Рубрика: Добрая статистика

Добрая статистика

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 118  немовлят.

Дівчинка народилась:
10  серпня у Карини Юріївни Петрушової.
Вітаємо  рідних  та близьких з новонародженою!…
Читати далі...

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 115  немовлят.

Дівчинка народилась:

29 липня в Інни Олександрівни та Андрія  Юрійовича Демідових.

Хлопчики  народи
Читати далі...

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 108  немовляти.

Хлопчик народився:

25 липня в  Ольги Геннадіївни Туренко та  Івана Федоровича Вепріва.

Вітаємо  рідних  …
Читати далі...

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 104 немовляти.

Дівчинка народилася:

15 липня у Галини Вікторівни Сімонової та Сергія Петровича  Охрімця.

Вітаємо  рідних 
Читати далі...

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 102 немовлят.

Хлопчик народився:

08 липня в Юлії Олександрівни Погребняк та  Максима Сергійовича Шайдуліна. …
Читати далі...

Розподіл постійного населення Харківщини за статтю та віком

У Харківській області на 1 січня цього року чисельність постійного населення складала 2618,2 тис. осіб. Міське населення становило 81,0% від загальної чисельності постійного населення, сільське – 19,0%.

Статева структура населення області характеризувалась перевагою жінок у загальній чисельності. На початок 2021 …
Читати далі...

Ізюм — колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ з’явилося 99 немовлят.

Дівчинка народилася:
01 липня в Олени Володимирівни та Володимира Андрійовича  Слєпцових.

Хлопчик народи
Читати далі...

Ізюм – колиска немовлят

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" старша медична сестра акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ Вікторія Коноваленко,  з початку 2021 року в нашому місті на світ зявилося 78 немовлят.

Дівчинка народилася:
21 травня у Марини Володимирівни  та Владислава Валентиновича …
Читати далі...

Шлюби з іноземцями та рідкісні імена ізюмчан

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини" начальник Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м.Харків) Світлана Васкевич, кількість актів запису цивільного стану за  період  2019-2020 років дещо скоротилася. Якщо в  2019 році їх
Читати далі...

З Міжнародним днем студента

Найголовнішим та найбільш очікуваним святом для тих, хто навчається у вишах є Міжнародний день студента, який відзначається щорічно 17 листопада. Цей день є святом молодих, талановитих і амбітних людей. Студентське життя зазвичай запам’ятовується як один із найяскравіших періодів у …
Читати далі...