Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
Поиск:
О нас  |  Контакты
Сайт редакции газеты ¨Обрії Ізюмщини¨
ЗАПИТУЙТЕ в місцях продажу преси газету «Обрії Ізюмщини» №08 від 22 лютого 2018 року. Читайте: АКЦЕНТИ: чого очікувати від реорганізації пенсійного фонду; ПРЯМИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ’ЯЗОК: «чому дорожчає тепло?» - на це та інші запитання відповість 26 лютого гість «Обріїв Ізюмщини» в. о. директора КП «Ізюмські теплові мережі» В.О.Нестерцов; ТРАДИЦІЇ: як ізюмчани Масляну гуляли; ОФІЦІЙНО: про виконання Ізюмського районного бюджету за 2017 рік; ПАТРІОТ: церква має потужний потенціал, який потрібно використовувати для звільнення полонених (інтерв’ю зі священником Хрестовоздвиженського (Миколаївського) храму м. Ізюма Отцем Олександром); служити або отримати відстрочку; життя поза війною (розповідає учасник АТО Сергій Задніпровський, с. Кам’янка); КОМУНАЛКА: індивідуальним лічильникам – «зелене світло»; відключення від централізованого теплопостачання; чисельність слюсарів відповідає нормативам; КНИГА ПАМ’ЯТІ: журналісти телеканалу ІНТЕР відвідали Ізюм; ДІМ. САД. ГОРОД: баклажани на розсаду сіємо рано; НАШІ ГОСТІ: гімназисти побували в редакції місцевого часопису; МЕДИЦИНА: підсумки медичної ради і плани на майбутнє; А ТАКОЖ: новини освіти, культури і спорту; добра статистика та багато іншої цікавої та корисної інформації про життя Ізюма та регіону. ЗАПИТУЙТЕ свіжий номер газети "Обрії Ізюмщини" в місцях продажу преси!Размести информацию на медиа-ресурсе obrii.com.ua!!! БАННЕР (кликабельно!) со ссылкой на свой сайт или страницу ; БЕГУЩАЯ СТРОКА (новая услуга) – период показа на ресурсе - два рабочих дня; ВИДЕОПОЗДРАВЛЕНИЕ (видеоклип) – один рабочий день. Подробности по телефонам : (05743) 2-13-45.    | 24.02.2018 | 08:20
reklama
Подписка
Подпишись
Навигация

Календарь
«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

География пользователей
Locations of visitors to this page

Наши друзья
любі друзі

Наш баннер
добавьте себе наш баннер

Наши страницы
мы в facebook мы в Youtube

Логин
Пароль
 
» Імплантація зубів, рекомендації та поради для пацієнтів


Правда і міфи про зубної імплантації:

Пацієнтам складно розібратися в усіх перипетіях стоматології. Найбільш просунуті знають, що пломба відновлює частина зуба, а коронка відновлює весь зуб. Але якщо для Вас настав час читати про імплантацію зубів, то Ваші знання пора розширити: Коронка відновлює тільки ту частину зуба, яка підноситься над десною. А ось зубний імплантат відновлює дійсно весь зуб: і корінь, і коронковую частина зуба. Тому, зубний імплантат складається з імплантату, абатмента, фіксуючого гвинта і коронки.

Імплант, абатмент, фіксуючий гвинт і коронка. Ось необхідні елементи для функціонування зубного імплантату. Якісно встановити зубні імпланти можна за посиланням - http://beautysmile.com.ua/uslugi/implantaciya-zubov/

Якщо зуб зруйнований так, що пломби і коронки безсилі, то зуб треба видаляти. У таких випадках на допомогу приходять зубні імпланти. З допомогою зубних імплантатів можна встановити штучні коріння в будь-якій ділянці зубного ряду. Далі відновити втрачений зуб, групу зубів або цілий зубний ряд.

Визначення: Імплантація - галузь стоматології в коло компетенції якої входять питання створення штучних опор усередині щелепних кісток для зубів подібних природним зубам.

Імплантологія досить складна для розуміння пацієнтів галузь стоматології. Існує велика кількість методик і практик, а вони в свою чергу багатоетапні. Існує велика кількість імплантаційних систем, а вони багатокомпонентні. У такому потоці інформації не складно заплутатися. Ми постараємося надати інформацію в зручному для пацієнтів вигляді.


Аргументи на користь зубної імплантації

Многих пацієнтів лякає слово "імплантація". Когось лякає невідомість. Хтось знаходяться під тиском міфів про те, що це боляче, що імпланти не приживаються тощо.

На основі нашого багаторічного досвіду впевнено стверджуємо: Імплантація це не страшно і не боляче. Це найважливіші речі, які треба чітко розуміти пацієнтам. Процедура встановлення зубного імплантату для пацієнта означає стандартний знеболюючий укол, далі без болю з відчуттям пацієнта лікар проводить роботу схожу на роботу в каналах зубів.

Безперечними перевагами зубної імплантації є такі:

Імплантація це найбільш прогресивний спосіб відновлення втрачених зубів.
Саме зубні імплантати дозволяють отримати максимальний рівень комфорту для пацієнта, порівняно з усіма іншими видами зубних протезів.
Саме імпланти забезпечують високий рівень якості життя нашим пацієнтам.
Зубні імпланти забезпечують високу функціональну ефективність.
Зубні імплантати, здатні забезпечити високу естетику посмішки.
Зубні імплантати, здатні відновлювати втрачені зуби в будь-якій ділянці зубного ряду.
Зубні імплантати не вимагають задіяти (травмувати, функціонально перевантажувати) природні зуби.

Зубна імплантація - це дорога процедура

Весь процес проведення зубної імплантації - це високотехнологічний процес.
Потрібна велика кількість складних високоточних приладів та інструментів.
Потрібне проведення великої кількості процедур.
Імплантація проводиться зубними імплантатами імпортного виробництва.
Популярністю  користуються зубні імпланти вироблені в Швейцарії, Німеччині, США, Ізраїлі.

Все це пояснює високу вартість зубної імплантації.

Для двоетапної зубної імплантації, вартість складається з чотирьох частин:

Встановлення зубного імплантату, включаючи вартість самого імплантату;
Встановлення формувача ясен, включаючи вартість формувача;
Встановлення абатмента, включаючи вартість абатмента;
Фіксація коронки, включаючи вартість виготовлення коронки.

Формирование вартості на проведення імплантації в першу чергу залежить від обраної системи. Існує велика різноманітність імплантологічних систем, що відрізняються за якістю продукції. Тому ціна на послуги різняться в залежності від обраного для лікування імплантату. Як вибрати зубний імплантат у відповідності з фінансовими можливостями і оптимальним співвідношенням "ціна" - "якість"? Для вибору Вищого доведеться серйозно зважити всі "за" і "проти". Сподіваємося, наша стаття "Вибір зубних імплантів" допоможе розібратися в цьому питанні.


Вартість зубної імплантації

Вартість установки зубного імплантату, включає в себе всі роботи пов'язані з установкою тіла імплантату:

підготовка операційної;
проведення знеболювання;
всі етапи операційного втручання;
всі рентгеновкие знімки виконуються в ході операції;
видалення хірургічних швів.
Також у вартість зубної імплантації входять лікарські препарати, які вам видадуть співробітники ЦКШ в день установки імплантатів. Ці таблетовані препарати та засоби догляду за порожниною рота необхідні для гарного загоєння.

У разі двоетапної зубної імплантації процедура встановлення формувача ясен, виготовлення абатмента і коронок проводиться через 3 - 6 місяців, після установки тіла зубного імплантату. Оплата цих етапів в нашій клініці проводитися після виконання кожного з видів робіт.

Імплантологічне лікування не швидке

Имплантологическое лікування тривале. На верхній щелепі повний цикл лікування триває близько 6 місяців. Цей факт відштовхує багатьох пацієнтів. Але така сучасна імплантологія, вона націлена на отримання високого результату. Зуби повинні надійно служили пацієнту багато років.

Сучасні імплантати, виготовлені з титану не мають гладку поверхню. Поверхню зубного імплантату схожа на пензи. Вона испещренна безліччю заглиблень, печеристих утворень і ущелин. У ці нерівності здатна проростати кісткову тканину.

Якщо кісткова тканина заповнює всі нерівності на поверхні титану, то загальна площа контакту кістки і зубного імпланту. Чим більше поверхня контакту між імплантатом і кісткою, тим вище стійкість опори. За 6 місяців кісткові балочки проростають у всі поглиблення і ущелини, мінералізується, стаючи міцною. Через 3 місяці на нижній щелепі, через 6 місяців на верхній зубний імплантат стає стійким, готовий сприймати високі жувальні навантаження.

Кожен із нас бажає отримувати результат швидко. Тому кожний пацієнт шукає вид імплантів або методику їх установки, яка б дозволила швидко отримати результат. Саме тому експрес імплантація є дуже модною методикою. Але навіть проводячи експрес імплантацію треба пам'ятати, перші місяці імплантат не може сприймати навантаження. Тому перші місяці використовуються тимчасові коронки, виконують тільки естетичну функцію, але не жувальну.


Варто саме Вам вибирати імплантацію

Зубная імплантація це не панацея. Вона працює не в будь-яких умовах і підходить не для всіх пацієнтів.

Не вибирайте для себе цей метод відновлення зубів якщо Ви недбало ставитесь до своїх зубах. Якщо у Вас немає часу для ретельного та уважного чищення своїх зубів, то не вибирайте зубну імплантацію. Погана гігієна, не відразу, але з часом зруйнують найкращу роботу. Погана гігієна викликає запалення комплексу тканин навколо імплантатів - периимплантит. Це явище в точності повторює запалення комплексу тканин навколо зубів - пародонтит.

Звичка палити - це теж фактор поганої гігієни. Наліт курця, руйнує кістку навколишній зуби і навколишній зубні імпланти.


Протипоказання для зубної імплантації

Питання куріння і поганої гігієни відноситься до протипоказань проведення зубної імплантації. Треба підкреслити, що саме з цими протипоказаннями ми зустрічаємося дуже часто.

Є й інші перешкоди для установки імплантів. Вони зустрічаються дуже рідко. Це протипоказання загального характеру - серйозні системні захворювання.

Резюме. Імплантація - відмінний метод за умови хорошої гігієни порожнини рота і відсутність шкідливих звичок.

Правильна установка зубного імплантату

Ідеальним моментом для встановлення зубного імплантату є момент видалення прийшов в непридатність зуба. Така імплантація називається негайної. Негайна імплантація дозволяє зберегти розміри кісткової тканини в повному обсязі і здатна забезпечити максимально високий рівень рожевої естетики (краси десни навколишнього штучний зуб).

 

  Дотримання рекомендацій лікаря дозволить не тільки отримати 100% приживлення імплантатів, але і дозволить імплантатів служити багато років.
Не виконання простих правил по догляду за імплантами і порожниною рота може привести до віддалених за термінами ускладнень, скоротивши термін служби зубів. 
| | | Распечатать
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

12-10-2016, 11:10 | Здоровье, спорт | автор: Корреспондент | Просмотров: 153

Другие новости по теме:

 • Фіксація зубних протезів
 • Іонофорез при гіпергідрозі
 • Як вибрати платну клініку?
 • Переваги натяжних стель
 • Лікування за кордоном


 •  


  Расписание автобусов Изюм Расписание поездов Изюм Телефонный справочник Изюм
  ТОП
  Новостей Изюма
  » » Изюмчанин выиграл бронзу на Чемпионате Европы
  » В Ізюмі запрацював атракціон "гірка Савельєва"
  » Депутати пропонують розірвати договір з перевізником
  » В Ізюмі вшанують пам'ять загиблих, що виконували інтер ...
  » Ізюмські старшокласники вшановують пам'яті Героїв Крут
  » В Ізюмі пройде турнір, присвячений "Небесної Сотні"
  » Сьогодні - Стрітення Господнє
  » Одну з українських областей пропонують переіменувати
  » Фотоконкурс "Дай лапу, друг"
  » Професія твоєї мрії

  Последние
  комментарии
  » Написал: Александр
  В новости : Харьковскую и Донецк...
  Написал: Александр
  В новости : Прямий зв'язок в ре...
  Написал: Читатель
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...
  Написал: forestiero
  В новости : Внимание новый "лох...
  Написал: Ізюмчанин
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...


  Опрос

  - Положительно — в таком случае нападение на нашу страну будет расцениваться как нападение на всех участников Альянса
  - Считаю, что вступление в НАТО даст серьёзный приток иностранных инвестиций
  - С одобрением — это ускорит процесс вступления Украины в Евросоюз
  - Я — против: наших сыновей будут отправлять воевать в «горячие точки» мира
  - Не поддерживаю — в Украине увеличатся военные расходы
  - Не одобряю — на территории нашей страны появятся иностранные военные базы и даже ядерное оружие
  - Не думал об этом  Архив новостей
  Февраль 2018 (82)
  Январь 2018 (125)
  Декабрь 2017 (106)
  Ноябрь 2017 (116)
  Октябрь 2017 (113)
  Сентябрь 2017 (92)

  Погода


  Главная страница  |  Регистрация  |  Вход в почту  |  Статистика  |  Обратная связь
  Проект © obrii.com.ua 2009. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на ресурс обязательна. Создание и поддержка сайта.
   МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов