Рубрика: Лозовая

Лозівська ОТГ стала ще більшою

5 лютого, на засіданні сесії міської ради депутати затвердили рішення про добровільне приєднання територіальної громади сіл Смирнівка та Веселе Смирнівської сільської ради до територіальної громади м. Лозова.
Під час громадських обговорень, які пройшли у Смирнівці 18 січня мешканці більшістю голосів …
Читати далі...

У Лозовій на міському маршруті з’явились нові автобуси

Нові автобуси більші від звичних маршруток і працюють за рейсом «Кільце-2». Старий автотранспорт перевізник ремонтує й обіцяє до весни оновити автопарк повідомляє офіційний сайт Лозової.
Читати далі...

В Лозівській райдержадміністрації новий глава

У Лозівської районної державної адміністрації новий керівник. Указом Президента від 29 жовтня на посаду затвердили Ашота Керопова. До призначення Ашот Керопов працював заступником голови РДА, ще раніше він 11 років обіймав посаду директора з персоналу та соцрозвитку Лозівського ковальсько-механічного заводу.…
Читати далі...

В Лозовій підвищили вартість проїзду в маршрутках

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Лозівської міськради прийняли рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках до 7 гривень повідомляє ТРК Сігма , для пільговиків встановлено тариф в розмірі- 4 грн та 2 гривень - для дітей. За словами міського голови …
Читати далі...

В Лозовой создана крупнейшая ОТГ в Украине

31 августа, состоялась сессия Лозовского городского совета Решением сессии о присоединении громад к Лозовской ОТГ было создано наибольшую объединенную территориальную громаду в Украине, в которую вошли 23 громады. На сегодняшний день в ней насчитывается 74 тыс 255 человек.

© obrii.com.ua…
Читати далі...