Рубрика: Вокруг нас

Вокруг нас

У Харківській області виявили лептоспіроз

У Харківській області виявлено випадки туляремії і лептоспірозу. Про це повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі. Сліди поширення туляремії виявлені в Великобурлуцькому, Дворічанському, Дергачівському, Золочівському, Красноградському, Первомайському, Печенізькому, Харківському, Чугуївському районах (34,6% від обстежених районів).
З огляду на досить високу …
Читати далі...

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до 30-их роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента Кучми на …
Читати далі...

Сьогодні — День Святого Валентина

14 лютого закохані пари відзначають День Святого Валентина. Також сьогодні вшановується пам'ять Святого Трифона, який вважається покровителем подружжя та сім'ї. Зазвичай, цього дня молодята влаштовують весілля та гуляння, адже незабаром настане Великий піст.
День Закоханих приурочений романтиці, коханню та ніжності …
Читати далі...

В Україні ухвалили перше судове рішення у справі про булінг – Мін’юст

Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс перше в Україні рішення у справі про булінг – за цькування батьків винної особи зобов’язали сплатити штраф. Про це повідомила заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.
«За результатами судового слухання було встановлено факт булінгу із …
Читати далі...

В Харькове дорожают метро, трамваи и троллейбусы

Відсьогодні за рішенням виконкому Харківської міської ради  проїзд в метро коштує 8 гривень. А в міському електротранспорті -  в трамваях і тролейбусах - 6 гривень.
www.city.kharkov.ua

 …
Читати далі...

До Дня визволення Ізюма

Все далі в історію відходять події самої страшної, самої жорстокої і кривавої війни XX століття – Великої Вітчизняної. Та пам’ять про неї жива. Вона живе у скромних обелісках і пам’ятниках, у братських могилах радянських воїнів, що загинули на полях боїв …
Читати далі...

«Неприємні» дні лютого

5, вівторок,  8-10 год.
7, четвер,  10-12 год.
10, неділя, 21-23 год.
11, понеділок, 1-3 год.
13, середа, 0-2 год.
19, вівторок, 17-19 год.
26, вівторок, 13-15 год.
27,  середа, 15-17 год.
http://www.silskivisti.kiev.ua
Читати далі...

Краєзнавча вікторина для відвідувачів сайту

Шановні передплатники електронної версії газети "Обрії Ізюмщини та постійні користувачі нашого інтернет-ресурсу!
Творчий колектив редакції "Обріїв" створив для вас нову рубрику - "Історична вікторина". В розділі на головній сторінці сайту ви зможете прийняти участь в історичній вікторині.
Для тих, хто …
Читати далі...

У Слов’янську працює промисловий туризм….

Уже кілька років в Слов'янську працює підприємство з виробництва керамічних горщиків для квітів. Це досить відоме в місті і за його межами виробництво - «Кам'яна квітка».
Працюючи багато років в керамічному бізнесі, власники цього підприємства - сім'я Горобець - прийшли …
Читати далі...

«Втрачається історична пам’ять»

Історія нищення ізюмської  старовини налічує багато десятиліть. Дивом під час реконструкції центральної частини міста у 1960-70-ті роки вдалося зберегти близько півсотні історичних будинків, які мусили бути знесеними. Будинок за адресою: вул.Покровська, 5 (на фото)  - збудований у стилі неоренесансу 1895 …
Читати далі...