Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
Поиск:
О нас  |  Контакты
Сайт редакции газеты ¨Обрії Ізюмщини¨
ЗАПИТУЙТЕ в місцях продажу преси газету «Обрії Ізюмщини» » №37 від 14 вересня 2017 року. ЧИТАЙТЕ: АКТУАЛЬНО: шпаргалка із децентралізації: як ефективно розпоряджатися бюджетом; ОФІЦІЙНО: у Польщі керівники Ізюма відвідали місто Андрихув; ІНФОЦЕНТР: з наради у РДА - про паї, газові лічильники і передплату; депутати райради розподілили кошти на розвиток сіл Ізюмщини; РІДНОКРАЙ: оскільський сільський голова Г.Загоруйко про об'єднання громад (інтерв'ю); КОМП'ЮТЕР ДЛЯ ЖИТТЯ: дилема вибору - ноутбук чи стаціонарний комп'ютер (де можна придбати таку техніку); ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ: лісівники з хорошими показниками зустрічають професійне свято; АКЦІЯ ВІД «ОБРІЇВ»: за примірник міськрайонки – річна передплата; ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРНИКА: свято тих, хто дружить зі спортом; таблиця чемпіонату області з футболу; ДОЗВІЛЛЯ: жителі кварталу №7 побували на екскурсії в Соледарі; А ТАКОЖ: новини освіти, культури і спорту, добра статистика та багато іншої цікавої та корисної інформації про життя Ізюма та регіону. ЗАПИТУЙТЕ свіжий номер газети "Обрії Ізюмщини" в місцях продажу преси!Размести информацию на медиа-ресурсе obrii.com.ua!!! БАННЕР (кликабельно!) со ссылкой на свой сайт или страницу ; БЕГУЩАЯ СТРОКА (новая услуга) – период показа на ресурсе - два рабочих дня; ВИДЕОПОЗДРАВЛЕНИЕ (видеоклип) – один рабочий день. Подробности по телефонам : (05743) 2-13-45.    | 20.09.2017 | 01:22
reklama reklama
Подписка
Подпишись
Навигация

Календарь
«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

География пользователей
Locations of visitors to this page

Наши друзья
любі друзі

Наш баннер
добавьте себе наш баннер

Наши страницы
мы в facebook мы в Youtube

Логин
Пароль
 
» Ізюмське міськрайонне управління юстиції інформує про закінчення терміну подання відомостей


ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЩО ЗАРЕЄСТРОВАНІ ДО 25.11.2014 РОКУ
ІЗЮМСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ТЕРМІНУ ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ (КОНТРОЛЕРІВ) ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи від 21.05.2015р. №475-VIII, який набрав чинності 26 травня 2015р. продовжено строки подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) на 4 місяця до 25 вересня 2015р.
Цим Законом передбачено, що зазначені відомості не подаються державному реєстратору наступними категоріями юридичних осіб:
- політичними партіями, творчими спілками та їх територіальними осередками, адвокатськими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, релігійними організаціями, державними та комунальними підприємствами, державними органами, органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями;
- юридичними особами, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками). У такому разі засновники (учасники) - фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи подається державному реєстратору та відображається у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, зокрема, про засновників (учасників) юридичної особи та кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа, інформація про структуру власності засновників - юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб.
Терміни "істотна участь" та "кінцевий бенефіціарний власник (контролер)" вживаються у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" від 14.10.2014р. №1702-VII (далі - Закон).
Так, відповідно пп.20 п.1 ст.1 Закону КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - фізична особа, яка незалежно від формального володіння має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи безпосередньо або через інших осіб, що здійснюється, зокрема, шляхом реалізації права володіння або користування всіма активами чи їх значною часткою, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування, а також вчинення правочинів, які надають можливість визначати умови господарської діяльності, давати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління, або яка має можливість здійснювати вплив шляхом прямого або опосередкованого (через іншу фізичну чи юридичну особу) володіння однією особою самостійно або спільно з пов’язаними фізичними та/або юридичними особами часткою в юридичній особі у розмірі 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі.
При цьому кінцевим бенефіціарним власником (контролером) не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником) або є тільки посередником щодо такого права /http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1702-18/page/.
Також слід зазначити, що у разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника (учасника), якщо засновник (учасник) – юридична особа, державному реєстратору подаються відомості про його відсутність.
Нагадуємо, що розкриття інформації про кінцевого бенефіціарного власника
(контролера) здійснюється шляхом:
- при створенні юридичної особи — внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи (ФОРМА 1)
/http://ddr.minjust.gov.ua/uk/fe59010e3fa447bf796f8a6595530cf9/dlya_yurydychnyh_osib_//;
- для зареєстрованих до 25.11.2014р. юридичних осіб — внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) до реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (ФОРМА 4)
/http://ddr.minjust.gov.ua/uk/fe59010e3fa447bf796f8a6595530cf9/dlya_yurydychnyh_osib_//.
Звертатися до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області за адресою:
64309 м. Ізюм Харківська обл.
вул. Соборна, буд. 37 (центральний вхід поштового відділення)
І проверх кімн. 2
Телефон для довідок: 05743 2 20 68

 І. Літвинчук, державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області. 


 
 (голосов: 2)
| | Комментарии (0) | Распечатать
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

18-09-2015, 08:36 | Информация | автор: Корреспондент | Просмотров: 486

Другие новости по теме:

 • ВР спростила процедуру ліквідації юридичних осіб
 • Встановлюється єдиний підхід до реєстрації
 • «Укртелеком» підвищує ціни за користування радіоточкою
 • На 1 липня населення Харківщини склало 2 млн 722 тис. 700 осіб
 • Міністерство юстиції України - реформується


 •  

  » Добавление комментария
  Расписание автобусов Изюм Расписание поездов Изюм Телефонный справочник Изюм
  ТОП
  Новостей Изюма
  » » Президент П.Порошенко перерізав стрічку на ізюмському м ...
  » "ДОРОГА НА СХІД " пройшла через Ізюм
  » Петро Порошенко привітав ізюмчан з Днем Незалежності Ук ...
  » Скоро в Изюме откроются электрозаправки для автомобиле ...
  » Президент України відвідає Ізюм
  » Як Президента України в Ізюмі зустрічали
  » Відремонтована дорога на Ізюм зі сторони Донбасу
  » В Ізюмі проходить акція «Велика Українська Хода» заради ...
  » 28 августа православная церковь празднует Успение Пресв ...
  » Володимир Лавренчук на відкритті муралу читав вірші

  Последние
  комментарии
  » Написал: Ізюмчанин
  В новости : Територія біля недоб...
  Написал: Изюмский
  В новости : Відремонтована дорог...
  Написал: Nov
  В новости : «БалBeer». В Балаклі...
  Написал: Игорь
  В новости : «БалBeer». В Балаклі...
  Написал: Nov
  В новости : «БалBeer». В Балаклі...


  Опрос

  Центральным украинским — они рассказывают о ситуации в стране объективно
  Выбираю местные, областные и городские, они более правдивые
  Просматриваю и больше доверяю российским
  Предпочитаю смотреть новости в интернете
  Не доверяю никаким телеканалам, они — инструмент олигархов и занимаются пропагандой
  Не смотрю телевизор  Архив новостей
  Сентябрь 2017 (53)
  Август 2017 (118)
  Июль 2017 (125)
  Июнь 2017 (107)
  Май 2017 (118)
  Апрель 2017 (126)

  Погода

  влажн.:

  давл.:

  ветер:

  влажн.:

  давл.:

  ветер:

  влажн.:

  давл.:

  ветер:

  влажн.:

  давл.:

  ветер:  Главная страница  |  Регистрация  |  Вход в почту  |  Статистика  |  Обратная связь
  Проект © obrii.com.ua 2009. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на ресурс обязательна. Создание и поддержка сайта.
   МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов