Вшанування Небесної Сотні : чорне і біле

Читайте также:

Комментариев нет

 1. Кот:

  Позор Изюмским властям. Лучше бы вообще ничего не делали. А то за что не возьмутся — все через одно место!

 2. УКРАИНА:

  В память Небесной сотне : Слава Героям! Пусть эти жертвы будут не напрасны. ( увы, пока наоборот. )

 3. alex:

  Царство небесне усім загиблим. Може і не в тему, але з огляду на всі Ваші коментарі, статті, роздуми на цьому сайті звертаюся до Вас Володимире Володимировичу.
  Шановний Володимире Володмировиче запитання до Вас, як до правознавця, депута місцевої ради, представника блоку Кличка(що входить до кооліції) та громадянина:
  1. Що таке зона АТО? Яким нормативним актом вона втановлюється? Де починається і де закунчується(які насенні пункти входять у зону АТО)?
  2. Чи звертались Ви, як Ви себе неоднарозово позіціонували справжнім патріотом України, із заявою до вступу добровольцем до лав ЗСУ?
  3. Скільки заяв до правоохоронних органів Вами особисто було подано до правоохоронних органів про відомі Вам особисто факти порушення Конституції України та Законів України?
  4. Чому Ви, як фахівець у області права та будь-менш нелалежна у фінансовому плані особистістість, — не подавали своєї кадидатури на заміщення посади начальника юридичного відділу виконкому Ізюмської міської ради та не висували свою кандидатуру?
  Відповіді прошу надати конкретні, як-то 2*2=4

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *