Вокруг нас > Безсмертний полк …

Безсмертний полк …


4-05-2018, 15:36. Разместил: Корреспондент
Війна … 
Одне з найстрашніших явищ у нашому житті. Молот війни ламає людські долі, руйнує сім’ї, забирає найближчих людей і надію на майбутнє. Війна завжди є наслідком нездатності людей жити у мирі та знаходити людяні аргументи для порозуміння та відстоювання власних інтересів у життєдайний спосіб. Війна є наслідком недолугої політики некомпетентних керівників, які помилково вважають за прийнятне жертвувати життям пересічних громадян для задоволення власних амбіцій під прикриттям, нібито, відстоювання національних інтересів. Війну легко розпочати і дуже важко закінчити – війна не керується волі людини – вона існує за власними законами і живиться ненавистю і біллю. Але будь-яка війна рано чи пізно закінчується миром і є на війні люди-воїни, які борються за цей мир, свідомо жертвують своїм життям і здоров’ям за те, щоб жах війни найскоріше скінчився. Цей день ми наближали як могли …
Воїни безсмертного полку – вони віддали своє життя за нас – людей, які прожили в мирі, уникли німецько-фашистської окупації і змогли відбудувати країну, дякуючи їм. Пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни завжди буде в наших серцях – вони загинули за нашу Батьківщину, загинули, щоб далі жили ми. До кінця наших днів ми будемо вдячні воїнам безсмертного полку за їх геройський вчинок!
У наші дні, на жаль, окремі політичні діячі спекулюють на доблесній пам’яті загиблих героїв тієї війни. Деякі особи намагаються привласнити собі або свої політичній силі нашу спільну пам'ять про воїнів епохи, що минула. Відбувається політизація загальновідомих історичних подій, що призводить до конфліктних ситуацій і фактично є нехтуванням пам’яті про ті геройські вчинки, що дали нашим батькам можливість жити далі і нам прийти у цей світ. Ця дуже ганебна спекуляція на пам’яті мертвих спотворює наше життя і краде у нас світле майбутнє, вганяє нас у спіраль безкінечних з’ясувань історичної правди та не дає об’єднатись заради спільної побудови світлого майбутнього для наших дітей, яким ще тут належить жити. Розділяй і володарюй – такий принцип сповідують всі поневолювачі миру цього. В наші дні, на жаль, ми граємо в чужу гру нескінченного протистояння у відстоюванні примарних нав’язаних нам цінностей, яка не дає нам прокинутись від забуття самих себе та усвідомлення природи людської Богу подібної.
Заради миру на нашій землі ми всі маємо припинити політичні спекуляції на спільній пам’яті про величні історичні події, які вершились не нами, а нашими героїчними пращурами – воїнами безсмертного полку. Це буде найкращою данню пам’яті про них – коли люди будуть жити у мирі, за який вони боролись і віддали своє життя.
Пам’ятаймо їхній подвиг. Будемо гідні їх геройських вчинків. Заради мирного майбутнього наших дітей.
Мирослав Сарматський.

Вернуться назад