Рубрика: Вокруг нас

Вокруг нас

З обласного бюджету виділено гроші на зарплати лозівським освітянам та медпрацівникам

Як повідомили на  сторінці Телерадіокомпанії "Сігма" , область виділила 9 мільйонів гривень на зарплати для лозівських медиків та більше 2.5 мільйонів для педагогічних працівників. На зарплати освітян до кінця року не вистачає більше 9 мільйонів гривень. Про це  повідомили на …
Читати далі...

«Укрзалізниця» змінила маршрут харківських поїздів

"Укрзалізниця" змінила маршрут деяких харківських поїздів на 2020 рік. Про це повідомили у відомстві.

Зокрема, поїзд № 1/2 Івано-Франківськ - Костянтинівка курсуватиме через Гребінку, Полтаву-Південну, Красноград і Лозову замість Гребінки, Полтави-Київської, Харкова і Букино, завдяки чому пасажири дістануться до …
Читати далі...

Чоловіка, який хотів підірвати ємності з хлором у Харківській області, будуть судити

Прокуратура Харківської області направила до суду обвинувальний акт відносно мешканця Харківської області, який намагався вчинити вибух на комплексі водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 КК України).

Прокуратура Харківської області направила до суду обвинувальний акт

Читати далі...

Затверджено основні показники обласного бюджету наступного року

На пленарному засіданні ХХІІ сесії обласної ради VII скликання депутати 99 голосами підтримали основні показники бюджету області на 2020 рік.

Загальний обсяг обласного бюджету без урахування трансфертів на 2020 рік затверджено в обсязі 3 млрд 343 млн 112,6 тис грн, …
Читати далі...

Купи прикрасу — врятуй життя!

“Благодійна барахолка” Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України» розпочала продаж різдвяних (новорічних) прикрас та сувенірів ручної роботи.

Кошти, виручені з продажу прикрас, будуть передані на лікування хлопчику з Пісок-Радьківських Вані Гармашу, який бореться зі страшною хворобою – гострий лейкоз.
Читати далі...

У Кабміні розглядають варіант переходу від добровільного об’єднання громад до адміністративного

На Харківщині сьогодні налічується 18 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Всього ж в регіоні 23 об’єднані громади, але в інших поки не призначені вибори, тож вони на стадії отримання відповідного рішення в Кабміні.
Тим часом, згідно з перспективним планом, у Харківській

Читати далі...

В українській частині найбільшого міжнародного фотоконкурсу обрали найкраще фото Харківської області 2019 року

Переможцем номінації «Найкраща фотографія Харківської області 2019» в українській частині найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» стала світлина Успенського собору, розташованого у Харкові. Автором фото є Вадим Постернак.

Собор заснований у середині XVII століття, а сучасна будівля …
Читати далі...

Минуле й сьогодення Ізюма

На фото:  будинок по вул. Соборній,7 - у минулому  (80-ті - 90-ті роки минулого століття) розташовувся Ізюмський міськрайонний суд,  сьогодні  - Ізюмське єпархіальне управління УПЦ.
Фото з архіву редакції та Романа Крежевського.…
Читати далі...

Ігор Райнін очолив Харківську облорганізацію «ОПЗЖ»

Екс-глава Адміністрації президента Петра Порошенка Ігор Райнін очолив Харківську обласну організацію "Опозиційна платформа - За життя".

"Сьогодні відбулося обрання. Не одноголосно. Двоє людей утрималися, решта проголосували "за", - повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в облорганізації "ОПЗЖ".

Місцевий інтернет-сайт KharkivToday розмістив відео, …
Читати далі...

З 20 грудня в обігу монети номіналом 5 гривень

Монети номіналом 5 гривень увійдуть в обіг з 20 грудня. Про це йдеться на сайті Національного банку.

На них, як і на банкноті, буде зображений Богдан Хмельницький. Монета в 5 гривень буде майже на 2 мм більше в діаметрі в …
Читати далі...