТУЙТЕ свіжий номер газети "Обрії Ізюмщини" в місцях продажу преси!Размести информацию на медиа-ресурсе obrii.com.ua!!! БАННЕР (кликабельно!) со ссылкой на свой сайт или страницу ; БЕГУЩАЯ СТРОКА (новая услуга) – период показа на ресурсе - два рабочих дня; ВИДЕОПОЗДРАВЛЕНИЕ (видеоклип) – один рабочий день. Подробности по телефонам : (05743) 2-13-45.    | 19.02.2018 | 06:01
reklama
Подписка
Подпишись
Навигация

Календарь
«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

География пользователей
Locations of visitors to this page

Наши друзья
любі друзі

Наш баннер
добавьте себе наш баннер

Наши страницы
мы в facebook мы в Youtube

Логин
Пароль
 
» Соціальна фобія


Соціофобія


Основною відмінною рисою такого розладу як Соціальна фобія / Соціофобія є інтенсивний, повторюваний страх перед попаданням і знаходженням людини в соціально значущих ситуаціях. Люди, з діагнозом Соціофобія, надмірно боятися робити дії, у результаті яких вони можуть відчути збентеження, або виявити ознаки занепокоєння, тому що інші люди можуть спостерігати за ними і якимось чином їх засуджувати (наприклад: надмірне потіння, почервоніння шкіри обличчя або тіла, запинки в мові, тремтіння рук, тіла або голосу тощо). Коли людина потрапляє в соціально значимі ситуації, перед якими він відчуває страх, він миттєво починає відчувати інтенсивний страх / тривогу, іноді навіть може бути напад паніки. Цей страх / занепокоєння і пов'язана з ним поведінка запобігання заподіюють людині сильний емоційний стрес і можуть значно заважати повсякденній діяльності та міжособистісних стосунків.

 

Соціальна фобія

 

Соціофобія — симптоми

Основними симптомами у людей, в чиєму житті проявляється Соціофобія, є страх того, що людина буде негативно оцінений з боку в будь-яких ситуаціях, і подальше запобігання / уникнення таких ситуацій. Нижче наведені деякі психо-емоційні і фізіологічні симптоми, які спостерігаються у людей з діагнозом Соціофобія (Соціальна фобія):

 • Страх бути засудженим іншими людьми, особливо з незнайомими
 • Надмірна тривога в різних повсякденних ситуаціях
 •  Інтенсивний страх і / або тривога за деякий час до важливої для вас, соціально значущої, ситуації / події (за день, тиждень, місяць)
 • Страх, що поведінка може бути розцінено оточуючими як компрометуюче або таке, що принижує вас
 • Страх / занепокоєння, що інші люди помітять те, що ви нервуєте
 • Прискорене серцебиття
 • Прискорене дихання, задишка
 • Тремтіння кінцівок / тіла
 • Тремтіння в голосі
 • Почервоніння шкіри обличчя / тіла
 • Розлад шлунка і / або нудота
 • Посилена пітливість та / або «кидає в жар
 • Запаморочення


Соціофобія (Соціальна фобія) — ситуації, яких бояться

 • Публічні виступи
 • Співбесіди
 • Ділові зустрічі
 • Спілкування з незнайомими людьми
 • Спілкування по телефону
 • Їсти, пити в кафе, ресторанах, місцях громадського харчування
 • Писати і / або читати в громадських місцях (на людях)
 • Розмова з авторитетними людьми, наприклад: учитель, керівник...
 • Похід на побачення
 • Похід на вечірку, весілля або інше громадське захід
 • Місця, де збирається велика кількість людей: концерт, стадіон, театр, кінотеатр і т. п.
 • Покупки в магазинах
 •  Громадські туалети
 • Виступи в класі
 • Ситуації, в яких передбачається, що за людиною будуть спостерігати, такі як танці або командні види спорту


Для людини, з діагнозом Соціофобія, одержимий / нав'язливий страх часто є не тільки страхом бути негативно / негативно оціненим іншими — часто це більш специфічний страх виглядати невідповідним, некомпетентним, невмілим, незграбним. Люди з соціальною фобією також часто стурбовані тим, що можуть бути засуджені іншими людьми як неадекватні або незграбні в таких ситуаціях як дискотека, побачення, або звичайний розмову з іншими людьми. Як результат, для людей, у яких проявляється Соціофобія, найбільш загальним / поширеною відповіддю на дані ситуації є поведінка уникнення та / або поведінку запобігання. Дізнатися багато цікавого про соціофобію  можна на форумі.

Крім того, люди з діагнозом Соціофобія також мають тенденцію до нав'язливим думкам / роздумам про їхні дії в тих ситуаціях коли вони бояться негативної / негативної оцінки. Похід на дискотеку або в торговий центр (магазин) може перетворитися на годинник тривожного очікування, коли людина турбується, що оточуючі можуть оцінити його як незграбного або неадекватного. Точно також, після завершення соціальних дій (похід в магазин, на дискотеку...) люди, у яких є Соціофобія / Соціальна фобія, часто витрачають години і навіть дні, аналізуючи власні соціальні дії, оскільки вірять, що інші люди, які могли негативно їх сприйняти або оцінити. Люди з діагнозом Соціофобія часто неправильно інтерпретують незначні події, такі, як хтось дивиться в бік або просять вибачення щоб піти у ванну або туалет, як доказ того що їх відкидають з-за їх соціального невмілість / неадекватності.

Як показано вище, Соціофобія має ознаки дуже схожі на такі ж ознаки, як і при ДКР (Обсесивно-компульсивний розлад). Соціофобія і ДКР проявляють себе як ірраціональний страх певних ситуацій, які викликають занепокоєння, і повторюване нав'язливе запобігання та / або уникнення цих ситуацій. Нещодавні дослідження виявили, що приблизно 11% людей, у яких проявляється ДКР, також страждають соціофобією. Крім того, Діагностичне і статистичне керівництво (DSM-IV), опубліковане Американської психіатричної асоціацією, класифікує, що і ДКР і Соціофобія знаходяться в одній і тій самій категорії тривожних розладів. Можливо, самим істотним схожістю, яке пов'язує такі розлади як ДКР та Соціальна фобія є циклічність процесу, завдяки якій симптоми обох розладів посилюються. Під час цього процесу, який називається Обсесивно-компульсивный цикл, нав'язливе поведінку і поведінку уникнення, яке людина використовує, намагаючись зменшити виникало занепокоєння, насправді тільки посилює і збільшує інтенсивність його нав'язливих ідей / думок. Щоб більше дізнатися про те, що таке обсесивно-компульсивный цикл, натисніть тут.


Соціофобія (Соціальна фобія)— лікування


Із-за того що існує багато спільного Соціофобія (Соціальна фобія) лікується тими ж техніками, які розробила Когнітивно-поведенческоя психотерапія що і ДКР. Серед цих технік однією з найбільш ефективних є «Когнітивна реструктуризація», використовуючи яку людина, у якого проявляється Соціофобія, навчається заперечувати, обґрунтованість реальність власних думок, про те, що його можуть негативно оцінити. Після того, як людина навчається більш ефективно оскаржувати обгрунтованість / законність цих думок, клієнт з діагнозом Соціофобія використовує наступну техніку КПТ яка називається «Експозиція і запобігання реакцій» або «Експозиційна терапія (терапія подвергания). Відповідно, з якою він навчається більш комфортно входити в соціальні ситуації, ті ситуації, які раніше приводили до неспокою / тривозі і прояву поведінки уникнення.

Іншим ефективним методом для лікування людей, у яких виявлена Соціофобія, є метод «Уявних уявлень». Відповідно, з яким клієнт записує короткі історії / розповіді про певних соціальних ситуаціях, які викликають у нього тривогу, використовуючи ці історії, щоб кинути виклик власним страхам. Комбінуючи даний метод зі стандартними методами ЕПР а також іншими методами КПТ, даний метод уявних уявлень здатний значно зменшити частоту і інтенсивність нав'язливих думок / ідей про негативною оцінкою іншими людьми, також як і зменшити індивідуальну чутливість до думок і образів, які проявляються у людини з діагнозом Соціофобія. Досягаючи таким чином звільнення від небажаних страхів соціальних ситуацій.

Когнітивно-поведінкова психотерапія розробила один з найбільш ефективних методів лікування людей, у яких проявляється Соціофобія, який називається Заснована на усвідомленості когнітивно-поведінкова психотерапія. Основна мета заснованої на усвідомленості КПТ — навчити людину несубъективно сприймати некомфортні думки і образи. З точки зору Заснованої на усвідомленості когнітивно-поведінкової психотерапії, більша частина психологічного стресу, який відчувають люди з діагнозом Соціофобія, є результат спроб контролювати і усувати дискомфорт, що викликається небажаними думками, почуттями, відчуттями, образами. Іншими словами, випробовуваний нами дискомфорт не є проблемою — наші спроби контролювати і усувати дискомфорт ось справжня проблема. Для людей, у яких виявлена Соціофобія / Соціальна фобія, основною метою, яку досягає заснована на усвідомленості когнітивно-поведінкова психотерапія, вироблення в собі здатності більш спокійно, вільно, легко переживати те, що приносить дискомфорт: думки, почуття, відчуття, образи, припинивши при цьому уникнення соціальних ситуацій. Таким чином досягаючи того що людина абсолютно спокійно перебуває в ситуаціях, які раніше викликали дискомфорт.

 

Також для лікування людей з діагнозом Соціофобія використовується Гіпносугестівна психотерапія (гіпноз і навіювання). Гіпноз — високоефективний метод лікування, який полягає в цілеспрямованому словесно-звуковому впливі на психіку людини. Характеризується звуженням обсягу свідомості і різкої фокусуванням на змісті навіювання. Дозволяє вселити людині нові, більш адаптивні установки і переконання, як на рівні свідомості, так і на несвідомому рівні, що дозволяє людині, з діагнозом Соціофобія (Соціальна фобія), більш спокійно і легко знаходиться в соціальних ситуаціях, де раніше він відчував дискомфорт через те що відчував страх бути засудженим, неправильно провідним себе в ситуації. В кінцевому підсумку гіпноз дозволяє людині повністю позбавитися від небажаного дискомфорту в різних соціальних ситуаціях.

Використовуючи поєднання описаних вище методів, можливо, повністю вилікуватися від такого розладу як Соціальна фобія. Таким чином, люди, у яких раніше була Соціофобія, зможуть вільно перебувати в будь-яких соціальних ситуаціях. 
| | | Распечатать
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

23-05-2017, 15:08 | Здоровье, спорт | автор: Корреспондент | Просмотров: 85

Другие новости по теме:

 • Десять думок про правильний бізнес
 • Реалізація і захист прав людини
 • Вибираємо жіночий одяг правильно
 • Соціальна відповідальність бізнесу
 • В день жалоби


 •  


  Расписание автобусов Изюм Расписание поездов Изюм Телефонный справочник Изюм
  ТОП
  Новостей Изюма
  » » Депутати пропонують розірвати договір з перевізником
  » В Ізюмі запрацював атракціон "гірка Савельєва"
  » Изюмчанин выиграл бронзу на Чемпионате Европы
  » Ізюмські старшокласники вшановують пам'яті Героїв Крут
  » В Ізюмі пройшов мітинг до Дня Соборності України
  » Одну з українських областей пропонують переіменувати
  » Фотоконкурс "Дай лапу, друг"
  » В Ізюмі пройде турнір, присвячений "Небесної Сотні"
  » Професія твоєї мрії
  » За порушення трудового законодавства –штраф

  Последние
  комментарии
  » Написал: Alenka1961
  В новости : Фотоконкурс "Дай ла...
  Написал: Александр
  В новости : Прямий зв'язок в ре...
  Написал: Читатель
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...
  Написал: forestiero
  В новости : Внимание новый "лох...
  Написал: Ізюмчанин
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...


  Опрос

  - Положительно — в таком случае нападение на нашу страну будет расцениваться как нападение на всех участников Альянса
  - Считаю, что вступление в НАТО даст серьёзный приток иностранных инвестиций
  - С одобрением — это ускорит процесс вступления Украины в Евросоюз
  - Я — против: наших сыновей будут отправлять воевать в «горячие точки» мира
  - Не поддерживаю — в Украине увеличатся военные расходы
  - Не одобряю — на территории нашей страны появятся иностранные военные базы и даже ядерное оружие
  - Не думал об этом  Архив новостей
  Февраль 2018 (63)
  Январь 2018 (125)
  Декабрь 2017 (106)
  Ноябрь 2017 (116)
  Октябрь 2017 (113)
  Сентябрь 2017 (92)

  Погода


  Главная страница  |  Регистрация  |  Вход в почту  |  Статистика  |  Обратная связь
  Проект © obrii.com.ua 2009. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на ресурс обязательна. Создание и поддержка сайта.
   МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов