Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
Поиск:
О нас  |  Контакты
Сайт редакции газеты ¨Обрії Ізюмщини¨
ЗАПИТУЙТЕ в місцях продажу преси газету «Обрії Ізюмщини» №08 від 22 лютого 2018 року. Читайте: АКЦЕНТИ: чого очікувати від реорганізації пенсійного фонду; ПРЯМИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ’ЯЗОК: «чому дорожчає тепло?» - на це та інші запитання відповість 26 лютого гість «Обріїв Ізюмщини» в. о. директора КП «Ізюмські теплові мережі» В.О.Нестерцов; ТРАДИЦІЇ: як ізюмчани Масляну гуляли; ОФІЦІЙНО: про виконання Ізюмського районного бюджету за 2017 рік; ПАТРІОТ: церква має потужний потенціал, який потрібно використовувати для звільнення полонених (інтерв’ю зі священником Хрестовоздвиженського (Миколаївського) храму м. Ізюма Отцем Олександром); служити або отримати відстрочку; життя поза війною (розповідає учасник АТО Сергій Задніпровський, с. Кам’янка); КОМУНАЛКА: індивідуальним лічильникам – «зелене світло»; відключення від централізованого теплопостачання; чисельність слюсарів відповідає нормативам; КНИГА ПАМ’ЯТІ: журналісти телеканалу ІНТЕР відвідали Ізюм; ДІМ. САД. ГОРОД: баклажани на розсаду сіємо рано; НАШІ ГОСТІ: гімназисти побували в редакції місцевого часопису; МЕДИЦИНА: підсумки медичної ради і плани на майбутнє; А ТАКОЖ: новини освіти, культури і спорту; добра статистика та багато іншої цікавої та корисної інформації про життя Ізюма та регіону. ЗАПИТУЙТЕ свіжий номер газети "Обрії Ізюмщини" в місцях продажу преси!Размести информацию на медиа-ресурсе obrii.com.ua!!! БАННЕР (кликабельно!) со ссылкой на свой сайт или страницу ; БЕГУЩАЯ СТРОКА (новая услуга) – период показа на ресурсе - два рабочих дня; ВИДЕОПОЗДРАВЛЕНИЕ (видеоклип) – один рабочий день. Подробности по телефонам : (05743) 2-13-45.    | 22.02.2018 | 08:59
reklama
Подписка
Подпишись
Навигация

Календарь
«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

География пользователей
Locations of visitors to this page

Наши друзья
любі друзі

Наш баннер
добавьте себе наш баннер

Наши страницы
мы в facebook мы в Youtube

Логин
Пароль
 
» Як обрати щасливе ім'я дитині. Чоловічі і жіночі імена.


  Ім'я несе в собі звук, інформацію, функцію. Людина співвідносить себе з ім'ям, відкривається назустріч імені. І тому ім'я проникає в несвідоме людини, посідає місце у схемі самоідентифікації. І справляє особливий вплив на психіку людини.

  

  Але деякі батьки, просто по незнанню вибираючи ім'я дитині, здійснюють ряд помилок. І помилки не мають відношення до розуміння якоїсь поезії зразок опису імені, сезонності імені або поєднанню з по батькові. Тут представлений список поширених в нашій культурі чоловічих і жіночих імен. Ви можете вибрати декілька імен, які вам інтуїтивно подобаються і відправити на перевірку — дізнатися який вплив справляють ці імена на дитину чи на вас. 


Помилка #1. Називають дитину на честь кого-то.

  Родича, кіногероя, знаменитого або успішної людини. Але це ім'я може перешкоджати у вирішенні завдань вашої дитини, не буде надавати підтримки і в наслідок негативного буде впливати на індивідуальність конкретної дитини. І замість допомоги на шляху до успіху, здоров'я, щастя ім'я стає гірей, яка перекошує ауру і порушує розвиток.


Помилка #2. Називають дитину по святцях.

  Для включення енергетичної підтримки святого недостатньо назвати дитину ім'ям святого. Потрібні інші, більш серйозні процедури виконуються досвідченим духовним старцем. Мудрий батюшка, володіє ясновидінням, з усіх імен в календарі святок допоможе підібрати ім'я позитивно впливає на дитину, але таких фахівців дуже мало. Тому використання календарів святок часто позбавлене усвідомлення наслідків на долю малюка.


Помилка #3. Називають дитину з астро-нумерологічним прорахунків.

  Нумерологія як наука практично мертва. У сучасній астрології загублені механізми прорахунку впливу імені на душу, характер, енергетику дитини. Зодіак імені, місяць імені — це просто загальні списки імен, які не володіють знанням про вплив імені на унікальність людини, її карму і родовий канал. Число імені ще більш грубе узагальнення яке є сліпим і сильно спотвореним відгомоном давніх знань, а тому несе набагато більше шкоди ніж користі для дитини.


Помилка #4. Називають дитину за мелодикою імені.

  Підбираючи звучання імені, ступінь м'якості або жорсткості імені. Практично будь-яке просте ім'я наділене певною мелодійністю. Також саме поняття мелодійності вельми умовно. А підбір по м'якості або жорсткості не має сенсу без аналізу вроджених сильних і слабких сторін дитини. Так наприклад називати березневого дитини, рибу по зодику, тільки твердим ім'ям — не можна. Характер людини набагато об'ємніші, ніж просто якість місяця народження. А тому мелодика це поверхневий і неточний метод.


Помилка #5. Називають дитину за принципом «а я так хочу!».

  Невігластво і безвідповідальність у чому-то символ нашої епохи. І не дивлячись на великі наукові досягнення рідкісних людей, загальний рівень нашої культури падає. Особисті амбіції і егоїзм душать на корню все що може похитнути особисту владу і контроль над ситуацією. Хоча правильний розвиток дитини буде сприяти також і розвитку батьків, зміцненню сім'ї і в цілому їх успішності в житті.


Помилка #6. Називають дитину питаючи думки всіх навколо, проводячи голосування.

  Вибір імені для дитини такий самий складний і відповідальний питання як операція на серці. Якщо цю процедуру проводить неспеціаліст, то скільки б добра він не бажав, відсутність навичок і знань не дозволять реально змінити ситуацію. І підійти до процесу відповідально.


Помилка #7. Називають дитину не знаючи наслідків.

  Ми багато говорили про механізми впливу імені на дитину (тут). Якщо ім'я підібрано неправильно і не роблять позитивного впливу на долю, це записується мінус в карму підбирає ім'я. (детально про карму — тут). Тому вибір імені це не тільки питання полегшення долі дитини, це також зміна карми(долі) подає в плюс або мінус.


Помилка #8. Називають дитину не вивчаючи власне дитину.

Багато батьків використовують популярні методи-омани і підбирають ім'я під ряд зовнішніх факторів. Наприклад називають дитину під по батькові, прізвище. Чи називають дитину за списками популярних імен. Ці методи ніяк не враховують індивідуальність дитини. А тому в принципі некоректні. Ім'я треба підбирати під людини і його долю, а не під моду, ім'я батька і т. д. Від дитини треба йти.


Помилка #9. Називають простим ім'ям, вважаючи що ім'я не важливо, а важливі любов, виховання, освіту, працю.

Любов, турбота, правильне виховання і освіта дуже важливі. Але це ніяк не враховує механіку впливу імені на енергетику дитини. Це різні, взаємодоповнюючі процеси. Чим краще дитина себе почуває, гармонійніше його аура, тим він більше засвоює в процесі навчання. Чим більше він знає і вміє, тим вище його рівень професіоналізму. Чим вище якість енергетики, тим більше вірогідності реалізувати себе як фахівця. Ім'я не замінює праці. Також і праця не забороняє людині використовувати різні методи підтримки стабілізації і розвитку. Навіщо ж позбавляти дитину додаткового джерела сил і позитивного внутрішнього стану.


Помилка #10. Називають за рекомендаціями сайтів, які створені для заробітку на рекламі.

В інтернеті наплодилося кілька десятків однакових сайтів, які дають безвідповідальні рекомендації щодо вибору імен, у вигляді списків і трактувань імен. Мета цих сайтів — заробіток на рекламі за рахунок відвідуваності. Також є ряд порталів для мам, які дають загальні списки та рекомендації щодо вибору імен. Але в цьому немає ніякої допомоги, без серйозної роботи бачить і досвідченого фахівця практично неможливо підібрати ім'я позитивно впливає на долю конкретної дитини.
Реальна ефективність впливу імені на індивідуальність дитини

часто залишається поза поле зору та інтересів батьків. І це призводить до неприємних наслідків у розвитку характеру дитини і розкриття його потенціалу.

Нижче представлений список поширених в нашій культурі чоловічих і жіночих імен. Ви можете вибрати декілька імен, які вам інтуїтивно подобаються і відправити на перевірку — дізнатися який вплив справляють ці імена на дитину чи на вас. 
| | | Распечатать
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

23-08-2017, 12:22 | Информация | автор: Корреспондент | Просмотров: 41

Другие новости по теме:

 • Що потрібно зробити після народження дитини?
 • Як вибрати ім'я новонародженому?
 • Про позбавлення батьківських прав роз'яснює Міністр юстиції
 • Бережіть дитину від наркотиків
 • Змінено мінімальний розмір аліментів на дитину


 •  


  Расписание автобусов Изюм Расписание поездов Изюм Телефонный справочник Изюм
  ТОП
  Новостей Изюма
  » » Изюмчанин выиграл бронзу на Чемпионате Европы
  » В Ізюмі запрацював атракціон "гірка Савельєва"
  » Депутати пропонують розірвати договір з перевізником
  » В Ізюмі вшанують пам'ять загиблих, що виконували інтер ...
  » Ізюмські старшокласники вшановують пам'яті Героїв Крут
  » В Ізюмі пройде турнір, присвячений "Небесної Сотні"
  » Сьогодні - Стрітення Господнє
  » Одну з українських областей пропонують переіменувати
  » Фотоконкурс "Дай лапу, друг"
  » Професія твоєї мрії

  Последние
  комментарии
  » Написал: Александр
  В новости : Харьковскую и Донецк...
  Написал: Александр
  В новости : Прямий зв'язок в ре...
  Написал: Читатель
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...
  Написал: forestiero
  В новости : Внимание новый "лох...
  Написал: Ізюмчанин
  В новости : В Ізюмі пройшов міт...


  Опрос

  - Положительно — в таком случае нападение на нашу страну будет расцениваться как нападение на всех участников Альянса
  - Считаю, что вступление в НАТО даст серьёзный приток иностранных инвестиций
  - С одобрением — это ускорит процесс вступления Украины в Евросоюз
  - Я — против: наших сыновей будут отправлять воевать в «горячие точки» мира
  - Не поддерживаю — в Украине увеличатся военные расходы
  - Не одобряю — на территории нашей страны появятся иностранные военные базы и даже ядерное оружие
  - Не думал об этом  Архив новостей
  Февраль 2018 (77)
  Январь 2018 (125)
  Декабрь 2017 (106)
  Ноябрь 2017 (116)
  Октябрь 2017 (113)
  Сентябрь 2017 (92)

  Погода


  Главная страница  |  Регистрация  |  Вход в почту  |  Статистика  |  Обратная связь
  Проект © obrii.com.ua 2009. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на ресурс обязательна. Создание и поддержка сайта.
   МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов