Рубрика: Власть

Власть

Олексій Кучер зустрівся з мерами міст області

16 січня голова ХОДА зібрав очільників міст Харківщини, щоб отримати від них інформацію про проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги з боку обласної державної адміністрації.

Серед головних тем зустрічі були децентралізація та внесення змін до Перспективного плану об’єднання громад області. …
Читати далі...

В Україні повернули призов в армію з 18 років

Президент підписав указ про призов в армію з 18 років

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас та призов на строкову військову службу у 2020 році. Відповідний указ №13/2020 опублікований на сайті президента.

Згідно з указом, на


Читати далі...

Звільнено голову Куп’янської райдержадміністрації

Як повідомлено на  сайті STATUS QUO, Миколу Ситника звільнено з посади голови Куп'янської районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження підписав президент України Володимир Зеленський.

Главою Куп'янського району Ситник був призначений в лютому 2015 року.

У грудні 2019 р  М. М.Ситник був …
Читати далі...

Стало відомо про претендента на посаду голови Ізюмської РДА

На сайті Єдиного державного реєстру декларацій (НАЗК) з'явилася інформація  про кандидата, який претендує на посаду голови Ізюмської  районної  державної  адміністрації.
Це Гожа Ігор Михайлович, засновник ТОВ «АВІ Агентство ЛТД» та  ТОВ «АВІ Агентство», які зареєстровані в  Харкові.
В декларації вказані …
Читати далі...

Вироком Ізюмського міськрайонного суду Харківської області визнано винуватим підприємця у незаконному придбані та збуті алкогольних напоїв

Суддею Ізюмського міськрайонного суду Харківської області  закінчено розгляд кримінального провадження і ухвалено вирок відносно обвинуваченого Р. 1946 року народження, громадянина України, фізичної особи – підприємця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконний збут незаконно

Читати далі...

Стали відомі попередні результати виборів голів чотирьох ОТГ на Харківщині

У виборах голів трьох з чотирьох об'єднаних територіальних громад на Харківщині перемагають кандидати, висунуті партією "Слуга народу".

Такі дані Суспільному повідомили у виборчих комісіях.

За результатом підрахунку 100% голосів:

  • Курилівська сільська рада (Куп'янський район): найбільше — 2007 голосів — отримав

Читати далі...

Ізюмські депутати збируться на позачергову сесію

10 грудня відбудеться 99 позачергова сесія Ізюмської  міської  ради. До порядку денного внесено одне питання: внесення змін до бюджету міста Ізюма на 2019 рік.
Початок сесії о 14.00.
obrii.com.ua
Читати далі...

Харківська обласна рада виділила 6,7 мільйонів гривень на співфінансування «теплих кредитів»

Як повідомляється на сторінці Харківської  обласної  ради,  сьогодні за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулася презентація програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Захід, що проходив у готелі «Харків Палас», зібрав низку представників місцевих ОСББ, менеджерів та управителів багатоквартирних
Читати далі...

Затверджено основні показники обласного бюджету наступного року

На пленарному засіданні ХХІІ сесії обласної ради VII скликання депутати 99 голосами підтримали основні показники бюджету області на 2020 рік.

Загальний обсяг обласного бюджету без урахування трансфертів на 2020 рік затверджено в обсязі 3 млрд 343 млн 112,6 тис грн, …
Читати далі...

У Кабміні розглядають варіант переходу від добровільного об’єднання громад до адміністративного

На Харківщині сьогодні налічується 18 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Всього ж в регіоні 23 об’єднані громади, але в інших поки не призначені вибори, тож вони на стадії отримання відповідного рішення в Кабміні.
Тим часом, згідно з перспективним планом, у Харківській

Читати далі...