Рубрика: Молодежка

Молодежка

Ізюмські баскетболісти — срібні призери чемпіонату України

Як повідомила редакцію газети "Обрії Ізюмщини"  директор ІДЮСШ Людмила Душина, команда баскетболістів  (2007 року народження) Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка піднялась на другу сходинку п’єдесталу чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України (Дивізіон Б) сезону 2020/2021 років.

З 2 по 4 …
Читати далі...

Klitschko Foundation запрошує молодь з усієї України до участі у проєкті «Democracy Hub»!

Молодь — це рушійна сила майбутніх змін у суспільстві. Проте більша частина українських підлітків не цікавиться громадською активністю та не бере участі в політичній чи громадській діяльності. Одним із кроків на шляху до подолання цієї проблеми є проєкт «Democracy Hub», …
Читати далі...

Переможцями Всеукраїнського конкурсу стали й учні Ізюмщини

30 березня на пожежно-технічній виставці у м. Харкові відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику під назвою «Пожежі краще запобігти». Про це повідомляє  пресслужба ГУ ДСНС України у Харківській …
Читати далі...

Дійшли до обласного етапу конкурсу

Триває Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладного мистецтва на техногенну тематику «Пожежам краще запобігти». Кожен учень   проявляє свої здібності, використовує різні способи  зображення  дійсності.

Перший етап  конкурсу завершився 28 лютого. В управлінні та відділах освіти Ізюмської, Оскільської …
Читати далі...

Спортивні новини юних ізюмчан

У м. Запоріжжя 23-25 лютого 2021 року відбулися чергові матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 2007 р.н. дивізіону Б сезону 2020-2021 років. У змаганнях брали участь команди з міст Києва, Ізюма та Запоріжжя.

Вихованці тренера-викладача Скрипника Руслана у …
Читати далі...

«Дебютні» виступи юних ізюмчан

В Iзюмській музичній школі 25 лютого вiдбувся  фестиваль "Дебют". Цього дня чекали всi: учнi, викладачi та батьки, а найбiльше - першокласники, якi переступили порiг нашої школи аби навчитися грі на фортепiано, скрипці, акордеоні, баяні, гітарі та духових інструментах.

....Першi звуки, …
Читати далі...

Обдарована спортивна молодь Ізюма отримає стипендії

    19 лютого 2021 року під головуванням Ізюмського міського голови Валерія Марченка відбулось засідання комісії, на якій було розглянуте питання з призначення стипендій обдарованим дітям загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, вихованцям Ізюмської ДЮСШ, закладів культури міста.
    У спортивній номінації стипендії отримали

Читати далі...

Успіх юних ізюмчан на фестивалі танцю

Всеукраїнський фестиваль танцю «Золота туфелька», який відбувся 20-21 лютого у Миколаївці Донецької області, приймав танцювальні колективи  із  Харківської,  Донецької,  Луганської,  Полтавської областей. Дуже гарна атмосфера була розпочата цікавим ведучим, який проводив для дітей танцювальні ігри.

Ансамбль бального та сучасного танцю …
Читати далі...

В Ізюмі пройшли учнівські матчеві зустрічі з волейболу

У неділю, 21 лютого, на базі Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 пройшли матчеві зустрічі з волейболу серед вихованців тренера-викладача Демиденка В.О. з метою залучення дітей до занять волейболом, популяризації і подальшого розвитку волейболу, як виду спорту, підвищення якості роботи

Читати далі...

Серед номінантів обласного етапу — ізюмчани

З листопада 2020-го  по лютий нинішнього року проходив XX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої…».  Участь в третьому етапі взяла  учениця 11-Б класу ІЗОШ  №5  Юлія Ткач з роботою  «Генерал у поезії» (керівник - вчитель української …
Читати далі...